ورزشی

لیگ آمریکا را به عربستان ترجیح می‌دهم

آفتاب‌‌نیوز :

بازار حضور ستاره‌های فوتبال دنیا در لیگ فوتبال آمریکا پس از قرارداد لیونل مسی با اینترمیامی، دوباره داغ شده است.

پس از اینکه هفته گذشته، لوئیز سوارز راهی اینترمیامی شد تا دوباره همبازی مسی شود، امروز آنتوان گریژمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید، از علاقه‌اش برای حضور در لیگ آمریکا خبر داد.

ستاره اتلتیکو مادرید در مصاحبه‌ای با AS اسپانیا، بار دیگر تمایل خود را برای انتقال به MLS تکرار کرد و گفت: لیگ آمریکا مقصد بعدی من خواهد بود. اتلتیکو تقریبا ۱۰۰درصد آخرین باشگاه من در اروپا خواهد بود. اینجا جایی است که مانند خانه‌ام است.

او همچنین در ماه آگوست هم به GOAL گفته بود که در بحبوحه هجوم ستاره‌های فوتبال از اروپا به خاورمیانه، ترجیح می‌دهد به جای عربستان به آمریکا برود.

گریژمان درباره دوران ناموفق خود در بارسلونا و تغییر دیدگاهش نیز افزود: وقتی می‌روید، بیشتر متوجه می‌شوید که چه چیزی را از دست داده‌اید. اینجا خوشحال هستید، اما متوجه نمی‌شوید و زندگی روزمره خود را انجام می‌دهید. وقتی می‌روید و از یک مرحله بد عبور می‌کنید، می‌فهمید که قبلا کجا بوده‌اید و چه اتفاقی افتاده است. پس از آن سعی می‌کنید دوباره به همان سطحی برگردید که همه چیز آرام بود.

وی با بیان اینکه با بازگشت به اتلتیکو، حالا دوباره از فوتبال لذت می‌‎برد، اضافه کرد: حالا من هر روز صبح از خواب بیدار می‌شوم و از همه چیز و همچنین بودن کنار هم‌تیمی‌هایم لذت می‌برم و خانواده‌‎ام اینجا خوشحال هستند.

گریژمان که از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ برای اتلتیکو بازی ‌می‌کرد، در سال ۲۰۱۹ به بارسا رفت اما ۲ سال بیشتر در این تیم دوام نیاورد و و در سال ۲۰۲۱ به صورت قرضی به مادرید بازگشت و این انتقال پس از آن دائمی شد. او در ۳۶۵ بازی برای اتلتی، ۱۷۳ گل به ثمر رسانده و ۷۸ پاس گل داده است. قرارداد فعلی او در سال ۲۰۲۶ به پایان می‌رسد.

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا