ورزشی

فردا حتما در تمرین باشید!

آفتاب‌‌نیوز :

او درباره بازیکنان جدیدی که به پرسپولیس پیوسته‌اند، گفت: امروز اولین بازی‌ای بود که مجوز بازی گرفتند. بازیکنان خوبی‌اند. امیدوارم به ما کمک کنند. یک تبریک هم به امیر می‌گویم؛ دروازه‌بان ما. بازی قبلی گفته بودیم که شما را شگفت‌زده می‌کند و یک دروازه‌بان خوب است.

هافبک پرسپولیس درباره استقبال کم تماشاگران از بازی امروز عنوان کرد: شرایط آب‌وهوایی بود. ما درک می‌کنیم. هوا سرد بود و برای ما هم اینطور بود. وظیفه ماست که از هواداران تشکر کنیم.

او درباره اینکه استقلال و سپاهان به عنوان رقیبان اصلی پرسپولیس با هم بازی کرده‌اند، گفت: ما بازی‌های خودمان را نگاه می‌کنیم و فعلا به رقبا کاری نداریم. هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و امیدواریم که امتیازات را جذب کنیم و به همین روند ادامه دهیم.

ترابی درباره اینکه انتخاب اوسمار در ابتدا با هجمه مواجه شد، گفت: هجمه؟ ببینید بالاخره یک طوری توخالی بود که آمدند یک هجمه‌ای وارد کردند اما دیدید که به نظر عملکرد خوبی داشته و اگر در بازی اول هم بدشانسی نمی‌آوردیم بهتر بودیم. مطمئن باشید بهتر می‌شویم.

او سپس خودش به شرایط مالی باشگاه اشاره کرد و گفت: می‌خواستم درباره شرایط مالی صحبت کنم. ما درخواست داریم که آقای درویش هر چه سریع‌تر این مشکلات را حل کند. امیدوارم فردا حتما ایشان را در تمرین ببینیم و برای بچه‌ها توضیح دهند چون اوضاع خوب نیست. بچه‌ها بسیار تحت فشارند. آقای درویش لطفا فردا اگر امکانش هست در تمرین حضور داشته باشید! یکسری توضیحات برای بچه‌ها بدهید چون تحت فشارند. نمی‌خواهیم اتفاقی بیفتد که دیگر از دستشان خارج شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا درویش مدت زیادی است که در تمرینات حضور پیدا نکرده است، عنوان کرد: نه، نیامدن نیست. درباره پرداختی‌ها صحبت می‌کنم که دوست داریم زودتر حل شود و اتفاقات خوبی رقم بخورد. امیدواریم که بیایند و اتفاقات مثبتی بیفتد. فکر کنم حدود ۳۲-۳۲ درصد از مطالبات امسال را گرفته ایم. همه آپشن‌های فصل گذشته را طلب دارند و یک ذره به بچه‌ها کم‌لطفی می‌شود.

پرسپولیس با این همه مشکلات مالی چطور در نقل و انتقالات خوب عمل کرده است؟ ترابی در پاسخ به این سوال گفت: فصل نقل و انتقالات همه تیم‌ها بازیکن می‌گیرند و بازیکنی که همیشه هست مظلوم‌تر واقع می‌شود. شاید درست نباشد این حرف را بزنم اما بازیکنان ما از فصل گذشته طلب دارند. بچه‌های ما یک کلمه حرف نمی‌زنند اما دوست داریم که یک تکان مثبتی از سمت باشگاه باشد تا بچه‌ها را خوشحال کند. متاسفانه چنین چیزی را نمی‌بینیم و همه سوال ما این است که اگر نیست پس چرا برای ما نیست؟ اگر پول هست باید به بچه‌هایی که سال گذشته زحمت کشیدند و قهرمانی آوردند هم نگاهی بشود.

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا