ورزشی

چادرملو؛ جدا نشدنی از صدر جدول/جشن قهرمانی نیم فصل در سواحل خزر

نازک نارنجی/یزد تیم فوتبال چادرملو اردکان در دیداری خارج از خانه با نتیجه ۳ بر صفر دریای بابل را متحمل شکست کرد و قهرمان نیم فصل لیگ آزادگان شد.

در آخرین بازی دور رفت لیگ آزادگان، تیم چادرملو اردکان در ورزرشگاه شهدای سیمرغ میهمان تیم دریای بابل بود و با سه گل تیم میزبان را متحمل شکست کرد.  

سورمه‌ای پوشان چادرملو که به دنبال سه امتیاز این دیدار بودند از ابتدا بازی را هجومی آغاز کردند، هرچند که چند موقعیت خطرناک را بر روی دروازه بابلی‌ها خلق کردند اما منجر به گل نشد.  

اما تساوی در نیمه اول برای تیم «سعید اخباری» قابل قبول نبود و در واپسین لحظات این نیمه «رضا محمودآبادی» با ضربه‌ای دقیق از دریافت پاس هادی حبیبی‌نژاد، دروازه تیم میزبان را باز کرد تا نیمه اول با برد چادرملو به پایان برسد.

در نیمه دوم دو تیم تغییراتی را در ترکیب خود به وجود آوردند و نتیجه این تغییرات گل دوم چادرملو در دقیقه ۶۰ بود با ضربه‌ای فنی «هادی حبیبی‌نژاد» به ثمر رسید.

اما این نتیجه پابان بازی بود برای ۴۰۰ هوادار حاضر در ورزشگاه نبود و در دقیقه ۷۲ «هادی حبیبی‌نژاد» دومین گل خود و سومین گل چادرملو اردکان را ثمر رساند.

هرچند که شاگردان «داود سیدعبای» در بازی تلاش زیادی انجام دادند اما در نهایت نتوانست در مقابل چادرملو مدعی صعود عملکرد خوبی را به نمایش بگذارد و تنها موقعیت خطرناک دریای بابل در این بازی، ضربه‌ای بود که با فاصله کم از بالای دروازه «حجت صدقی» سنگربان اردکانی ها به بیرون رفت.  

شاگردان «سعید اخباری» با این پیروزی ۳۸ امتیازی شدند تا در پایان نیم فصل قهرمانی را در سواحل دریای خزر جشن گرفته باشند.

اردکانی برای به ارمغان آوردن این قهرمانی با حضور تیم‌های مدعی خیبر خرم آباد، فجر سپاسی و نفت مسجد سلیمان ۱۲ برد و دو تساوی را به نام خود کردند و تنها سه شکست را تجربه کردند.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا