جنجال در ریاض؛ درگیری خونین پدر در دفاع از ستاره بوکس جهان + عکس

آفتاب‌‌نیوز :

نبرد تایسون فیوری و آلکساندر اوسیک، ۲ ستاره سنگین‌وزن بوکس جهان، شنبه هفته آینده در ریاض عربستان برگزار خواهد شد تا برنده این مبارزه، کمربند قهرمانی را از آن خود کند.

از چندی پیش، جنگ رسانه‌ای بین این ۲ بوکسور که به‌ترتیب اهل انگلیس و اوکراین آغاز شده است و طرفداران و رسانه‌های حامی هر کدام از این دو مشت‌زن، به تخریب حریف مشغول هستند.

در مراسم معارفه این رویداد، جنجال بزرگی به پا شد. یکی از رسانه‌های حامی اوسیک اوکراینی سئوالی را مطرح می‌کند که با ناراحتی و واکنش عجیب جان فیوری، پدر تایسیون همراه می‌شود و او با سَر به صورت این فرد، ضربه شدیدی وارد می‌کند.

علاوه بر جراحت وارده به نماینده رسانه حامی اوسیک، جان فیوری نیز از ناحیه پیشانی دچار خونریزی می‌شود. با این حال، پلیس حاضر در مراسم خیلی زود وارد عمل شده و از یک درگیری طولانی و چند نفره ممانعت می‌کند.

جالب این است که در زمان این اتفاق، فیوری و اوسیک هنوز به محل مراسم معارفه و نشست خبری نرسیده بودند. فیوری در زمان ورود به سالن، دلیل این مساله را جویا می‌شود و پدرش نیز پس از دقایقی در جمع رسانه‌ها از اقدامش عذرخواهی کرده و می‌گوید: ما برای مبارزه اینجا هستیم و نباید مسائلی را مطرح کنیم که باعث توهین به طرف مقابل شود.

فیوری و اوسیک هر کدام زمانیکه در بوکس آماتور حضور داشتند، به قهرمانی جهان رسیده و مدال طلای المپیک را هم در کارنامه دارند. انتظار می‌رود مبارزه شنبه شب آن‌ها در ریاض به یکی از جنجالی‌ترین و البته پرتماشاگرترین مبارزات بوکس جهان تبدیل شود.

جنجال در ریاض؛ درگیری خونین پدر در دفاع از ستاره بوکس جهان + عکس

دکمه بازگشت به بالا