ورزشی

با شکست برابر آتالانتا؛ لیگ قهرمانان اروپا برای رم دست نیافتنی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، در هفته سی و ششم سری آ ایتالیا، شامگاه یک شنبه تیم‌های فوتبال «رم» و «آتالانتا» به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر یک به سود آتالانتا به پایان رسید.

در این بازی «شارل د کتلار» در دقایق ۱۸ و ۲۰ برای آتالانتا گلزنی کرد و در نیمه دوم و در دقیقه ۶۸ «لورنزو پلگرینی» از روی نقطه پنالتی یکی از گل‌ها را جبران کرد.

سردار آزمون لژیونر ایرانی پورتو در این بازی کار را از روی نیمکت آغاز کرد و در دقیقه ۸۶ وارد زمین شد اما نتوانست کاری از پیش ببرد و مانع از شکست تیمش شود.

در جدول رده بندی سری آ ایتالیا و در حالی که ۲ هفته به پایان این بازی‌ها باقی مانده است اینتر با ۹۲ امتیاز صدرنشین است، آث میلان با ۷۴ امتیاز دوم است. بولونیا و یوونتوس با ۶۷ و آتالانتا با ۶۳ امتیاز سوم تا پنجم هستند. رم با ۶۰ امتیاز و لاتزیو هم با ۵۹ امتیاز ششم و هفتم هستند.

۵ تیم ابتدایی سری آ به طور مستقیم جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را کسب خواهند کرد. تیم ششم به لیگ اروپا می‌رود و تیم هفتم در پلی آف لیگ کنفرانس اروپا شرکت خواهد کرد.

از آنجا که آتالانتا یک بازی کمتر از رم انجام داده است از شانس بسیار زیادی برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا برخوردار است و به نظر می‌رسد یاران سردار آزمون باید برای کسب سهمیه لیگ اروپا با لاتزیو مبارزه کنند و امیدی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان نداشته باشند.

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا