اقتصادی

بار کشتی‌هایی که خدمه “کرونا مثبت” دارند، چه می‌شود؟

نازک نارنجی / خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آخرین وضعیت کنترل مرزی خوزستان در برابر ویروس دلتا کرونا را تشریح کرد.

فرهاد ابوالنجادیان اظهار داشت: Delta corona نوع جدیدی از جهش تاج به نام تاج هند است. شیوع این گونه بسیار بیشتر از تاج انگلیسی است.

وی که با نازک نارنجی سازگار بود ، بر تلاش های بیشمار برای کنترل مرزها برای جلوگیری از نفوذ به دلتا کرونا تأکید کرد و افزود: از نظر هواپیمایی پروازها به هند و پاکستان به حالت تعلیق درآمده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به وضعیت ترافیک در مرزهای زمینی خوزستان ، همچنین گفت: آزمایشات PCR هنوز هم از همه افراد در مرزهای چذابه و شلمچه گرفته می شود ، زیرا ما نمی توانیم نتایج آزمایشگاه های خارج از کشور را قبول کنیم. . افراد در مرز قرنطینه می مانند و در صورت منفی بودن آزمون اجازه ورود به کشور را دارند اما در صورت مثبت بودن آزمون به مبدا برمی گردند.

ابوالنجادیان اظهار داشت: در منطقه دریایی از مسافران کلیه کشتی ها و شناورهای پنج بندر خوزستان آزمایش می شود. در صورت مثبت بودن آزمایش ، کشتی منزوی می شود و اکنون شش کشتی در بندر خوزستان منزوی شده اند.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد ، افزود: “همه اعضای کشتی در بنادر ، به ویژه بندر امام آزمایش می شوند و اگر نتایج آزمایش مثبت باشد ، افراد قرنطینه و بار در کشتی بدون موتور قرار می گیرند.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا