ورزشی

زلاتان هنوز همان زلاتان است!

آفتاب‌‌نیوز :

استفانو پیولی در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه حاضر شد که شرح صحبت‌های او را می‌خوانید:

او هنوز همان زلاتان است. قرار است نقش متفاوتی را در باشگاه به عهده بگیرد، اما هم چنان کنجکاو و مصمم است. من دیروز یک ایبرای با انگیزه دیدم. زلاتان با ما به سالرنیتانا سفر خواهد کرد.

او یک ارزش افزوده برای من و باشگاه است، تجربه زیادی دارد و نماد کسانی است که چالش‌ها را به چالش می‌کشند.

اسماعیل بن ناصر به جام ملت‌های آفریقا می‌رود؟

او فردا در ترکیب اصلی خواهد بود و تا زمانی که بتواند، برای ما بازی خواهد کرد. ما مسئول تصمیم گیری در مورد تقویم بازی‌ها نیستیم. اسماعیل آمادگی جسمانی خوبی دارد و اگر دعوت تیم ملی کشورش را بپذیرد، مانند چوکووئزه در جام ملت‌های آفریقا حاضر خواهد شد. بعد از آن است که باید برای پرکردن جای خالی آن‌ها، به دنبال راه حل بگردیم.

پیروزی برابر نیوکاسل نقطه عطف فصل میلان است؟

به بازی فردا بستگی دارد. ما به دنبال ثبات هستیم و برای دستیابی به این هدف، نقاط قوت و ضعف سالرنیتانا را به طور کامل آنالیز کرده‌ایم.

حضور فیلیپو اینزاگی، اسطوره میلان روی نیمکت سالرنیتانا

فیلیپو برای میلان زحمات زیادی کشیده و در قلب هواداران جای دارد. او مدتی هم مربی تیم بود و لحظات سختی را پشت سر گذاشت. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم، حتی اگر قرار باشد فردا در مقابل ما قرار بگیرد.

وضعیت رافائل لیائو

رافا بازیکن مهمی برای ما است. او مصدومیتش را پشت سر گذاشته و عملکرد خوبی در تمرینات داشته است. امیدوارم فردا در اوج باشد.

منبع:طرفداری 

گروه تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و تجزیه و تحلیل داده‌ها، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌ها و آمارهای مفید و کاربردی درباره‌ی روند و عملکرد تیم‌ها و بازیکنان در ورزش می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای آمارها و تحلیل‌های جذاب ورزشی همراه شوید.
دکمه بازگشت به بالا