عمومیمطالب کسب و کار

بهترین قهوه برای شادابی

طراوت از جایی شروع می شود که قهوه رشد می کند. طراوت قهوه سبز نشده یا بو داده نشده را چگونه می‌سنجید؟ روشی که قهوه چیده می‌شود، پردازش می‌شود، خشک می‌شود، ذخیره می‌شود و ارسال می‌شود، تأثیر زیادی بر طول عمر قهوه سبز دارد که با کاهش طعم قهوه در طول زمان اندازه‌گیری می‌شود.

به عنوان مثال، دپارتمان قهوه ما دریافته است که یکی از مهم ترین جنبه های پایداری قهوه سبز در طول زمان این است که تا رطوبت بین ۹٫۵ تا ۱۰٫۵ درصد خشک شود. این و عوامل دیگر به قهوه بو داده نشده کمک می کند تا پایدار بماند و از اثرات منفی که رطوبت بیش از حد می تواند ایجاد کند، مانند کپک زدن یا تخریب فیزیکی، باقی بماند. در حالت ایده‌آل، بهتر است قهوه را در اسرع وقت پس از رسیدن قهوه از مبدا برشته کنید. در بیشتر موارد این بدان معناست که قهوه ظرف چهار ماه پس از ورود استفاده می شود. یعنی قدرت بخشیدن به تمامی سلول های زنده بدن در تمامی شرایط می باشد و در فروشگاه قهوه دارک بهترین ها را برای شما به عرضه گذاشته شده است.

چگونه طراوت را بعد از برشته شدن قهوه اندازه گیری می کنید؟

با حرکت از قهوه بو داده نشده به قهوه بو داده، دو عامل اصلی وجود دارد که باید در مورد تازگی در نظر گرفت: زمانی که قهوه برشته شد و نحوه نگهداری آن پس از باز شدن کیسه. همانطور که می خواهید از محصولات تازه بلافاصله پس از چیدن یا نان تازه بلافاصله پس از پخت استفاده کنید، قهوه بلافاصله پس از برشته شدن بهترین است. دوستداران جاوا می گویند که شما نمی توانید شادی بخرید، اما می توانید قهوه بخرید و این بسیار نزدیک است! برای بسیاری از ما، اولین دلیلی که صبح از خواب بیدار می شویم، تهیه یک فنجان قهوه است. همه انواع انگیزه های دیگر برای ادامه کار پس از آن به وجود می آیند، اما این تکان اولیه کافئین بسیار مهم است.

از هر عاشق قهوه بپرسید که آیا این مایع گرانبها چه گرم و چه سرد می تواند ما را شادتر کند یا خیر، و پاسخی که دریافت خواهید کرد مطمئناً ۹۹ درصد یک بله قاطع خواهد بود! فراموش نکنید که خرید قهوه ساز دلونگی‎ در کنار عربیکا از پرقدرت و عالی ترین قهوه ها در جهان می باشند و با اصل حتما روزی شاداب خواهید داشت. در بیشتر موارد، به نظر می رسد که آنها هستند فنجان جو آنقدر برای ما مهم است که دانشگاه عمومی دیویس کالیفرنیا یک مرکز قهوه با مأموریت “پیشرفت علم قهوه” دارد و تحقیقات نشان می دهد که این نوشیدنی واقعاً احساس شادی ما را تقویت می کند.

بنابراین، چه عاشق روبوستا هستید، چه دیوانه عربیکا هستید یا دیوانه کاپوچینو، یک فنجان جشن از دمنوش مورد علاقه خود را بردارید و بیشتر بدانید! برای رفع خستگی نژاد عربیکا یا روبوستا بهتر است؟ شاید سوال شما هم باشد که برای رفع خستگی و افزایش انرژی قهوه عربیکا مصرف کنیم یا قهوه روبوستا. تفاوت قهوه عربیکا و روبوستا در طعم و میزان کافئین است. اگر قصد شما از مصرف قهوه رفع کسلی و خستگی است، باید قهوه های روبوستا را انتخاب کنید زیرا دارای کافئین بیشتری هستند اما طعم آنها تلخ است. لازم به ذکر که قهوه های عربیکا کافئین کمتری دارند اما طعم آنها خوشایندتر و بیشتر ترش مزه هستند.

اول از همه، تجزیه و تحلیل قهوه نشان می دهد که یک فنجان از مواد خوب مملو از مواد شیمیایی است که ثابت شده است که ما را سالم تر می کند. در یک فنجان متوسط، شما خواهید یافت: نیاسین – نوعی ویتامین B3 که به جوانسازی سلولی و پیشگیری از زوال عقل کمک می کند. تریگونلین – یکی دیگر از فرم های ویتامین B3 که با باکتری هایی که می توانند باعث ایجاد حفره در دهان شما شوند، مبارزه می کند. شادابی را با به خانه و محل کار خود ببرید و بهترین ها را با همین دانه قهوه و همنوعانش تجربه کنید. دی کافئویل کوینیک اسید – به محافظت در برابر کمک می کند. اتیل فنل – برای فعال نگه داشتن افراد یافت می شود.

در حالی که شرایط فیزیکی بهتر دلیل کافی برای ایجاد احساس سبکی در شما است، ارتباط شیمیایی قهوه با رضایت بیشتر می شود. در واقع، معلوم می شود که مصرف منظم می تواند به شما کمک کند پتانسیل کامل خود را باز کنید. وقتی آن را می نوشید، کافئین شبیه آدنوزین است، یک ماده شیمیایی عصبی که با ایجاد احساس خواب آلودگی به ما کمک می کند در هنگام خستگی از بین بریم. با تقلید از آدنوزین، کافئین با گیرنده هایی که مواد شیمیایی عصبی را تشخیص می دهند تداخل می کند و از عملکرد معمول آنها جلوگیری می کند. نتیجه این است که شما احساس خستگی نمی کنید – به همین دلیل است که این نوشیدنی به هوشیار نگه داشتن شما کمک می کند.

از آنجایی که گیرنده های آدنوزین شما مسدود شده اند، بدن شما مجبور می شود محرک های خود را آزاد کند که به شکل گلوتامات و دوپامین انجام می دهد. اینها دو تا از قوی ترین مواد شیمیایی ما هستند که احساس خوب می کنند و حس خوب، لذت، رضایت و حتی سرخوشی ما را تقویت می کنند. بهتر از همه، شما در بهترین فرم خواهید بود و می توانید از این احساسات دوست داشتنی به طور کامل لذت ببرید! یک مطالعه دانشکده بهداشت عمومی هاروارد نشان داد که مردان و زنانی که به طور منظم قهوه می‌نوشیدند، افکار کمتری در ارتباط با خودکشی یا افسردگی داشتند. و نه تنها این نوشیدنی به حذف افکار منفی کمک کرد. به طور فعال ذهنیت مثبت تری را پرورش داد.

شمامی توانید برای به سایت قهوه دارک مراجعه نمایید. علاوه بر این، دانشگاه ملی سوال در کره گزارش می دهد که حتی عطر یک فنجان تازه می تواند اثرات استرس ناشی از کم خوابی را کاهش دهد . و لیستی از یافته های علمی که نشان می دهد قهوه می تواند تمایل مغز ما به شادی را به طرق مختلف افزایش دهد ادامه دارد. موسسه ملی بهداشت ایالات متحده همچنین دریافت که این نوشیدنی افسردگی را کاهش می دهد. در تحقیقات خود، کسانی که چهار فنجان یا بیشتر در روز می نوشند، ۱۰ درصد کمتر از کسانی که هرگز آن را لمس نکرده بودند، در معرض افسردگی بودند. برای تازه و دست نخورده و اصل حتما به فروشگاه معتبر قهوه دارک مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا