ورزشی

مسئول امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد سمنان منصوب شد

با حکم منصوری؛

مسئول امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد سمنان منصوب شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در حکمی مسئول امور زنان و خانواده این دانشگاه را منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی منصوری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در حکمی طاهره حدادی را به‌مدت دو سال به‌عنوان مسئول امور زنان و خانواده این دانشگاه منصوب کرد.

در این حکم خطاب به حدادی آمده است: نظر به‌مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزنده سرکار عالی به‌ موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان مسئول امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان منصوب می‌شوید، انتظار می‌رود با بهره‌گیری از سرمایه انسانی بانوان دانشگاهی اعم از هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان و در تعامل سازنده با دیگر معاونت‌ها و بخش‌های دانشگاه در راستای اجرای سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و بیانیه ارزشمند تعلیم و تربیت اجتماعی ریاست عالی دانشگاه با محور تحکیم خانواده اهتمام ورزید.

در ادامه حکم عنوان شده است: در این راستا اقداماتی شامل تشکیل شورای راهبردی زنان و خانواده استان سمنان، حضور مؤثر در جلسات شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، پیگیری اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های کلان دانشگاه در حوزه زنان و خانواده، ارائه طرح‌ها و پیشنهاد‌های کارآمد به شورای استان سمنان در حوزه زنان و خانواده براساس شرایط بومی در اولویت امور قرار دارد.

ارائه و پیگیری ایده‌ها در حوزه توانمندسازی بانوان دانشگاهی استان سمنان با محور تحکیم خانواده و ارتقای نقش و جایگاه آن در خانواده و در محیط دانشگاه و ایجاد شبکه کارآمد از بانوان دانشگاهی برای ایجاد زمینه برای حضور مؤثر در عرصه‌های علمی، فرهنگی و اجرایی از سر فصل‌های مورد تأکید در این حکم است.

به گزارش آنا؛ طاهره حدادی دارای مدرک دکتری تخصصی در گرایش آنالیز رشته ریاضی محض و عضو هیئت علمی گروه علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی سمنان است.

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا