۵نکته طلایی خشکشویی مبلمان

۵ نکته طلایی درباره خشکشویی مبلمان ادارات و منازل

خشکشویی مبلمان یکی از روش‌های تمیز کردن و نظافت مبلمان است که از به‌دلایل بسیاری بیش از روش‌های دیگر توصیه می‌شود. چرا که در خشکشویی مبلمان مبل‌ها کاملا تمیز می‌شوند و حتی از نظر بهداشتی نیز ضدعفونی خواهند شد. ضمن اینکه آسیب وارده به مبل، ‌پارچه، فوم و بدنه آن نیز کنترل شده خواهد بود. اما خشکشویی مبلمان توسط قالیشویی کرج چگونه انجام می‌شود و نکات طلایی مربوط به کار چیست؟

نکاتی که باید در خشکشویی مبلمان دقت کرد

درابتدا باید گفت خشکشویی مبلمان یک کار تخصصی و حرفه‌ای بوده و باید با تجهیزات و ابزار محصوص انجام شود. بنابراین اگر قصد دارین شخصا خشکشویی مبل‌تان را انجام دهید بهتر است که از این موضوع صرف نظر کنید و آن را به افراد متخصص و حرفه‌ای در این کار بسپارید. ۵ نکته طلایی درمورد خشکشویی مبلمان عبارتند از:

آماده ارائه کلیه خدمات مبل شویی و بخارشویی مبلمان در محل با استفاده از دستگاه های رادکتور، مکش آلمانی و شامپوهای درجه یک و معطر ایرانی آماده حضور و ارائه خدمات در سراسر کرج و تهران می باشد. کافی است با شماره تماس های: و ویژه استان البرز و شهر کرج و شماره تماس: ویژه استان و شهر تهران تماس بگیرید یا فرم خدمات مبل شویی رو پر کنید و منتظر تماس کارشناسان مجموعه باشید.

قطعا خشکشویی انواع پارچه مبل یکسان نیست و هرنوع پارچه را باید به روش مخصوص تمیز کرد. برای مثال ممکن است پارچه مبل چرم باشد یا مخمل. برای هر نوع پارچه لازم است از تجهیزات مخصوص و مواد مناسب استفاده شود.

خشکشویی مبل نیاز به دستگاه‌ها و ابزار و تجهیزات تخصصی اینکار دارد. تجهیزاتی که کار کردن با آن‌ها نیاز به مهارت و تجربه دارد.

در خشکشویی مبلمان لکه‌های روی روکش‌ها اهمیت زیادی دارند. متخصصی که برای شما اینکار را انجام می‌دهد لازم است لکه‌های مختلف و نحوه پاک کردن آن‌ها را بشناسد. ضمن اینکه لکه‌ها باید پیش از خشکشویی پاک شوند.

یکی دیگر از نکات مهم در خشکشویی مبل دقت به رنگ پارچه مبل است. رنگ‌های روشن حساس‌ترند و نیاز به دقت و توجه بیشتر حین کار دارند.

نکته نهایی ویژه و مهم در مبل شویی یا خشکشویی مبل توجه به عمر پارچه مبل و میزان فرسودگی آن است. اگر پارگی یا آسیب مشابه در پارچه مبل باشد، روش و شیوه خشکشویی نیز تغییر خواهد کرد. اینکه با پارچه مبل فرسوده را می‌توان با ابزار مخصوص خشکشویی کرد یا نه و چگونه باید اینکار را انجام داد در تخصص افراد آشنا و حرفه‌ای در این رشته است.

باید اضافه کرد که شاید شستشوی مبل به‌وسیله ابزاری مانند بخارشوی یا شامپو فرش نیز امکان‌پذیر باشد اما دستگاه خشک‌شویی مبل بهترین و موثرترین روش برای تمیز کردن مبلمان منازل و ادارات محسوب می‌شود. چرا که این روش به‌سرعت انجام شده و در آن نیاز به خیس شدن کامل فوم مبل نیست. بنابراین احتمال آسیب به حداقل ممکن می‌رسد.

سخن پایانی

درآخر باید گفت، اصلی‌ترین نکته درمورد خشکشویی مبلمان ادارات و منازل، کمک گرفتن از گروهی باتجربه و متخصص و مرکزی مجهز و منصف است. اینکه شما خشکشویی مبل خود را به مرکزی مانند مبل‌شویی خوشنام بسپارید، قطعا از جهات مختلفی به‌سود‌تان خواهد بود. با ما از سلامت مبلمان خود، تمیز شدن کامل آن‌ها، بهره بردن از آخرین تجهیزات و دستگاه‌ها توسط گروهی باترجه و دقیق و انجام کار به‌طور کامل در کوتاه‌ترین زمان ممکن اطمینان خواهید داشت. ضمن اینکه خدماتی مقرون به‌صرفه و منصافه از نظر قیمت را دریافت می‌کنید.
۵ نکته طلایی در خشکشویی مبلمان

مبلمان نیز مانند سایر لوازم منزل در معرض کثیفی قرار دارند. بخصوص اینکه ما هر روز روی مبل های خانه نشسته و از آنها استفاده می کنیم. این استفاده روزانه، بی تاثیر در آلودگی زودهنگام مبلمان نیست. حالا سوال اینجاست که از چه طریقی می توان اقدام به تمیز کردن مبلمان کرد؟ در این مقاله ۵نکته طلایی خشکشویی مبلمان خواهیم گفت که انتظار میرود مورد پسند باشد.

راه ها زیادند. اما بهترین راهی که پاکیزگی صددرصد را برای مبل ها به ارمغان می آورد؛ خشکشویی است. البته اگر نکات مهم خشکشویی رعایت شوند؛ این نتیجه حاصل خواهد شد. خشکشویی منجر به رفع هر نوع آلودگی، حتی آلودگی های عمیق شده و ظاهری نو و زیبا را به مبل هدیه می دهد. کافی است یکبار امتحان کنید تا نتیجه آن را با چشمان خود ببینید. خشکشویی، مبل ها را نجات داده و علاوه بر تمیزی، از آسیب دیدگی آنها نیز جلوگیری می نماید.

نکات مهم خشکشویی مبلمان که باید بدانید

خشکشویی مبلمان امری است تخصصی که نیاز به دانش لازم برای انجام این کار دارد. درست مثل شستشوی فرش و قالی که قالیشویی، بهتر از هر جای دیگر می تواند این کار را انجام داده و نتایج خوبی را رقم بزند. حال موضوعی که در این بخش راجع به آن صحبت خواهیم کرد، ۵نکته طلایی خشکشویی مبلمان است. به این نکات در بخش زیر اشاره شده است:

۱-توجه به رویه مبل

رویه یا پارچه در انواع مبلمان فرق دارد. مثلا ممکن است یک مبل دارای رویه چرمی و دیگری دارای رویه جیر باشد. در هر حال توجه به جنس رویه، پیش از خشکشویی، ضروری است.

۲-استفاده از دستگاه های مخصوص

همانطور که گفتیم خشکشویی مبلمان نیاز به تخصص دارد. در ضمن این کار، مستلزم استفاده از دستگاه های مخصوص نیز می باشد. پس بدون وجود این دستگاه ها نمی توان به خشکشویی بهینه مبلمان امیدوار بود.

نکات طلایی خشکشویی مبلمان

۳-پاک کردن لکه ها

یکی دیگر از نکات مهم خشکشویی مبلمان که باید به آن دقت فرمایید؛ این است که لکه ها را از روی مبل پاک کنید. پاک کردن انواع لکه، پیش از خشکشویی، لازم است.

۴-توجه به رنگ رویه

همانطور که به نوع و جنس رویه دقت می کنید؛ باید به رنگ رویه مبلمان هم نگاهی داشته باشید. توجه فرمایید رویه هایی که رنگ روشن تری دارند، حساسیت بیشتری داشته و باید در خشکشویی آنها، نهایت دقت را به کار ببندید.

۵-قالیشویی، ارائه دهنده خدمات خشکشویی مبلمان

در حال حاضر تعداد زیادی از مراکز قالیشویی در کشور حضور دارند که علاوه بر عرضه خدمات شستشوی فرش و اعلا شویی، خشکشویی مبلمان را هم انجام می دهند. یکی از این مراکز، قالیشویی ادیب است که با تکیه بر دستگاه های پیشرفته و مجهز و متریال مناسب اقدام به این کار نموده است. مبلمان کثیف به این قالیشویی تحویل دهید و در آخر مبل هایی کاملا تمیز، شسته رُفته، براق و زیبا مثل روز اول را دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا