اقتصادی

تقریبا فاضلاب از زیر پای مردم اهواز جمع شده است

نازک نارنجی/ خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: در آستانه جمع آوری فاضلاب از زیر پای مردم شهرک اهواز است.

محمدرضا کرمی نژاد در گفت وگو با نازک نارنجی، درباره آخرین وضعیت پروژه فاضلاب اهواز اظهار کرد: از شهریور ماه سال گذشته حدود 231 راه اهواز به طول 237 کیلومتر فاضلاب کار انجام شده است.

وی افزود: حساسیتی که در شبکه فاضلاب اهواز وجود دارد و همچنین مشکلاتی که گریبانگیر مردم در این زمینه شده است، دولت را بر آن داشته است که با تمام توان برای حل مشکلات فاضلاب اهواز و شرکت آبفا در همه این موارد تلاش کند. انرژی برای حل این مشکل.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات فاضلاب اهواز گفت: در آستانه جمع آوری زباله ها از زیر پای مردم اهواز است اما هنوز کار به پایان نرسیده است. باقی مانده فاضلاب پروژه جمع آوری اهواز در حال انجام است. هستند.

کرمی نژاد ادامه داد: در پایان سال گذشته حدود 203 حوزه کاری فعال برای اجرای طرح جمع آوری زباله داشتیم که اکنون به 137 زمینه کاهش یافته است، اما این کاهش در زمینه های کاری به دلیل اتمام پروژه ها در این مناطق.» از این 137 میدان کاری، حدود 70 میدان کاری مربوط به قرارگاه خاتم الانبیاء و سایر حوزه ها در اختیار پیمانکاران آبفا است.

وی ادامه می دهد: از 231 خیابان اهواز، 57 خیابان کثیف و بی نیاز از آسفالت است. در سایر راه ها به استثنای 23 راه آسفالت نشده، سایر راه ها قبلا تکمیل شده است. طبق گفته پیمانکاران، این 23 جاده 5 خرداد آسفالت می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: در حال حاضر آسفالت 8 جاده که محورهای حساس و پرتردد هستند ادامه دارد و برخی از محورها به راحتی و تا 18 روز آینده آسفالت می شوند. تاکنون 11 پیمانکار با بدهی 147 میلیارد تومانی به تازگی معابر حفاری شده را برای اجرای پروژه فاضلاب آسفالت کرده اند.

کرمی نژاد گفت: اقدامات بسیار موثری برای رفع مشکل کثیفی و جمع آوری خاک از زیر پای مردم شهرک اهواز انجام شده و در حال انجام است. عزم ما بر این است که وضعیت فاضلاب اهواز را در سال جاری به سطح پایدار و قابل قبولی برسانیم تا دغدغه‌های مردم را برطرف کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا