عمومیمطالب کسب و کار

اسکیما چیست؟ تاثیر اسکیما بر سئو به چه صورت است؟

نشانه گذاری اسکیما یکی از جدید ترین روش های است که در مدت زمان کوتاه، به یک ابزار قدرتمند در زمینه محتوا تبدیل شد.حال اسکیما چیست؟ همان طور که می‌دانید خزنده گوگل باید روزانه تعداد زیادی از صفحات سایت های مختلف را چک کند و برای این کار تمام محتوای یک سایت را ذخیره نمی‌کند بلکه با درک و ذخیره تعدادی نشانه، محتواهای مختلف را در صفحه نتایج دسته‌بندی می‌کند و در اختیار کاربران قرار می‌دهد. درواقع نشانه‌گذاری اسکیما محتوای سایتتان را برای گوگل و سایر موتورهای جستجو قابل ‌درک تر می‌کند.

اگر سایتی دارید ولی سایت شما اسکیما مارک آپ ندارد باید به شما بگوییم زود تر دست به کار شوید تا سایتتان توسط موتور‌های جست و جو بهتر دیده شود و همچنین تمام مطالب سایتتان با دسته بندی خاصی به گوگل نشان داده شود و برای این کار تنها کافی است به اسماعیل سحاب مراجعه کنید تا تمام اطلاعاتی را که در این زمینه می‌خواهید به دست آورید.

اسکیما چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

احتمالا سوالی ذهن شما را درگیر کرده است که اسکیما چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

زمانی که شما از اسکیما برای سایتتان استفاده ‌می‌کنید مثل این است که به گوگل آدرسی دقیقی بدهید تا بتواند سایت شما را پیدا کند و همچنین این کار کمک می‌کند موتور های جست و جو کلمات کلیدی شما را راحت تر تشخیص دهند و نتایج بهتری را برای کاربران نمایش دهند.یکی دیگر از مزایا اسکیما این است که می‌تواند سایت شما را بالاتر از رقبایتان قرار دهد ودر نتیجه باعث می‌شود نرخ کلیک بالاتری را به دست آوردید. این نکته‌ی بسیار مهمی است زیرا تحقیقات نشان می‌دهد اسکیما می‌تواند درصد نرخ کلیک سایتتان را بالا ببرد.

شما مخاطبین عزیز می‌توانید آخرین مقاله های موجود را درباره تاثیر اسکیما بر سئو با مراجعه به اسماعیل سحاب بخوانید تا مطمئن شوید که اسکیما تاثیر بسیار مثبتی می‌تواند بر سئو داشته باشد و در نهایت یک تصمیم درست و عقلانی برای سایت خود بگیرید.

شما به عنوان یک متخصص سئو برای مدیریت یک پروژه و بهتر دیده شدن سایت مورد نظر باید از اسکیما استفاده کنید تا بتوانید یک آدرس دقیقی را به گوگل بدهید تا گوگل به عنوان یک موتور جست و جو بتواند بهتر سایت شما را پیدا کند و کلمات کلیدی شاخص سایت مورد نظر را پیدا کند و در آن کلمات کلیدی شما را در رتبه یک قرار دهد.آیا می‌دانید چگونه باید اسکیما را اضافه کنید؟

شاید با خود فکر کنید برای اضافه کردن اسکیما فقط باید بر روی یک دکمه کلید کنید تا اسکیما مورد نظر شما اضافه شود ولی این موضوع کاملا اشتباه است و شما به عنوان یک کارشناس یا به عنوان فردی که یک سایت را مدیریت می‌کند باید به آموزش اضافه کردن اسکیما بپردازید تا بتوانید در این زمینه به خوبی عمل کنید.برای این کار شما مخاطبین عزیز می‌توانید به سایت اسماعیل سحاب مراجعه کنید و این آموزش را به صورت تصویری دریافت کنید.

کلام آخر

برای انتخاب بهترین سئوکار ،لازم است تا شما اطلاعاتی را در زمینه سئو را کسب کنید  و شرکت های معتبر را در این زمینه بررسی کنید. برای داشتن سایت بهینه ،پیشنهاد ما استفاده از سایت ismaeilsahab.ir است. با استفاده از این سایت ،خواهید توانست بهترین سئو کاران را انتخاب کنید و اطلاعاتی درباره‌ی اسکیما و تاثیر آن بر سئو به دست آورید.

دکمه بازگشت به بالا