اجتماعیمطالب کسب و کار

دستگیره کابینت خاص و لاکچری

انواع دستگیره کابینت خاص و لاکچری + بهترین مدل های موجود

وقتی صحبت از خرید مدل های خاص دستگیره کابینت می کنیم، بدون شک به دنبال دستگیره هایی هستیم که دارای زیبایی خاصی باشند، این دستگیره ها علاوه بر زیبایی باید در محل مورد استفاده خود کارایی مناسبی داشته باشند تا در بلند مدت و استفاده بسیار علاوه بر حفظ ظاهر، تجربه استفاده راحت و آسان را برای کاربر و مصرف کننده داشته باشند. این موارد شاید در نظر بسیار کم اهمیت باشند ولی اگر خرید بد داشته باشید متوجه پیامد های آن خواهید شد. برای همین منظور ما فروشگاه دستگیره کابینت بارتو را برای شما پیشنهاد میکنیم.

معرفی انواع دستگیره کابینت خاص

دستگیره های خاص کابینتی انواع مختلفی دارند، اگر بخواهیم در یک نگاه کلی به آن ها اشاره کنیم میتوانیم از انواع دستگیره چوبی کابینت، دستگیره کابینت کریستالی، دستگیره کابینت سرامیکی، دستگیره کابینت فنجانی، دستگیره های خطی و مدرن نام ببریم، این مدل دستگیره ها به مراتب دارای قیمت بالاتری به نسب سایر دستگیره ها هستند.

دستگیره کابینت کریستالی

دستگیره های کریستالی کابینت و کمد همانطور که از اسم آن مشخصه از کریستال در ساخت آن ها استفاده شده است، دستگیره های کریستالی اغلب از یک قطعه فلزی که بیشتر از آلیاژ زاماک در ساخت آن استفاده میشود و یک قطعه و نگین کریستالی تشکیل می‌شود و در دو مدل تک پیچ و دو پیچ ساخته می‌شود، قیمت این دستگیره های خاص کابینت با توجه به کریستا مورد استفاده متغیر است کریستال های اتریشی و چینی از کریستال های ساخت ایران گران تر هستند و دارای کیفیت برتری نیز می‌باشند. یکی از معیار های کیفیت کریستا دستگیره میزان شفافیت کریستال است به طوری که کریستال های شفاف دارای کیفیت بهتری هستند.

دستگیره کابینت چوبی

احتمال اینکه در منزل یکی از اقوام خود با دستگیر کابینت های چوبی مواجه شوید بسیار کم است ذکر همین نکته برای اثبات خاص بودن دستگیره های چوبی کافی است. برای ساخت این دستگیره ها باید از چوب بسیار با کیفیت اسفاده شود، زیرا این محصولات به دلیل استفاده بسیار زیاد در طول روز نباید کیفیت و زیبایی خود را از دست بدهند و به همان زیبایی روز اول به

دستگیره کابینت فنجانی

دستگیره های فنجانی و یا نیم دایره یکی از مدل هایی است که این روز ها برای سبک های نئوکلاسیک بسیار طرافدار دارد، استفاده تنهایی از این دستگیره ها به تنهایی برای زیبایی آشپزخانه شما کفایت نمی کند به همین خاطر این دستگیره های فنجانی را در کنار یکی از دستگیره های تک پیچ و یا دستگیره های مدرن خطی باید استفاده کرد، یکی از بهترین ترکیب ها این است که از این مدل های دستگیره کابینت خاص برای کشو های کابینت و از دستگیره های تک پیچ و یا دستگیره های دو پیچ برای درب های کابینت که هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی می‌توانید نصب کنید.

کار خود ادامه دهند. دستگیره های چوبی تماما کار دست بوده و توسط نجار ماهر درست می‌شوند قیمت دستگیره کابینت از جنس چوب به مراتب بیشتر از سایر فلزات است.

دستگیره کابینت سرامیکی

دستگیره کابینت سرامیکی نوع دیگری از انواع دستگیره خاص و لاکچری کابینت است این محصولات از سنگ سرامیکی یا همان چینی در ساخت آن ها استفاده می‌شود. در بعضی از مواقع تولید کنند های دستگیره کابینت برای کاهش هزینه و پایین آوردن قیمت تمام شده دستگیره از پلاستیک و سرامیک مصنوعی به جای سنگ سرامیک  در ساخت دستگیره کابینت استفاده می کنند، این کار علاوه بر کاهش هزینه مزایای دیگری هم دارد که میتوان به مقاومت بیشتر سرامیک مصنوعی اشاره کرد.

قیمت انواع دستگیره کابینت خاص

قیمت دستگیره کابینت به عواملی بستگی دارد گه در ادامه میخواهیم به آن ها اشاره کنیم، قیمت دستگیره کابینت خاص و لاکچری نیز به همین عوامل بستگی دارد.

جنس مواد تولیدی دستگیره:

دستگیره کابینت از آلیاژ های مختلفی تولید می‌شوند که عبارتند از: آلومینیوم، زاماک، مسوار، برنج که قیمت هر کدام متفاوت از بقیه است. دستگیره های برنجی به نسبت قیمت های بالاتری دارند

نحوه آبکاری دستگیره کابینت

آبکاری به روش های مختلفی انجام می‌شود یکی از معمول ترین روش های آبماری روش الکتروشیمیایی و اکتروفورتیک است. روش دیگری که در آبکاری دستگیره های کابینت مورد استفاده قرار می‌گیرد، آبکاری یا لایه نشانی در خلا است که به روش PVD معروف است این روش در آبکاری دستگیرهای لوکس و خاص مورد استفاده قرار می گیرد. روش سوم الکترواستاتیک یا رنگ رزی کوره ای است که بیشتر برای رنگ های سفید و مشکی مات کاربرد دارد.

کیفیت کریستال و سرامیک دستگیره

در دستگیره های کریستالی و سرامیکی نوع کریستا و سرامیک مورد استفاده بسیار در قیمت نهایی محصول تاثیر دارد، به طوری که استفاده از کریستال با کیفیت پایین موجب ایجاد اختلاف قیمت زیادی می‌شود، بنابراین ممکن است دو دستگیره کاملا مشابه دارای قیمت های متفاوتی باشند

برترین تولید کننده های دستگیره کابینت

تا چند سال پیش اکثر سهم بازار دستگیره و یراق آلات کابینت دست محصولات چینی بود ولی امروز به دلیل عدم واردات محصولات چینی تولید کنند های داخلی از پیشرفت خوبی برخوردار شدند به طوری که میتوان گفت بهترین تولید کنند های خاور میانه در کشور ما قرار گرفته اند، از میان این شرکت ها می‌توان به برند های تولیدی زیر اشاره کرد

  • ایران برنزاستیل
  • سه آ پلاس
  • بارتو

محصولات تولیدی این مجموعه ها به کشور های همسایه در حال صدور است.

دکمه بازگشت به بالا