حوادث

پایان گروگان‌گیری تروریست‌ها در چابهار/شهادت ۴ مامورپلیس

سخنگوی فراجا از هلاکت تروریست‌های گروهک جیش الظلم توسط واحدهای مبارزه با تروریسم فراجا خبر داد و گفت: پنج خانواده گروگان گرفته شده در صحت و سلامت هستند.

به گزارش نازک نارنجی، سردار سعید منتظرالمهدی درباره جزئیات حوادث تروریستی شب گذشته تا امروز در چابهار و راسک، گفت:‌ در ساعات پایانی شب گذشته تعدادی از عوامل گروهکِ تروریستی جیش الظلم به اماکن انتظامی و دریابانی که محل خدمت رسانی عمومی به مردم محلی است حمله کردند اما با شجاعت و آمادگیِ رزمیِ بالایِ پلیس روبرو شدند.

وی با بیان اینکه در حادثه‌ تروریستی دریابانی چابهار هر سه تروریست خنثی و به هلاکت رسیدند، گفت: دو تروریست‌ در اقدامی دیگر به کلانتری ۱۱ چابهار حمله کردند که پس از عدم موفقیت به آپارتمان‌های مسکونی و مجاور متعرض شده و اقدام به گروگان‌گیری کردند. در ادامه با حضور واحد تخصصی  رهاییِ گروگان، پنج خانواده‌ که در بند تروریست‌ها بودند آزاد شدند.

سخنگوی فراجا ادامه داد:‌ واحدهای مبارزه با تروریسم فراجا با وجود حضور تیم تروریستی در منطقه مسکونی و پُر تراکم شهر چابهار، این افراد را در محاصره کامل قرار داده و زمین‌گیر کردند. خوشبختانه در این عملیات که با مشارکت فراجا و سپاه پاسداران انجام شد؛ گروگان‌ها آزاد شده و در صحت و سلامت کامل هستند.در این دو حادثه‌ سه تن از پرسنلِ سلحشور پلیس و همچنین یک نفر از کارکنان مرزبانی فراجا که در واقعه تروریستی شب گذشته راسک به همرزمانشان در سپاه یاری رسانده بودند نیز به فیض شهادت نائل آمدند.

منتظرالمهدی با بیان اینکه غائله تروریستی و گروگانگیری در چابهار به پایان رسید و در حال حاضر شهر در امنیت کامل است، گفت: سخن پایانی با تروریست‌هایی است که شرم نکرده و به خانواده و مردم عادی تیراندازی می‌کنند؛ بدانند و عبرت بگیرند که خطِ ترور، جنایت و خرابکاری در بین مردم این سرزمین جایی نداشته و مردم هرگز با تبهکاران همراه نخواهند شد.

انتهای پیام

بخش مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی نقل و انتقال داستان‌های پنهان در پشت پرده رویدادها هستم. با استفاده از زبانی شیوا و جذاب، به توصیف و تفسیر وقایع می‌پردازم تا خوانندگان را به دنیای پنهان و پر هیجان حوادث کشانده و آنها را با آثار و پیامدهای آنها آشنا سازم.
دکمه بازگشت به بالا