استان ها

آشنایی با هوش مالی در بازارچه دانش‌آموزی سما

آشنایی با هوش مالی در بازارچه دانش‌آموزی سما

بازارچه دانش‌آموزی با هدف آشنایی با هوش مالی در دبستان پسرانه سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، بازارچه کسب و کار دانش‌آموزی با حضور رضا مسعودی مدیر کل مجتمع آموزشی مدارس سما، مدیران، معلمان و حضور پرشور دانش‌آموزان در دبستان پسرانه سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده برگزار شد. در این بازارچه دانش‌آموزان محصولات دست ساز و اقلامی دیگر خود را در معرض فروش قرار دادند و بدین ترتیب با نحوه کسب و کار به صورت عملی آشنا شدند. 

رضا مسعودی مدیر کل مجتمع آموزشی مدارس سما در حاشیه برپایی این بازارچه اظهار کرد: بازارچه دانش‌آموزی با هدف آموزش بهتر واحد‌های پولی آموزش خرید و فروش به دانش‌آموزان و افزایش روحیه‌ی خود باوری و اعتماد به نفس و همیاری در مدرسه ابتدای پسرانه برگزار شد.

*دیدار کارکنان دانشگاه آزاد آباده با امام جمعه

همزمان با حلول ماه مبارک رمضان آرش زارعیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده همراه جمعی ار کارکنان این واحد دانشگاهی به دیدار حجت الاسلام سیدعلیرضا دان امام جمعه این شهرستان رفتند.

آشنایی با هوش مالی در بازارچه دانش‌آموزی سمای آباده

آرش زارعیان در این دیدار گزارشی از روند اجرای فعالیت‌ها و برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده ارائه داد.

حجت الاسلام سیدعلیرضا دانا نیز با بیان برنامه‌ها و اهداف در حوزه‌های علمی، آموزشی و فرهنگی اظهار کرد: با اتکال به خداوند متعال، پیروی از منویات مقام معظم رهبری و استفاده از ظرفیت‌های موجود می‌توان گام‌های مؤثری در همه مسائل جامعه برداشته شود.

دکمه بازگشت به بالا