عمومیمطالب کسب و کار

بهترین ماشین چینی برای افرود

چین کشوری است که در همه جنبه های توسعه به سرعت در حال توسعه است و صنعت خودرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. طی سال‌ها، خودروهای آفرود چینی از نظر فناوری، طراحی و عملکرد پیشرفت‌های زیادی داشته‌اند. با وجود بسیاری از وسایل نقلیه آفرود در بازار، انتخاب بهترین یکی برای نیازهای شما می تواند یک چالش باشد. در این مقاله، نگاهی دقیق‌تر به برخی از بهترین خودروهای آفرود چینی خواهیم داشت و به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک می‌کنیم.

بهترین خودروی آفرود چینی

هاوال H9
هاوال H9 یک SUV فول سایز است که توسط گریت وال موتورز در سال 2014 عرضه شد. این خودرو به دلیل ویژگی ها و قابلیت های چشمگیرش یکی از محبوب ترین خودروهای آفرود در چین است. H9 با موتور 2.0 لیتری توربوشارژر عرضه می شود که 221 اسب بخار قدرت و 260 پوند فوت گشتاور تولید می کند. همچنین دارای یک سیستم چهار چرخ متحرک است که به آن اجازه می دهد تا بدون دردسر با زمین های چالش برانگیز مقابله کند.
یکی از ویژگی های بارز هاوال H9 عملکرد آفرود آن است.فاصله آن از سطح زمین 206 میلی متر است، یعنی به راحتی می تواند بر موانعی مانند سنگ ها و درختان افتاده غلبه کند. همچنین دارای عمق موج 700 میلی متری است که برای عبور از رودخانه ها و نهرها ایده آل است. فضای داخلی هاوال H9 نیز چشمگیر است و کابینی جادار دارد که به راحتی هفت سرنشین را در خود جای می دهد. این خودرو دارای سانروف پانوراما، صندلی‌های چرمی و سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 9 اینچی است که به تجربه کلی رانندگی می‌افزاید.

بهترین ماشین چینی برای افرود

چانگان CS75 پلاس
چانگان CS75 پلاس یکی دیگر از خودروهای آفرود است که ارزش بررسی دارد. این یک SUV سایز متوسط ​​است که توسط Changan Automobile در سال 2019 عرضه شد. CS75 Plus با موتور 1.5 لیتری توربوشارژر عرضه می شود که 178 اسب بخار قدرت و 196 پوند فوت گشتاور تولید می کند. همچنین دارای سیستم چهار چرخ متحرک است که به آن اجازه می دهد تا به راحتی در زمین های چالش برانگیز اداره شود.
یکی از ویژگی های برجسته CS75 Plus طراحی آن است. بیرونی شیک و مدرنی دارد که مطمئناً سرها را در جاده ها برمی انگیزد. همچنین فضای داخلی جادار و راحت، با فضای پا و سر کافی برای همه مسافران دارد.CS75 Plus با سانروف پانوراما، صندلی‌های چرمی و سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی عرضه می‌شود که به تجربه کلی رانندگی می‌افزاید.

از نظر عملکرد خارج از جاده، CS75 Plus دارای فاصله 205 میلی متری از سطح زمین است که به این معنی است که می تواند به راحتی با موانعی مانند سنگ ها و درختان افتاده کنار بیاید. همچنین دارای عمق موج 500 میلی متری است که آن را برای عبور از رودخانه ها و نهرهای کم عمق ایده آل می کند.

GAC Trumpchi GS5

یک SUV جمع و جور است که توسط گروه خودروسازی گوانگژو در سال 2019 راه اندازی شد. این خودرو با موتور 1.5 لیتری توربوشارژر عرضه می شود که 169 اسب بخار قدرت و 177 پوند فوت گشتاور تولید می کند. همچنین دارای یک سیستم چهار چرخ متحرک است که به آن اجازه می دهد تا بدون دردسر با زمین های چالش برانگیز مقابله کند.

یکی از ویژگی های قابل توجه GS5 طراحی بیرونی آن است. ظاهری جسورانه و تهاجمی دارد که مطمئناً سرها را در جاده برمی گرداند. همچنین دارای فضای داخلی راحت و جادار، با سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی، صندلی‌های چرمی و سانروف پانوراما است. از نظر عملکرد خارج از جاده، GS5 دارای 202 میلی متر فاصله از سطح زمین است، به این معنی که می تواند به راحتی با موانعی مانند سنگ ها و درختان افتاده کنار بیاید.همچنین دارای عمق موج 400 میلی متری است که آن را برای عبور از رودخانه ها و نهرهای کم عمق ایده آل می کند.

JMC Yuhu

یک پیکاپ است که توسط Jiangling Motors در سال 2019 راه اندازی شد. این خودرو با نسخه 2.0 عرضه می شود.
موتور 1 لیتری توربوشارژر که 190 اسب بخار قدرت و 320 پوند فوت گشتاور تولید می کند. همچنین دارای سیستم چهار چرخ متحرک است که به آن اجازه می دهد تا به راحتی در زمین های چالش برانگیز اداره شود.

یکی از ویژگی های برجسته JMC Yuhu تطبیق پذیری آن است. می توان از آن به عنوان یک راننده روزانه، کامیون کار یا وسیله نقلیه خارج از جاده استفاده کرد. کابینی جادار دارد که به راحتی می تواند تا پنج مسافر را در خود جای دهد. Yuhu همچنین دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 9 اینچی، صندلی‌های چرمی و سانروف پانوراما است که به تجربه کلی رانندگی می‌افزاید.

از نظر عملکرد خارج از جاده، یوهو دارای فاصله 210 میلی متری از سطح زمین است که به این معنی است که می تواند به راحتی بر موانعی مانند سنگ ها و درختان افتاده غلبه کند. همچنین دارای عمق موج 800 میلی متری است که برای عبور از رودخانه ها و نهرهای عمیق ایده آل است.

Maxus T60

وانت دیگر یک شاسی بلند است که قابل تامل است. این خودرو توسط SAIC Motor در سال 2016 راه اندازی شد و از یک موتور 2.8 لیتری توربوشارژر با قدرت 174 اسب بخار و گشتاور 360 پوند بر فوت نیرو می گیرد. همچنین دارای سیستم چهار چرخ متحرک است که به آن اجازه می دهد تا به راحتی در زمین های چالش برانگیز اداره شود. یکی از ویژگی های برجسته Maxus T60 طراحی آن است. بیرونی شیک و مدرنی دارد که مطمئناً سرها را در جاده ها برمی انگیزد. همچنین دارای فضای داخلی راحت و جادار، با سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10 اینچی، صندلی‌های چرمی و سانروف پانوراما است.

از نظر عملکرد خارج از جاده، T60 دارای فاصله 210 میلی متری از سطح زمین است، به این معنی که می تواند موانعی مانند سنگ ها و درختان افتاده را به راحتی حل کند. همچنین دارای عمق موج 800 میلی متری است که برای عبور از رودخانه ها و نهرهای عمیق ایده آل است.

اخرین حرف

در پایان، خودروهای آفرود چینی از نظر فناوری، طراحی و عملکرد پیشرفت چشمگیری داشته اند. هاوال H9، چانگان CS75 پلاس، GAC Trumpchi GS5، JMC Yuhu و Maxus T60 برخی از بهترین خودروهای آفرود موجود در چین هستند.همه آنها ویژگی ها و قابلیت های چشمگیری دارند که آنها را برای ماجراجویی های خارج از جاده عالی می کند. هنگام انتخاب یک وسیله نقلیه تمام زمینی، مهم است که عواملی مانند فاصله از زمین، عمق موج و عملکرد کلی را در نظر بگیرید.

با گزینه های بسیار زیادی که می توانید انتخاب کنید، مطمئناً یک وسیله نقلیه آفرود چینی متناسب با نیازها و بودجه شما پیدا خواهید کرد. از همه مهمتر پیدا کردن قطعات خودروهای چینی کمی دشوار است و از ان مهم تر اصالت آن است. در صورت پیدا کردن نمایندگی مطمئن شوید که بیشتر لوازم را برای انواع برندها از جمله لوازم یدکی بسترن و جک و ….. را داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا