اجتماعی

حکم اعدام یکی از عوامل موساد اجرا شد

یک عامل موساد که با هویت جعلی از کشور خارج شده بود، ۱۳ روز بعد با هماهنگی قضایی و تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات و سپاه در یکی از کشورهای همسایه دستگیر شد و در نهایت، امروز اعدام شد.

به گزارش نازک نارنجی به نقل از قوه قضاییه، ۸ بهمن سال گذشته وزارت دفاع و پشتیانی نیروهای مسلح با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که حوالی ساعت ۲۳:۳۰ حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش‌بینی‌ها و تمهیدات پدافندی صورت‌گرفته یکی از آنها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آنها در تله‌های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.

یکی از عوامل اصلی انجام این عملیات، اسفند ماه سال ۹۸ از طریق فضای مجازی با عوامل موساد ارتباط می گیرد. این فرد از سال ۹۸ تا سال ۱۴۰۱ عملیات های مختلفی برای موساد در کشور انجام می‌دهد تا برای انجام عملیات های بزرگ تر آماده شود.

در سال ۱۴۰۱ این عامل موساد در اصفهان با اجاره سوله‌ای و خرید یک نیسان و سه خودروی سواری، چند ریز پرنده را وارد کشور کرد.

۸ بهمن ماه سال گذشته ۴ ریز پرنده که از طریق ماهواره‌های رژیم صهیونیستی هدایت می‌شدند به سمت یکی از مراکز وزارت دفاع حرکت کردند که سامانه‌های پدافندی آنها را شناسایی و مورد هدف قرار می‌دهد.

حجت‌الاسلام والمسلمین جعفری رییس کل دادگستری اصفهان در این زمینه گفت: این عامل موساد با هویت جعلی از کشور خارج می‌شود و در نهایت ۱۳ روز بعد با هماهنگی قضایی و تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات و سپاه در یکی از کشورهای همسایه دستگیر می‌شود.

در نهایت حکم اعدام این عامل موساد امروز اجرا شد.
انتهای پیام

گروه تحریریه مقالات اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با تجربه در بررسی نگرش‌ها و اعتقادات عمومی در جامعه.
دکمه بازگشت به بالا