با محصولات و خدمات شرکت پالادیوم دکور بیشتر آشنا شوید

برای دکوراسیون داخلی در اصفهان باید چندین نکته مهم را مدنظر قرار دهید. زمانی که اصول اولیه دکوراسیون داخلی را استفاده کنید، می توانید هر فضایی را به شکل اعجاب انگیزی به یک محیط افسانه‌ای تبدیل کنید

پالادیوم دکور نخستین شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان است. این مجموعه در زمینه مشاوره نوع طراحی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون داخلی در اصفهان، انتخاب نوع متریال و نظارت فعالیت می کند. از این رو شما می توانید صفر تا 100 پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی را به پالادیوم دکور بسپارید. گروه معماری و دکوراسیون داخلی پالادیوم اولین مرکز تخصصی طراحی دکوراسیون داخلی در اصفهان با گردآوری گروهی از طراحان خلاق و اکیپ های اجرایی مجرب و مجموعه فروشگاه های ساختمانی پالادیوم در سطح شهر (اصفهان) مشغول به فعالیت میباشد. این مرکز (هلدینگ) با تشکیل دادن امکانات زیرساختی منحصر به فرد، این امکان را برای مشتریان عزیز این مجموعه فراهم نموده است که چنانچه قصد طراحی، نظارت و یا خرید متریال ساختمانی را دارند با در نظر گرفتن کیفیت ممتاز و قیمت مناسب از این امر بهره مند گردند.

نقل مکان به یک خانه جدید می تواند یکی از لذت های بزرگ زندگی باشد، اما همچنین می تواند زمان عدم اطمینان باشد، به خصوص در مورد دکوراسیون. چگونه فضای خود را به بهترین شکل در می آورید در حالی که منعکس کننده حس شخصی شما از سبک است؟ این کار را به خوبی انجام دهید و در نهایت خانه ای راحت و شاد خواهید داشت. این کار را ضعیف انجام دهید و در نهایت با انبوهی از مبلمان، پارچه ها و رنگ های رنگی مواجه خواهید شد که هرگز به یک کل دلپذیر تبدیل نمی شوند. با کمی برنامه ریزی و با پیروی از همان مراحلی که توسط طراحان داخلی حرفه ای استفاده می شود، شانس موفقیت بسیار بیشتری خواهید داشت.

نکات مهم اجرایی پالادیوم دکور برای دکوراسیون داخلی

برای دکوراسیون داخلی در اصفهان باید چندین نکته مهم را مدنظر قرار دهید. زمانی که اصول اولیه دکوراسیون داخلی را استفاده کنید، می توانید هر فضایی را به شکل اعجاب انگیزی به یک محیط افسانه‌ای تبدیل کنید. طراحی خوب با یک حس خوب همراهی می کند. بنابراین زمانی که وارد یک اتاق می شوید که به خوبی طراحی شده، حس بسیار خوبی دارید. چرا که همه چیز در چنین محیطی به شکل منسجم و منظم در کنار هم قرار گرفته اند. برای اینکه بتوانید طراحی دکوراسیون داخلی  را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، باید از افراد متخصص و مجرب در این زمینه کمک بگیرید.

خدمات و محصولات ما

اهمیت تعادل برای طراحی دکوراسیون

 تعادل یکی از مهمترین عناصری است که در طراحی دکوراسیون داخلی  اهمیت دارد. این تعادل باید از نظر بافت، الگو، رنگ، نوع دکوراسیون، سبک معماری و… باشد. با این حال، سه نوع تعادل مختلف در طراحی داخلی وجود دارد.

 متقارن یا رسمی: این نوع تعادل مربوط به محیط هایی است که به شکل رسمی و سنتی چیدمان می شود. در این حالت یک طرفه محیط آینه سمت دیگر می شود. به گونه ای که همه چیز به شکل قرینه در مقابل هم قرار می گیرند. به عنوان مثال دو صندلی در دو طرف میز قهوه، دو گلدان روبروی هم. این نوع تعادل در دکوراسیون داخلی اصفهان به‌راحتی برقرار می شود. با این وجود، کمی خسته کننده به نظر می رسد.

غیررسمی: نمونه دیگر تعادل برای طراحی دکوراسیون داخلی از نوع غیر رسمی و نامتقارن است. در این نوع طراحی، وزن های بصری شامل بافت ها، فرم ها، رنگ ها و خطوط به شکل قرینه متعادل نمی شوند. در واقع این تعادل شبیه سبک متقارن و سنتی نیست. بلکه به شکل جالب تر و پیچیده تر انجام می شود. به عنوان مثال برای تعادل یک مبل از دو صندلی در کنار آن استفاده می شود.

 تعادل شعاعی: یکی دیگر از تعادل هایی است که برای طراحی دکوراسیون داخلی به کار می رود. در این حالت یک نقطه کانونی مرکزی در دکوراسیون وجود دارد که عناصر دیگر به کمک آن نمایان می شوند. به عنوان مثال یک میز ناهار خوری با صندلی های اطراف آن می تواند مصداق تعادل شعاعی باشد.

ریتم

 برای دکوراسیون داخلی به ریتم هم نیاز دارید. منظور از ریتم در دکوراسیون همان الگوهای تضاد و تکرار هستند. چنین الگوهایی برای ایجاد علاقه بصری در محیط استفاده می شوند. زمانی که در فواصل زمانی مختلف از شکل یا رنگ یکسانی استفاده می شود، می توان ریتم را در محیط به وجود آورد. به عنوان مثال رنگ خاصی که در نقاط مختلف دکوراسیون همچون فرش، نقاشی، گلدان و غیره تکرار شده، می تواند ریتم جذاب و مهیج در دکوراسیون ایجاد کند.

هارمونی

هارمونی از دیگر تکنیک هایی است که باید بخشی از دکوراسیون داخلی باشد. زمانی که تمام عناصر و اجزای به کار گرفته شده در محیط در راستای یک پیام واحد شکل بگیرند، هارمونی رعایت شده است. جالب است بدانید همانطور که به کمک ریتم می توان هیجان لازم برای محیط را فراهم کرد، با استفاده از هارمونی نیز می توان محیط آرامی را ایجاد کرد.

شما می‌توانید برای فضای دکوراسیون به کمک یک رنگ هارمونی به وجود آورید. فرم هایی که برای این هارمونی مد نظر قرار می گیرند، می توانند از نظر بافت، اندازه و شکل  با هم تفاوت داشته باشند. برای مشاهده شرایطو آخرین نمونه کارهای طراحی  و معماری دکوراسیون داخلی در اصفهان به لینک زیر مراجعه نمایید : palladium-decor.com

  • آدرس اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان شریف واقفی، روبروی بانک ملی، نبش کوچه نهم
  • تلفن۰۳۱۳۲۶۶۸۵۴۳
  • ۰۹۱۳۱۲۹۰۴۱۰
  • ۰۹۳۸۳۴۱۶۶۵۰
دکمه بازگشت به بالا