ورزشی

راضی نیستم، باید پرسپولیس را می‌بردیم

آفتاب‌‌نیوز :

شهاب زندی مدیرعامل باشگاه شمس آذر قزوین، پس از باخت ۲ بر یک این تیم مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه روز ما نبود و توپ‌های ما وارد گل نشد. شرایط بازی به سود ما رقم خورد، با اخراج آقای نعمتی سوار بازی شدیم ولی حرفه ای عمل نکردیم و از موقعیت‌های خود بهره کافی را نبردیم. به هر دو تیم به خاطر این بازی خوب تبریک می‌گویم و به نظرم هواداران لذت بردند.

او ادامه داد: من واقعا از نتیجه راضی نیستم، واقعا به خاطر اینکه با پرسپولیس بازی کردیم نمی‌گویم؛ از نتیجه راضی نیستم و به شدت نارحتم. 

زندی درباره توقع خود از تیم شمس‌ آذر نیز گفت: بحث توقع نیست، بحث نتیجه است. گاهی روزی اتفاقاتی می‌افتد که شما سوار بازی می‌شوید و باید در آن روز ببرید که متاسفانه نشد.

او درباره اخراج سعید دقیقی سرمربی تیم شمس‌آذر نیز توضیح داد: اعتراض ایشان به خاطر گل نبود چون توپ کاملا وارد دروازه شد، ایشان به دلیل اوتی که انداختند اعتراض داشت. آقای ترابی در آفساید بود و آنها توپ را به وینگر خود انداختند که بازیکن پرسپولیس زمین خورد و همان توپ به آقای ترابی رسید. در نتیجه همان توپ کرنر شد و گل به ثمر رسید.

زندی در پاسخ به این سوال که آیا پیش بینی چنین عملکردی از تیم شمس‌آذر در فصل جاری را داشت؟ اظهار کرد: خدا شاهد است که من اصلا از ابتدای فصل دغدغه‌ای برای ماندن در لیگ نداشتم. هزینه کل تیم ما از بازیکنان گرفته تا کادرفنی، کادر پزشکی و … چیزی حدود ۷۲، ۷۳ میلیارد است. با این حال ما از روز اول می‌دانستیم که در لیگ می‌مانیم و لقمه گلو گیری برای رقبا هستیم. خدا شاهد است که من امروز از نتیجه‌ای که رقم خورد اصلا راضی نیستم و باید می‌بردیم. 

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا