اجتماعیمطالب کسب و کار

اجاره خودرو به صورت ماهانه

کرایه و اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در تهران با تضمین بهترین قیمت و کیفیت توسط موسسه کرایه اتومبیل ما ارائه می شود. تهران که استان کشور ایران است، به عنوان یکی از شلوغ ترین و پرجمعیت ترین شهرهای ایران شناخته شده است. بنابراین افراد بیشتری در این مکان رفت و آمد می کنند و نیاز این افراد برای داشتن خودروی شخصی بیشتر از مکان های دیگر است.

اگر شما به عنوان یک کارمند، سرمایه گذار، مدیر و … قصد رفتن به قرار های کاری را دارید، اما به خودروی شخصی خود دسترسی ندارید، شرکت اجاره خودرو ما به شما پیشنهاد می کند تا با ثبت کردن درخواست خود برای اجاره خودرو در تهران و کرایۀ خودروهای لوکس به قرار های کاری خود برسید و از آن لذت کافی را ببرید. شرکت اجاره خودرو ما با کرایۀ خودرو های لوکس در تهران با قیمت به صرفه نیاز شما را برطرف می سازد.

اجاره خودرو در تهران به صورت روزانه

ماشین های لوکس در شرکت عبارتند از:

 • خودرو کیا اسپورتیج به صورت روزانه به قیمت 700000 تومان اجاره داده می شود.
 • خودرو سوناتا LF به صورت روزانه به قیمت 750000 تومان اجاره داده می شود.
 • خودرو تویوتا لندکروز به صورت روزانه با قیمت 1700000 تومان توسط شرکت ، اجاره داده می شود.
 • خودرو کیا سراتو به صورت روزانه به قیمت 400000 تومان توسط این شرکت اجاره داده می شود.
 • خودرو بنز C200 به صورت روزانه به مبلغ 950000 تومان اجاره داده می شود.
 • خودرو پژو 206 به صورت روزانه به قیمت 200000 توسط شرکت داده می شود.
 • خودرو نیسان ماکسیما به صورت روزانه با قیمت 350000 تومان توسط شرکت ، اجاره داده می شود.
 • خودرو سوناتا YF به صورت روزانه به قیمت 550000 تومان اجاره داده می شود.
 • خودرو هیوندای IX35 با اجاره روزانه به قیمت 700000 تومان توسط شرکت ، ارائه می شود.
 • خودرو پژو پارس با اجاره روزانه به قیمت 200000 تومان توسط شرکت ارائه می شود.

شما با استفاده از این خدمات می توانید با ثبت درخواست خود برای اجاره خودرو در تهران اقدام نمائید. جهت اجاره خودرو ایرانی با قیمت و کیفیت مناسب با ما همراه باشید.

ارزانترین اجاره خودرو ایرانی در تهران

دلایلی همچون عروسی، گردش های روزانه، نداشتن دسترسی به خودرو شخصی، مشکلات فنی خودرو شخصی و … می تواند مهمترین عوامل اجاره خودرو در تهران برای افراد باشد. شما برای حل مشکل خود می توانید از خدمات شرکت اجاره ما بهره مند شوید.  درخواست خود را برای اجاره خودرو با شرایط آسان در تهران ( یا استان هایی دیگر ) با یک تماس تلفنی ارائه دهید.

گاهی ممکن است برای خودرو شخصی شما از نظر فنی مشکلی پیش آمده باشد، و شما برای رسیدن به قرارهای کاری خود نیاز به خودرو شخصی دارید. بنابراین می توانید با اجاره خودرو در تهران ( یا استان های دیگر ) نیاز خود را برطرف سازید. اجاره خودرو با شرایط آسان در تهران توسط شرکت ما ارائه می شود.

شرایط اجاره خودرو در تهران

شما نسبت به شرایط پیش آمده، می توانید به 3 روش روزانه، هفتگی و ماهانه خودرو شخصی ( بدون راننده ) خود را اجاره و کرایه کنید.

    داشتن گواهی نامۀ معتبر

    کارت ملی

    سفته به قیمت خودرو ( یا به همراه داشتن یک فقره چک )

    ودیعۀ نقدی

شرایط اجاره ماشین در تهران برای افراد خارج از کشور:

    به همراه داشتن گذر نامه

    گواهی نامۀ بین المللی

    به همراه داشتن 5000 دلار به صورت نقدی

هزینۀ خرید ماشین بیشتر است یا کرایۀ ماشین ؟

زیرا ماشین های لوکس با قیمت های بسیار بالایی در بازار موجود است و ممکن است شما توان مالی خرید این گونه ماشین های لوکس را نداشته باشید، بنابراین بهترین گزینه برای استفاده از ماشین های لوکس کرایۀ آن ها با هزینه های کمتر است. شرکت اجاره خودرو ما با ارائه ی خدمات بسیار مناسب و به صرفه توانسته جایگاه خوبی را درمیان رقبا کسب کند. همچنین این شرکت توانسته است با اجاره خودرو به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه نیاز افراد را برطرف سازد.

قیمت اجاره ماشین در تهران

 • اجارۀ خودرو BMW528 به صورت ماهانه به قیمت 30,000,000 تومان اجاره داده می شود.
 • خودرو سانتافه برای اجاره ماهانه به قیمت 18,000,000 تومان اجاره داده می شود.
 • خودرو کیا اپتیما برای اجاره ماهانه به قیمت 18,000,000 تومان توسط شرکت ، اجاره داده می شود.
 • خودرو تویوتا لند کروز برای اجاره ماهانه به قیمت 38,000,000 تومان توسط شرکت اجاره داده می شود.
 • خودرو سوناتا LF برای اجاره ماهانه به قیمت 17,000,000 تومان توسط این شرکت اجاره داده می شود.
 • خودرو نیسان ماکسیما برای اجاره ماهانه به قیمت 7,500,000 تومان اجاره داده می شود.
 • خودرو کیا سراتو به صورت ماهانه به قیمت 8,500,000 تومان توسط این شرکت اجاره داده می شود.
 • جهت اجاره ماشین در تهران، خودرو بنز مدل C200 برای اجاره ماهانه به قیمت 20,000,000 تومان توسط شرکت اجاره داده می شود.
 • اجاره خودرو پژو 206 به صورت ماهانه به قیمت 4,500,000 تومان توسط این شرکت اجاره داده می شود.

اجاره خودرو لوکس در تهران

مشخصات خودرو کیا اپتیما :

حداکثر سرعت این اتومبیل 210 کیلومتر در ساعت است. اینن ماشین برای مصرف شهری ( رفت و آمد های شهری ) حدود 10 لیتر بنزین مصرف می کند. حجم مخزن سوخت این اتومبیل حدود 70 لیتر می باشد. قدرت ( اسب بخار ) خودرو کیا اپتیما حدود 180 اسب بخار است. حجم موتور کیا اپتیما 2359 سی سی می باشد. همچنین کلاس خودرو سدان می باشد و گیربکس کیا اپتیما از 6 دندۀ اتوماتیک تیپ ترونیک تشکیل شده است.

مجموعه ما خودرو کیا اپتیما را به صورت روزانه به قیمت 850,000 تومان اجاره می دهد و به صورت ماهانه به قیمت 18,000,000 تومان اجاره می دهد. شما می توانید با ثبت درخواست خود ( به صورت تلفنی یا اینترنتی ) از این خودرو لوکس بهره مند شوید. خودرو بنز مدل C200، یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی ما برای سفرهای روزانه می باشد.

مشخصات خودرو بنز C200

حداکثر سرعت این اتومبیل 237 کیلومتر در ساعت می باشد. حجم مخزن سوخت خودرو بنز مدل C200 حدود 67 لیتر می باشد.

قدرت ( اسب بخار ) این خودرو حدود 184 اسب بخار می باشد همچنین حجم موتور آن 1796 سی سی است.

گیربکس های این خودرو به صورت 6 دندۀ اتوماتیک می باشد. مقدار مصرفی شهری این خودرو حدود 9 لیتر در کیلومتر است و مصرف جاده ای آن حدود 5 لیتر در کیلومتر است.

کلاس این خودرو سدان است. خودرو بنز مدل C200 به قیمت 950,000 تومان در شرکت اجاره داده می شود همچنین شما می توانید این خودرو را به قیمت 20,000,000 تومان به صورت ماهانه کرایه کنید.

اجاره خودرو در تهران

ماموریت ما این است که نیازهای مشتریان را برآورده کند و این کار را با لبخندی که هرگز محو نمی شود انجام دهد. تیم و خدمات ما به اصول مشتری مداری خود افتخار می کند و هر روز با موفقیت رضایت مشتریان را جلب می کند. اجاره خودرو با الیت نه تنها ضمانت خدمات برتر محسوس است، بلکه ضمانت مدل، رنگ و مشخصات در هنگام رزرو است. نه تنها می توانید مدل دلخواه خود را رزرو کنید، بلکه می توانید تحویل سفارشی را به هر کجای اروپا یا جهان که هستید ترتیب دهید.

اجاره خودرو لوکس در تهران

تجربه لوکس

هنگامی که کرایه خودروی خود  را از ما انتخاب می کنید، از ابتدا تا انتها یک تجربه لوکس خواهید داشت، این فقط در مورد کرایه یک وسیله نقلیه ممتاز برای جلسه کاری، تعطیلات خانوادگی خانوادگی یا سفر جاده ای باورنکردنی شما نیست، بلکه در مورد دریافت خدمات درجه یک از لحظه انتخاب وسیله نقلیه تا لحظه رسیدن به مقصد است.

اجاره خودرو با شرایط آسان

هنگامی که به حمل و نقل موقت نیاز دارید، ممکن است در نظر داشته باشید که آیا باید اجاره خودرو کوتاه مدت یا اجاره ماهانه خودرو را دریافت کنید. اگرچه امکان اجاره خودرو به مدت یک ماه وجود دارد، اما به سختی می توان شرکت لیزینگی را پیدا کرد که با آن موافقت کند. ناگفته نماند که اکثر اجاره نامه های یک ماهه خودرو نیاز به بررسی اعتبار دارند و تاریخ شروع و پایان دقیقی دارند.

چیزی که اجاره ماهانه خودرو را از اجاره متمایز می کند این است که می توانید بدون داشتن تعهدات بلندمدت ماهانه اجاره کنید. اجاره ها معمولاً ارزان تر هستند و نیازی به بررسی اعتبار ندارند. به زبان ساده، اجاره ماشین به شما آزادی، انعطاف و پس انداز بیشتری می دهد. جهت اجاره خودرو با شرایط آسان، اجاره خودرو لوکس و اجاره خودرو ایرانی در تهران با موسسه کرایه اتومبیل ما همراه باشید.

قیمت اجاره خودرو

بسیاری از مردم به دلایل مختلفی نیاز به کرایه خودرو نیاز پیدا می‌کنند. افرادی که در کشورهای خارجی اقامت دارند و برای مدتی به ایران باز می‌گردند، برای انجام کارهای روزمره نیاز به خودرو خواهند داشت. طبیعی است که خرید خودرو برای یک مدت زمانی کوتاه برای چنین افرادی چندان منطقی نباشد. اینجاست که کرایه اتومبیل برای این افراد بیشتر از قبل اهمیت خود را نشان می‌دهد. البته خودروهای اجاره‌ای برای مصارف مختلف مثل قرارهای کاری، مسافرت‌ها یا مجالس مهم کاربردی هستند. در این مطلب قصد داریم شما را با قیمت اجاره خودرو  آشنا کنیم.

اهمیت اجاره خودرو با قیمت مناسب

با افزایش نیاز به اجاره ماشین توسط اقشار مختلف مردم، موسسه‌های کرایه اتومبیل بسیار متعددی پدید آمدند. با اندکی تحقیق برای اجاره خودرو با موسسه‌های مختلفی مواجه می‌شوید که هر یک نرخ خاصی برای یک اتومبیل  مشخص دارند. چنین نوسان قیمتی قطعا انتخاب خودرو را برای شما سخت‌تر خواهد کرد. از طرفی قیمت اجاره خودرو در تهران نوسان بیشتری نسبت به سایر نقاط ایران دارد که خود به تنهایی مشکلات زیادی برای متقاضیان به وجود می‌آورد.

قیمت اجاره ماشین در تهران بسته به مدل و نوع اتومبیل تغییر می‌کند. ما در مجموعه سعی داریم تا خدمات کرایه اتومبیل را با بهترین قیمت ممکن به مشتریان عزیز ارائه کنیم. همچنین لیست قیمت‌ها را به طور مرتب در سایت قرار می‌دهیت تا مشتریان عزیز برای استعلام قیمت رنت ماشین مسیر سختی را طی نکنند. همچنین قیمت‌های موجود در سایت همیشه بروزرسانی می‌شوند.

قیمت کرایه ماشین در سایت با توجه به معیارهای مختلفی قرار داده می‌شوند. به همین نمی‌توان یک قیمت ثابت را برای تمامی مدل‌ها اعلام کرد. همچنین قیمت‌ها به صورت روزانه برای هر اتومبیل مشخص می‌شوند. البته امکان کرایه به صورت ماهانه نیز برای خودروهه نیز وجود دارد که قیمت آن اندکی کمتر از مجموع هزینه کرایه 30 روز خودرو است.

توجه به قیمت مصوب اتحادیه موسسه‌های کرایه اتومبیل نیز از دیگر پارامترهای مهم در قیمت‌گذاری محسوب می‌شود. اتحادیه لیستی را به عنوان نرخ‌نامه مصوب قیمت اجاره خودرو در اختیار موسسه‌ها قرار می‌دهد که همگی باید به آن پایبند باشند. توجه به تعرفه اجاره خودرو از دیگر ارزش‌هایی است که ما به آن پایبند هستیم.

قیمت گذاری با توجه به مدل

بدون شک مدل خودرو مهم‌ترین پارامتری است که در تعیین هزینه کرایه تاثیر می‌گذارد. به دلیل تنوع مدل‌های اتومبیل موجود در مجموعه، قیمت‌های اجاره نیز بسیار متنوع هستند. به همین دلیل همه افراد با هر میزان بودجه‌ای توانایی کرایه خودرو را خواهد داشت. همچنین با گسترش تعداد مدل‌های خودرو، مشتری قدرت انتخاب بیشتری برای کرایه اتومبیل دارد. مهم نیست که قصد کرایه خودرو برای چه کاری را دارید؛ زیرا در مجموعه به مدل مناسب خود دست می‌یابید. اتومبیل‌های موجود در مجموعه به شرح زیر است:

 • خودروهای سدان در سایزهای متنوع
 • ماشین‌های شاسی بلند سایز متوسط، بزرگ و اتومبیل‌های کلاس کراس اوور
 • ماشین‌های لوکس با برندهای مشهور آلمانی و ایتالیایی
 • خودروهای هاچبک ایرانی مناسب برای سفرهای شهری و مناطق شلوغ
 • ماشین‌های کروک اسپرت دو درب و چهار درب

بدیهی است که برای کرایه اتومبیل‌های گران قیمت مجبور به پرداخت هزینه بیشتری خواهید شد. البته برای کرایه خودرو با هزینه کمتر می‌توانید اتومبیل‌های داخلی را انتخاب کنید. ما شرایطی را فراهم کرده‌ایم تا با کمترین هزینه ممکن فرمان به روزترین ماشین‌های روز دنیا را در دست بگیرید.

قیمت اجاره خودروهای سدان

خودروهای سدان از برندهای مشهور آلمانی و کرده‌ای را در مجموعه ما خواهید یافت. ماشین‌های سدان به دلیل ساختار خاصی که دارند، بهترین انتخاب برای سفرهای بین شهری هستند. همچنین کلاس سدان سایز برای افرادی که قصد مراجعه به قرارهای کاری مهم دارند نیز توصیه می‌شود. ما در مجموعه خود به شما این امکان را می‌دهیم تا پشت فرمان بهترین ماشین‌ها روز دنیا بنشینید.

قیمت رنت خودرو ایرانی

متقاضیان اجاره خودرو همیشه به دنبال خودروهای لوکس و گران قیمت بازار نیستند. به همین دلیل ما در میان خودروهای لوکس مجموعه ماشین‌هایی را قرار داده‌ایم که کمترین تعرفه اجاره خودرو را دارند. اگر شما هم به دنبال اجاره خودرو با قیمت مناسب هستید، می‌توانید از میان انبوه مدل‌های ماشین ایرانی یکی را با توجه به نیازهای خود انتخاب  نمایید. خودروهای داخلی مجموعه مانند سایر اتومبیل‌های خارجی در کلاس‌های بسیار متنوعی قرار می‌گیرند. به همین دلیل با مراجعه به قسمت مخصوص خودروهای داخلی انواع ماشین‌های کلاس هاچبک تا سدان سایز کوچک را خواهید دید.

قیمت کرایه خودروهای کروک

بدون شک اتومبیل‌های کانورتیبل یا همان کروک جزو جذاب‌ترین سگمنت‌های خودرو در کل دنیا هستند. لذت سواری خودرو بدون سقف در یک هوای دل انگیز تجربه خوب و فراموش نشدنی‌ای خواهد بود. کرایه اتومبیل‌های کروک از مجموعه بهترین انتخابی است که شما را به این لذت بزرگ می‌رساند. همچنین به دلیل ظاهر زیبا، خودروهای کروک بهترین انتخاب برای مجالس عروسی محسوب می‌شوند.

شرکت ما شرایطی را فراهم کرده تا با کمترین هزینه ممکن رانندگی با یک خودروی کروک را تجربه کنید. قیمت اجاره خودرو در مجموعه ما از 1.750 هزار تومان آغاز می‌شود. با پرداخت این مبلغ یکی از محبوب‌ترین مدل‌های سری سه کمپانی بی ام و را در اختیار خواهید داشت. بیشترین قیمت اجاره خودرو کروک نیز در مجموعه به اتومبیل مازراتی گرن کابریو تعلق دارد. برای اجاره روزانه این خودروی لوکس و جذاب ایتالیایی، باید مبلغ هفت میلیون و پانصد هزار تومان بپردازید.

قیمت اجاره ماشین شاسی بلند

اگر قصد کرایه خودرو برای سفرهای برون شهری را دارید، بهتر است به دنبال خودروهای شاسی بلند بروید. خودروهای شاسی بلند آمادگی دارند تا شما را در سخت‌ترین جاده‌ها همراهی کنند. همچنین فضای بزرگ سرنشینان و قسمت بار هم شدت سفر را دو چندان خواهد کرد. با استفاده از خدمات موسسه کرایه اتومبیل ما می‌توانید به روزترین خودروهای شاسی بلند و آفرودی را با برندهای مشهور ژاپنی و آلمانی اجاره کنید. همچنین برخی از خودروهای شاسی بلند مجموعه در دسته اتومبیل‌های گران قیمت قرار می‌گیرند.

خودروهای شاسی بلند موسسه قیمت کرایه حدودی یک میلیون یا 8 میلیون تومان دارند. برای خودروهای آفرودی لوکسی مانند بی ام و ایکس 6 باید مبلغ 4 میلیون تومان بابت هر روز بپردازید. خودروهای دیگری مثل پورشه کاین، پورشه ماکان، بی ام و ایکس 3، تویوتا پرادو و تویوتا لندکروز نیز دیگر خودروهای شاسی بلندی هستند که می‌توانید انتخاب نمایید.

لیست قیمت اجاره خودرو

همانطور که در بخش‌های قبلی مطلب مشاهده کردید، لیست قیمت اجاره خودرو موسسه دامنه بسیار گسترده‌ای دارد. با مراجعه به لیست قیمت‌ها، هزینه کرایه دقیق هر یک از مدل‌های خودرو موجود را خواهید دید. برای انجام این کار کافیست به قسمت لیست قیمت اجاره خودرو بروید تا با جزئیات بیشتر قیمت کرایه ماشین در تهران آشنا شوید. همچنین معیار قیمت‌گذاری تعرفه اجاره خودرو است که توسط اتحادیه موسسه‌های کرایه اتومبیل ارائه می‌گردد. به همین دلیل با استفاده از اتومبیل‌های مجموعه، اطمینان دارید که هیچ هزینه اضافی و خارج عرفی نمی‌پردازید.

مزایای استفاده از خدمات مجموعه

مجموعه ما آمادگی دارد تا در سراسر ایران عزیز خدمات بسیار زیادی به ایرانیان عزیز ارائه کند. تامین لوازم ضروری خودروهایی که به صورت ماهانه اجاره داده می‌شوند، جز اولین امتیازهایی است که با ما به دست می‌آورید. با انجام این کار خودرو درخواستی شما به تجهیزاتی مانند زنجیر چرخ، جعبه ابزار، چراغ قوه مسافرتی، چادر مسافرتی و چراغ اضطراری مجهز خواهد شد.

همچنین در صورت نیاز خودروی مشتری به صندلی کودک نیز مجهز خواهد شد. با انجام این کار فرزندان شما با اتومبیل‌های ما یک سفر ایمن و راحت را تجربه خواهند کرد. تمامی خودروهای نیز دارای بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث و بیمه سرنشین هستند تا دیگر هیچ نگرانی خاصی نداشته باشید.

سخن پایانی

شرکت ما تمام تلاش خود را می‌کند تا قیمت اجاره خودرو چالش بزرگی پیش روی مشتریان این خدمات نباشد. با هر بودجه و سرمایه‌ای می‌توانید اتومبیل مورد نیاز خود را با مدت زمان درخواستی کرایه کنید. همچنین روش‌های مختلفی برای تامین ضمانت‌ها پیش رو دارید که پروسه کرایه را ساده‌تر می‌کند. حالا بدون اینکه نگران هیچ موضوع خاصی باشید، ماشین مورد نظر خود را از میان مدل‌های متنوع انتخاب نمایید.

دکمه بازگشت به بالا