فرهنگ و هنر

سریال «هیس، هیچی نیس!» برای نوجوانان آماده شد

مجموعه نمایشی «هیس٫ هیچی نیس!» با نگاهی طنز به رویدادهای تاریخی جهان ساخته شده است، بعد از طی فرایند پس تولید آماده پخش از تلویزیون شده است.  

به گزارش نازک نارنجی به نقل از روابط عمومی مجموعه، سریال نمایشی «هیس، هیچی نیس!» به تهیه‌کنندگی حمیدرضا عطارد و کارگردانی حسین حقانی با نگاهی طنز به رویدادهای تاریخی جهان ساخته شده است و اثری اقتباسی است که از کتاب ۱۵ جلدی «سرگذشت استعمار» مهدی میرکیایی بهره گرفته است.    

این مجموعه با گذشت ۶ ماه از آغاز تولید و طی کردن فرایند پس تولید آماده نمایش شده است و به‌زودی از یکی از شبکه‌های سیما روی آنتن می رود.  

سریال «هیس، هیچی نیس!» برای نوجوانان آماده شد

قصه های «هیس هیچی نیس» در فضایی فانتزی روایت و به تصویر کشیده می شود و از آیتم های مختلفی از جمله دادگاه، استعدادیابی، سراشپز، تاریخ کاغذی و … تشکیل شده که آیتم سرآشپز ترکیبی از کار رئال و عروسکی است.  

این مجموعه نخستین محصول مرکز تولیدات نوجوان سوره است که توسط سازمان سینمایی سوره برای مخاطب نوجوان تولید شده است.  

در «هیس، هیچی نیس!» از بازیگران تئاتری بهره گرفته شده است که ۱۵ بازیگر اصلی و ۲۰ بازیگر فرعی را شامل می شوند.

سریال «هیس، هیچی نیس!» برای نوجوانان آماده شد

مجید امیری، علی فرحناک، حمید لاجوردی، ماشالله کوهستانی، مهدی برقعی، مجید بخششیان، محمد حاج بابایی، مهناز رودساز، مهدی ملاک و جواد پیروزی از جمله این بازیگران هستند.  

زینب یزدانی سرپرست پژوهشگران و مجید بخششیان و مهناز رودساز نویسنده فیلمنامه این مجموعه هستند که فصل نخست آن در ٢۶ قسمت به نگارش درآمده است.

انتهای پیام

تیم خبری علوم هنری

هر کلمه را با قدرت خلاقیتم تنظیم کرده و به شما دنیایی جدید می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا