عمومی

«کار ویژه» رسانه‌ای در برگزاری جشنواره کنگره۱۰هزار شهید مدنظر است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، حسن گلی روز سه شنبه در نشست شورای سیاستگذاری جشنواره رسانه‌ای کنگره بزرگداشت ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی، برگزاری این جشنواره را فرصتی برای عرضه زیبایی‌ها، فداکاری‌ها و ایثارگری‌های عرصه جهاد و شهادت و انتقال ارزش‌های دوران دفاع مقدس به نسل جوان دانست و اظهار کرد: دوران هشت سال دفاع مقدس، گنجینه بی بدیل ملت ایران است که هنوز بسیاری از زیبایی‌ها و فداکاری‌های آن برای نسل جوان تبیین نشده است.

وی گفت: اینکه روستایی در آذربایجان شرقی در زمان دفاع مقدس به رغم فرسنگ‌ها فاصله از میدان اصلی نبرد به ازای هر ۱۰ نفر از جمعیت خود یک شهید و در مجموع ٧١ شهید تقدیم ایران اسلامی کرده، تابلوی زیبایی از انسجام ملی و فوران ارزش‌های اسلامی و انسانی در محیط با اصالت روستاست.

گلی ادامه داد: بر این اساس رسانه‌ها می‌توانند پیام‌های ارزشمند آن را به مردم دنیا عرضه کنند و برگزاری جشنواره رسانه‌ای کنگره بزرگداشت ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی فرصت مناسبی برای این نوع کارهاست.

دبیر شورای سیاستگذاری جشنواره رسانه‌ای کنگره بزرگداشت ده هزار شهید آذربایجان شرقی با اشاره به استقبال مناسب اصحاب رسانه از این جشنواره ادامه داد: برگزاری اجلاسیه نهایی کنگره فرصت مناسبی برای تولید محتوای رسانه‌ای گسترده توسط اصحاب رسانه به منظور شرکت در جشنواره است و اصحاب رسانه می‌توانند آثار خود را تا پایان آذر با توجه به محورها و قالب‌های مندرج در فراخوان جشنواره به سامانه متمرکز جشنواره‌های رسانه‌های سراسر کشور به نشانی http://azarsh.pressfestival.ir ارسال کنند.

وی یادآور شد: تا پایان آذر ماه فرصت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تمدید شده و بازه زمانی آثار نیز از اول آنلاین ١۴٠١ تا آخر آذر ١۴٠٢ در نظر گرفته شده است.

گلی همچنین از برگزاری آئین اختتامیه جشنواره رسانه‌ای کنگره بزرگداشت ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی در بهمن ماه سال جاری خبر داد و افزود: گرچه در فراخوان جشنواره، جوایز نفرات اول تا سوم جشنواره مشخص شده است، اما تلاش می‌کنیم علاوه بر جوایز یاد شده، هدایای نفیس دیگری نیز با مشارکت دستگاه‌های مختلف برای ۶ نفر اول قالب‌های شش گانه جشنواره تدارک ببینیم.

دکمه بازگشت به بالا