ورزشی

اوزونیدیس: شاید فرودگاه سیرجان برای تیم رقیب باز می‌شود نه ما!

نازک نارنجی/کرمان سرمربی گل گهر سیرجان می‌گوید از این‌که تیم حریف با پرواز مستقیم به سیرجان می‌رسد متعجب شده است.

به گزارش نازک نارنجی، مارینوس اوزونیدیس در نشست خبری قبل از دیدار برابر شمس آذر قزوین در هفته بیست‌وششم لیگ برتر اظهار کرد: مثل گذشته با یکسری بازیکن مصدوم روبرو هستیم که باید ببینیم تا فردا چه می‌شود. حتماً می‌خواهیم در بازی فردا پیروز شویم اما خب به بازی حذفی هم فکر می‌کنیم. در مورد دو سه بازیکن باید ببینیم در تمرین چه شرایطی را دارند که شروع کنند یا خیر.

وی گفت: برخی چیزها خیلی مهم است. برای من عجیب است که چرا فقط ما فردا بازی می‌کنیم؟ ما بازی حذفی و بازی با مس رفسنجان داشتیم ولی یک روز از همه تیم‌ها کمتر استراحت کردیم. چرا؟ برای اینکه آخر فصل، یک روز خیلی مهم است. فعلا شرایط این‌گونه است. ما سعی می‌کنیم که نسبت‌به این شرایط برنامه‌ریزی کنیم.

اوزونیدیس ادامه داد: برخی مسائل برای من عجیب بوده که شنیدم تیم حریف‌مان مستقیم با پرواز به سیرجان می‌آید. شاید فرودگاه اینجا برای تیم رقیب باز می‌شود نه برای ما.

سرمربی گل گهر در مورد عملکرد بهنام برزای در پست غیرتخصصی خود و زمان بازگشت مسیح زاهدی و آرتا به ترکیب گل گهر گفت: آرتا که هنوز آماده نیست و مسیح باید ببینم در تمرین چگونه است و امیدوارم که آماده باشد. با برزای هم مشکلی نداریم چون در هر پستی بازی کند بهترین خود را ارائه می‌کند. در مورد مسیح باید ببینیم شرایطش در تمرین چگونه است و تصمیم‌گیری کنیم برای اینکه از اول شروع کند و به آمادگی کامل برسد.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا