ورزشی

بازگشت دقیقی به شمس‌آذر پس از جدایی!

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی؛ باشگاه شمس آذر قزوین اطلاعیه‌ای را به شرح زیر منتشر کرد:

“در خصوص اتفاقات و حواشی به وجود آمده در روزهای اخیر، این باشگاه در راستای اهداف ترسیم شده خود از ابتدای فصل و در مسیر حرفه‌ای‌سازی به عنوان یک باشگاه خصوصی در تلاش است تا به بهترین شکل با توجه به پروتکل‌های اقتصادی تعریف شده از سوی فیفا و AFC، پروژه درآمدزایی از راه فوتبال را آغاز کرده و در مسیر حرفه‌ای آن حرکت نماید.

لذا با توجه به عملکرد فنی مطلوب تیم فوتبال شمس‌آذر در نیم فصل اول رقابتهای لیگ‌برتر فوتبال ایران، باشگاه‌های زیادی برای جذب اعضای تیم شمس‌آذر با این باشگاه وارد مذاکره شدند. با توجه به مذاکرات اولیه صورت گرفته با سرمربی تیم سعید دقیقی، طی توافقات 2 جانبه و با موافقت مدیریت باشگاه، تصمیم به جدایی این سرمربی گرفته شد و اجازه مذاکره مستقیم با باشگاه طرف دوم صادر گردید. لازم به ذکر است که هیچ فسخ قراردادی مابین سرمربی و باشگاه شمس‌آذر صورت نگرفت و این مهم مشروط به حصول توافق نهایی دقیقی با باشگاه طرف دوم مذاکره بود.

با توجه به مذاکرات صورت گرفته بین دقیقی و باشگاه مذکور و عدم حصول توافق نهایی، ضمن تشکر و سپاس از مدیریت آن باشگاه، به اطلاع می‌رساند سرمربی محترم تیم وفق قرارداد منعقد شده در ابتدای فصل، کار خود را در باشگاه شمس‌آذر ادامه خواهد داد.

شایان ذکر است باشگاه شمس‌آذر قزوین در راستای اهداف ذکر شده، در نقل و انتقالات زمستانی با فروش تعدادی از بازیکنان و جذب بازیکنان مستعد کم نام و نشان همانند ابتدای فصل، در تلاش است پروژه بازیکن سازی و کسب درآمد از راه فوتبال را ادامه داده و به عنوان یک باشگاه خصوصیِ الگو، در پیشانی مسیر حرفه‌ای سازی گام بردارد. بدون شک ادامه دادن و پیشرفت در این مسیر سخت، بدون همراهی و پشتیبانی همه مسئولین استان و هواداران پرشورمان میسر نخواهد شد.”

258 258

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا