بین الملل

سفر همسر زلنسکی به اراضی اشغالی

همسر رئیس جمهور اوکراین به اراضی اشغالی سفر و با همسر رئیس رژیم صهیونیستی دیدار کرد.

به گزارش نازک نارنجی، به نقل از سایت عربی۲۱، اولنا زلنسکا، همسر ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین با همسر اسحاق هرتزوگ، رئیس رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی دیدار کرد. وی قرار است با سربازان اوکراینی که در اراضی اشغالی تحت درمان هستند، دیدار داشته باشد.

وی به همراه همسر هرتزوگ از بیمارستان کودکان «الصفرا» و بیمارستان شیبا بازدید کرد. همسر هرتزوگ و همسر رئیس جمهوری اوکراین از نمایشگاه تصاویر بیمارستان میدانی در اوکراین که با همکاری وزارت‌های بهداشت و خارجه رژیم صهیونیستی ایجاد شده است، بازدید کردند.

طی جنگ اوکراین دولت‌های رژیم صهیونیستی که هم‌پیمان بزرگ کی‌یف هستند، سعی کرده‌اند روابط خود را با روسیه حفظ کنند.

دولت رژیم صهیونیستی تلاش دارد بین وضعیتش در خاورمیانه و موضعش درباره روسیه توازن برقرار کند و خود را وارد جنگ اوکراین نکند زیرا به دلیل ائتلاف با اروپا و آمریکا تعهدات بین‌المللی بر عهده دارد.

پیشتر روزنامه تایمر اسرائیل گزارش داد که همسر رئیس جمهوری اوکراین، دعوتنامه رسمی برای سفر به سرزمین‌های اشغالی را از سوی میخال هرتزوگ، همسر رئیس رژیم صهیونیستی دریافت کرده است.

انتهای پیام

بخش مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با روشی زنده و غوطه‌ور در جزئیات. با تمرکز بر رویدادهای جهانی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع، به شما نقشه‌ای دقیق از رویدادهای روز ارائه می‌دهم. با استفاده از شیوه‌های نوین گزارشگری، اطلاعات جذابی را برای شما فراهم می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا