استان ها

توسعه دانشگاه‌ها با شرط پیوست اشتغال انجام خواهد شد

نازک نارنجی/فارس وزیر علوم‌، تحقیقات و فناوری با اشاره به دغدغه دانشجویان برای اشتغال پس از فارغ‌التحصیلی گفت: از این پس توسعه دانشگاه‌ها با شرط پیوست اشتغال انجام خواهد شد تا نگرانی بابت شغل دانشجویان وجود نداشته باشد.

به گزارش نازک نارنجی، علی زلفی گل امروز، ۲۱ مهرماه در نشست با اساتید، یاوران علمی و دانشجویان دانشگاه دولتی جهرم که همزمان با سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان فارس برگزار شد، گفت: خواسته و تقاضای دانشگاهیان را در راستای رفع مشکلات آنان را به دولت منتقل می‌کنم.

وی، پیوست شغلی را برای توسعه و اضافه کردن رشته به دانشگاه را امری ضروری عنوان کرد و افزود: از این پس توسعه دانشگاه‌ها با شرط پیوست اشتغال انجام خواهد شد تا نگرانی بابت شغل دانشجویان وجود نداشته باشد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه معیشت اعضای و یاوران علمی دانشگاه ها در دستور کار وزارتخانه است، گفت: هفته گذشته توافقاتی با سازمان امور اداری و استخدامی کشور داشتیم و امیدواریم هر چه سریعتر این مسئله مرتفع شود.

زلفی گل با تأکید بر اینکه از پروژه‌های عمرانی دانشگاه دولتی در توان حمایت خواهیم‌ کرد، تاکید داشت: دانشگاه دولتی جهرم ساخت خوابگاه خواهران را پیگیری و وزارتخانه هم حمایت خواهد کرد البته از ظرفیت خیران باید استفاده شود.

به گزارش نازک نارنجی، در این نشست تعدادی از اساتید و دانشجویان به دیدگاه‌های خود پرداختند و دغدغه‌ها، نیازها و مشکلات موجود در این دانشگاه را مطرح و خواستار حل و رفع آنان شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا