اجتماعی

پایانه جدید شرق کی به بهره‌برداری می‌رسد؟

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: براساس برآوردهای اولیه به نظر می‌رسد تا پایان تابستان و یا در ابتدای نیمه دوم سال، پایانه شرق به مرحله بهره‌برداری برسد.

به گزارش نازک نارنجی، سید جعفر تشکری هاشمی، با بیان اینکه بر اساس گزارشات کارشناسان کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا، پیمانکار در تمام بخش‌هایی که باید اصلاح و تکمیل می‌شدند، در حال فعالیت است، اظهار کرد: هرچند هنوز هیچیک از بخش‌ها به طور کامل به بهره‌برداری نرسیده، اما عملیات عمرانی در حال انجام است و تا چند ماه آینده اتمام خواهد یافت.

وی همچنین تصریح کرد: آنچه جای خرسندی دارد این است که کارگاه فعال شده و پیمانکار با سرعت در حال انجام تعهدات است؛ علیرغم اینکه در سالهای اخیر اقدام خاصی صورت نگرفته بود، در چند ماه اخیر روند فعالیت‌ها تسریع شده است.

تشکری هاشمی با بیان اینکه پیمانکار بر اساس منابع مالی که تخصیص یافته بود، کار را دنبال می‌کند، اظهار کرد: ما بودجه مورد نظر را در شورا تصویب کردیم و با توجه به پیشبرد امور به نظر می‌رسد مشکلی در تأمین اعتبار وجود ندارد.

بر اساس گزارش سایت شهر، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: بر اساس برآوردهای اولیه به نظر می‌رسد تا پایان تابستان و یا در ابتدای نیمه دوم سال، پایانه شرق به مرحله بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا