عمومی

برنامه های محفل قرآنی دانش آموزی در ساری برگزار می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، احسان آهنگر ظهر شنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه قرآن و عترت استان در ارتباط با اقدامات انجام شده برای برگزاری نمایشگاه اظهار کرد: نمایشگاه قرآن و عترت در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان از ۱۸ تا ۲۱ فرودین ماه با مشارکت مؤسسات قرآنی مردم پایه و دستگاه‌های فرهنگی در حال برگزاری است.

آهنگر تصریح کرد: برای برگزاری این نمایشگاه بیش از ۴۰ غرفه در زمینه فروشگاه و ارائه محصولات قرآنی و فرهنگی پیش‌بینی شده است.

وی با اعلام اینکه همه محصولاتی که در این نمایشگاه عرضه می‌شود، ماهیت قرآنی دارد، افزود: فروش کتاب‌های دینی، صنایع دستی با موضوع قرآنی و نمایش آثار هنرمندان در ارتباط با قرآن را در دستور کار داریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در ارتباط با برنامه‌های جنبی نمایشگاه گفت: روزانه برنامه‌های محفل قرآنی ویژه دانش‌آموزان پیش‌بینی شده است.

آهنگر ادامه داد: برنامه قرآن بخوانید جایزه بگیرد، رونمایی از تولیدات قرآنی و برنامه‌های مرتبط با کودک و نوجوان و ارائه عملکرد دستگاه‌های اجرایی در زمینه محصولات فرهنگی از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این نمایشگاه است.

وی اضافه کرد: ویژه برنامه کتاب وحی در روز دوشنبه صبح و عصر در دستور کار بوده و همچنین نشست هم‌اندیشی حوزه‌های فعال قرآن کریم در حاشیه نمایشگاه در تالار گفت و گو پیش‌بینی شده است.

آهنگر در پایان گفت: با توجه به اینکه هدف ما برگزاری ترویج مفاهیم قرآنی است از عموم مردم استان مازندران دعوت می‌کنیم از این ظرفیت در ایام ماه مبارک رمضان استفاده کنند.

گفتنی است: بیست و چهارمین نمایشگاه قرآن و عترت استان مازندران از امروز به مدت چهار روز در سالن مرحوم هراتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در ۲ نوبت صبح و عصر برگزار است.

دکمه بازگشت به بالا