فرهنگ و هنر

معرفی برگزیدگان نخستین سوگواره شبیه‌خوانی «راوی رزم» استان یزد

نازک نارنجی/یزد نخستین سوگواره استانی شبیه‌خوانی استعدادیابی نوجوانان و جوانان «راوی رزم» که به مدت دو روز در شهرستان تفت برگزار شد، با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد.

در پایان این رقابتها که با رقابت قریب به ۶۰ نفر نوجوان و جوان به میزبانی شهرستان تفت برگزار شد، در بخش نوجوانان ( ۱۲ تا ۱۸ سال) در قسمت موافق خوانی امین صالحی از یزد رتبه اول، محمد طاها افخمی از اردکان و محمد مهدی گنجی از اشکذر مشترکاً رتبه دوم و محمد رضا زعیم از تفت و محمد صالح زارع از یزد مشترکاً رتبه سوم را کسب کردند.

هیئت داوران، در بخش موافق خوانی نوجوانان، امیر حسین نایبی از مهریز و آرمان زارع زاده از مهریز و محمد طاها باقری از بافق را شایسته تقدیر دانستند. 

در مخالف‌خوانی نوجوانان نیز علیرضا زعیم از تفت و مجتبی هاتفی از اردکان به طور مشترک اول شدند، امیر ارسلان محمدیان از میبد و ابوالفضل کافوری از اردکان نیز رتبه‌های دوم و سوم را بدست آوردند.

در این بخش نیز از سوی هیئت داوران، محمد طاها قصاب باشی از مروست و محمد فیضی از تفت شایسته تقدیر شناخته شدند.

هیئت داوران در بخش موزیک نوجوانان کسی را حائز رتبه اول ندانست و  محمد سجاد حسنی از اردکان و محمد مهدی محمد آبادی از یزد را حائز رتبه‌های دوم و سوم معرفی کردند.

در بخش جوانان (۱۸ تا ۳۰ سال و در قسمت موافق خوانی، به ترتیب نوید احسانی خواه از یزد، مهدی پور صادق از یزد و به طور مشترک سید علی موسوی از یزد و رضا ادبی از اردکان، رتبه های اول تا سومی مشترک را کسب کردند. 

در این بخش محمد اسماعیل شریف از تفت و سید سعید حسینی از مهریز از سوی هیات داوران شایسته تقدیر شدند.

در بخش مخالف خوانی جوانان نیز رتبه اول مشترک به امیر حسین دهقانی از آشکذر  و علی محمد زارع شاهی از میبد رسید، رتبه دوم  مشترک نصیب ن علی زارع هراتی از یزد و مصطفی مکی از میبد شد و منصور طلائیان از بهاباد و ابوالفضل زارع از میبد مشترکاً سم شدند.

در بخش مخالف خوانی جوانان، هیئت داوران، سید محمد صادق موسوی از تفت و ابوالفضل سلطانی از ابرکوه را شایسته تقدیر دانستند. 

رتبه اول بخش موزیک جوانان نصیب حمید رضا بیکی از میبد شد، در این بخش ابوالفضل حاجی زینلی از یزد وسید حسین موسوی از یزد مشترکاً دوم و  ابوالفضل اشرف زاده از اردکان و محمد امین افخمی از مروست مشترکاً سوم شدند.

انتهای پیام

تیم خبری علوم هنری

هر کلمه را با قدرت خلاقیتم تنظیم کرده و به شما دنیایی جدید می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا