بین الملل

مقاومت اسلامی عراق مسئولیت حمله به پایگاه آمریکا را برعهده گرفت

مقاومت اسلامی عراق مسئولیت حمله به پایگاه التنف آمریکا در مثلث مرزی سوریه، عراق و اردن را برعهده گرفت.

به گزارش نازک نارنجی، مقاومت اسلامی عراق شامگاه یکشنبه مسئولیت حمله به پایگاه التنف آمریکا در مثلث مرزی سوریه، عراق و اردن را که به کشته شدن ۳ نفر و زخمی شدن ۷۰ نفر از نظامیان آمریکایی شد، برعهده گرفت.

روزنامه واشنگتن پست به نقل از یک فرمانده مقاومت اسلامی عراق نوشت: اگر آمریکا به حمایت از اسرائیل ادامه دهد، تمامی مواضع آمریکایی در سرتاسر منطقه هدفی مشروع برای ما خواهد بود و جنگ تشدید خواهد شد.

همچنین یک منبع در مقاومت عراق اعلام کرد: مقاومت ظرف ۱۰۰ روز ۱۷۸ حمله پهپادی ـ موشکی در عراق، سوریه و سرزمین های اشغالی انجام داده است.

در همین راستا، صابرین نیوز اعلام کرد: در پی حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پایگاه آمریکا در میدان گازی کونیکو سوریه هم 6 سرباز آمریکایی زخمی شده بودند که حال سه نفر از آنها وخیم است.

مقاومت اسلامی عراق امروز پایگاه عین الاسد و پایگاه خربت عدنان ارتش تروریستی آمریکا را نیز با چندین پهپاد هدف قرار داد.

مقاومت عراق همچنین موضع رژیم صهیونیستی را در جولان اشغالی سوریه هدف حمله قرار داد.

مقاومت اسلامی عراق در مقابله با اشغالگری آمریکا در منطقه و عراق و در حمایت از مردم غزه، پایگاه‌های آمریکا را در منطقه هدف قرار می‌دهد.

انتهای پیام

بخش مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با روشی زنده و غوطه‌ور در جزئیات. با تمرکز بر رویدادهای جهانی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع، به شما نقشه‌ای دقیق از رویدادهای روز ارائه می‌دهم. با استفاده از شیوه‌های نوین گزارشگری، اطلاعات جذابی را برای شما فراهم می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا