بین الملل

اذعان رسانه آمریکایی به دروغ بودن ادعای تجاوز جنسی رزمندگان حماس به صهیونیست‌ها

یک رسانه آمریکایی به دروغ بودن ادعای «تجاوز جنسی» توسط رزمندگان حماس به صهیونیست‌ها در روز هفتم اکتبر اذعان کرد.

به گزارش نازک نارنجی، خبرگزاری آسوشیتدپرس در این باره گزارش داد: آنچه «حاییم اوتمازگین» اسرائیلی درباره خشونت جنسی در حمله هفتم اکتبر گزارش داده بود و در سراسر جهان بازتاب یافت، معلوم شد که اتفاق نیفتاده است.

آسوشیتدپرس به نقل از صهیونیستی که حماس را به ارتکاب تجاوز جنسی متهم کرده بود، نوشت: اینطور نیست که من داستانی را اختراع کنم، اما معلوم شد که داستان متفاوت است و آن را اصلاح کردم.

این صهیونیست افزود: هیچ مدرک قانع‌کننده‌ای برای حمایت از ادعاها درباره آنچه در ۷ اکتبر رخ داد، یافت نشد.

پیش از این برخی منابع صهیونیستی ادعای ارتکاب تجاوز جنسی توسط رزمندگان القسان در روز هفتم اکتبر را مطرح کرده بودند.

اوایل فروردین نیز روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» گزارش داده بود ادعاهایی که از سوی یک وکیل زن اسرائیلی به نام «کوچاو الکایام لِوی» درباره ارتکاب تجاوز جنسی از سوی نیروهای جنبش حماس در جریان عملیات هفتم اکتبر «طوفان الاقصی» مطرح شده و در سطحی وسیع در رسانه‌های این رژیم و متحدان آن انتشار پیدا کردند دروغ از آب درآمدند در حالی که وکیل مذکور میلیون‌ها دلار پولی که برای انجام تحقیقات درباره این ادعاها درخواست کرده بود را بالا کشیده است.

انتهای پیام

بخش مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با روشی زنده و غوطه‌ور در جزئیات. با تمرکز بر رویدادهای جهانی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع، به شما نقشه‌ای دقیق از رویدادهای روز ارائه می‌دهم. با استفاده از شیوه‌های نوین گزارشگری، اطلاعات جذابی را برای شما فراهم می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا