استان ها

تسریع در ساخت مسکن متقاضیان طرح نهضت ملی الزامیست

نازک نارنجی/هرمزگان  جلسه شورای مسکن استان هرمزگان عصر امروز چهارشنبه ۲ خرداد به ریاست مهدی دوستی استاندار هرمزگان و با حضور اعضای کارگروه برگزار شد.

استاندار هرمزگان، در این جلسه پس از مشاهده آخرین گزارش روند پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن و بررسی وضعیت شهرستان‌ها در این طرح اظهار داشت: روند ساخت منازل مردم باید سرعت پیدا کند و این واحدها در سریعترین زمان به متقاضیان تحویل شود. 

مهدی دوستی، افزود: در جلسه بعدی به صورت شهرستانی روند پیشرفت مورد بررسی قرار می گیرد و فرماندارانی که طبق برنامه رمان بندی پیش نرفته‌اند باید پاسخگو باشند. 

دوستی، با تاکید بر لزوم اهتمام ویژه بانک‌ها در خصوص اعطای تسهیلات گفت: بانک‌ها هم موظف هستند در هم زمان با پیشرفت طرح، اقساط مشخص را پرداخت و در تکمیل سریع واحدها همکاری کنند. 

وی با تاکید بر اینکه فرمانداران با مستند کردن روند ساخت واحدهای مسکونی مردم را دلگرم کنند تصریح کرد: فرمانداران باید واحدهایی که ساخته شده را مستندسازی کرده و با تهیه فیلم و انتشار در جامعه، سبب امید آفرینی و تشویق مردم به تامین سهم خود در تکمیل واحدها شوند. 

استاندار هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به همکاری ویژه با خیرین مسکن ساز گفت: در این زمینه هر مسئله و مشکلی سد راه خیرین باشد در جهت کمک به تامین مسکن افراد نیازمند برطرف خواهد شد. 

 به گزارش نازک نارنجی؛ در این جلسه اداره کل راه و شهرسازی گزارش آخرین روند پیشرفت نهضت نهضت ملی مسکن را ارائه کرد و مصوبات جلسات گذشته نیز با حضور استاندار مورد بررسی قرار گرفت. 

پس از شهادت شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور محترم و هیات همراه، بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب مسیر کار و تلاش برای خدمت رسانی به مردم ادامه دارد و جلسات استانی استاندار هرمزگان به طور مستمر در حال برگزاری است. 

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا