ورزشی

تیم را به شرایط قبل باز می‌گردانیم

نازک نارنجی/اصفهان سرمربی تیم والیبال گیتی پسند از تغییرات برای پوشش نقاط ضعف خبر داد و گفت: ما با تغییر در چیدمان تیم باید نقاط ضعف را پوشش دهیم تا بتوانیم تیم را به شرایط قبل بازگردانیم، یک تیم پتانسیلی دارد که با جایگزین می‌تواند نتیجه بهتری کسب کند.

تیم والیبال گیتی‌پسند بر خلاف شروع بسیار خوبی که در لیگ برتر ۱۴۰۲ داشت و ایستادن بر رده دوم جدول، اما چند هفته‌ای است که از حالت ایده‌آل خود خارج شده و نیم‌فصل را با هفت پیروزی و ۲۲ امتیاز در رده ششم جدول به پایان رساند.

سعید عقیلی در گفت‌وگو با نازک نارنجی در خصوص روند تیمش اظهار کرد: با وجود مشکلات هر تیم برای خود بازیکنانی دارد که مشغول به فعالیت هستند. اغلب امتیازها از دوم تا دهم جدول تقریبا مثل یکدیگر است. اگر چه ششم جدول قرارداریم و با تیم دوم در جدول تقریبا هم امتیاز هستیم، اما تا به الان نتیجه خوبی کسب کردیم.

وی ادامه داد: به نظرم تیم ما با پتانسیلی که داشت خوب کار کرد و باید در پلی آف هم حضور داشته باشیم. انشالله در دور برگشت با تلاش‌های بسیار بتوانیم مشکلات خود را برطرف کنیم.

عقیلی با بیان اینکه تیم هورسان یک باخت در خانه خود داشت و تیم‌های بزرگ را پشت سر گذاشته بود، افزود: ما دو بر هیچ جلو بودیم که پشت خط زن ما مصدوم شد. جایگزین این پشت خط زن، بازیکن ۱۷ ساله‌ای بود و در نهایت به دلیل هیجان ورزشگاه و تماشاگران نتیجه را واگذار کردیم.

وی تاکید کرد: ما با تغییر در چیدمان تیم باید نقاط ضعف را پوشش دهیم تا بتوانیم تیم را به شرایط قبل بازگردانیم، یک تیم پتانسیلی را دارد که با جایگزین بتواند نتیجه بهتری را کسب کند.

به گزارش نازک نارنجی، دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان از روز چهارشنبه ۱۳ دی‌ماه آغاز می‌شود و تا ۲۳ اسفندماه با ۹۱ دیدار پیگیری خواهد داشت تا تیم‌های شرکت کننده فرصت ۱۰ روزه برای تجدید قوا و شرکت در این مسابقات داشته باشند.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا