ورزشی

دوومیدانی‌کاران ذوب‌آهن یک ریال هم نگرفتند

باشگاه ذوب‌آهن علی‌رغم پایان لیگ دوومیدانی هنوز مطالبات ورزشکاران خود را پرداخت نکرده است.

به گزارش نازک نارنجی، با وجود گذشت چندین ماه از لیگ دوومیدانی، باشگاه ذوب‌آهن که از جمله باشگاه‌های حاضر در دوومیدانی است هنوز قرارداد ورزشکاران خود را پرداخت نکرده و پیگیری دوومیدانی‌کاران هم برای دریافت مطالباتشان به جایی نرسیده است.

علی فتحی‌گنجی، رکورددار پرتاب نیزه ایران و یکی از ورزشکاران باشگاه ذوب‌آهن در این مورد به نازک نارنجی گفت: “همه تیم‌ها پول ورزشکاران را داده‌اند اما ما هنوز پولی از ذوب‌آهن دریافت نکرده‌ایم. دائم امروز و فردا می‌کنند. گفتند بروید حساب باز کنید تا بعد از چند روز مبلغ قراردادتان به حسابتان واریز شود، ‌ این کار را کردیم اما باز هم ندادند.

او ادامه داد: هر چه تماس می‌گیریم کسی جوابمان را نمی‌دهد. سعی کردیم از طریق فدراسیون هم پیگیری کنیم اما هنوز جوابی نگرفته‌ایم و مشخص نیست چه زمانی قرارداد ما را پرداخت می‌کنند. “

بدقولی این باشگاه تنها شامل حال دوومیدانی‌کاران نشده است و پیش از این هم اعضای تیم وزنه‌برداری ذوب‌آهن قراردادهای خود را دریافت نکرده بودند و از این موضوع گلایه داشتند.  

بیشتر بخوانید:

بدقولی ادامه‌دار ذوب‌آهن/ چک‌های پاس‌نشده روی دست وزنه‌برداران ماند!

ذوب‌آهن در حالی مطالبات ورزشکاران خود در رشته‌های دوومیدانی و وزنه‌برداری را پرداخت نکرده که قراردادهای منعقد شده با ورزشکاران این رشته زیاد نیست به گونه‌ای که یکی از بالاترین مبالغ این قراردادها در دوومیدانی حدود ۱۲۰ میلیون تومان است اما این باشگاه بعد از ماه‌ها هنوز پرداختی نداشته است.

انتهای پیام 

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا