عمومیمطالب کسب و کار

مزایای اقامت دبی

اقامت امارات در سال های اخیر در بین ایرانی ها طرفداران بیشتری پیدا کرده است. این که چرا در بین کشورهای همسایه امارات انتخاب می شود، دلایل بسیار زیادی دارد. اقامت این کشور مزایایی را برای آنها به همراه دارد و از روش های مختلفی می توان برای آن اقدام کرد. اگر شما هم این کشور را مقصد مهاجرت یا سرمایه گذاری خود قرار داده اید، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه اقامت امارات، شرایط جدید و مدارک مورد نیاز برای گرفتن اقامت خواندن متن را ادامه دهید.

مزایای اقامت امارات

اقامت امارات دارای مزایایی است که موجب شده است روز به روز ایرانی های بیشتری برای ساکن شدن در یکی از مدرن ترین مناطق جهان اقدام کنند. این مزایا عبارت اند از :

 • دبی یکی از مدرن ترین و به روز شهرهای دنیا است و سطح رفاه در آن کیفیت بالایی دارد و ساکنان آن شرایط بسیار خوبی را مطابق با استانداردهای جهانی تجربه می کنند.
 • سیستم حمل و نقل در این کشور بسیار پیشرفته است و ساکنان این منطقه با هزینه کمی می توانند در کمترین زمان ممکن در شهر رفت و آمد کنند.
 • امنیت این منطقه زبانزد است و آمار جرم و جنایت در آن آنقدر کم است که همه ساکنان بتوانند در بهترین شرایط زندگی کنند. یکی از دلایل برقراری امنیت در این کشور وجود قوانین سفت و سختی است که برای خلاف کارها اجرا می شود.
 • کشور امارات و شهر دبی دارای سطح بالایی از نظر علمی است و در مدارس این منطقه از روش های مدرن تدریس استفاده می شود.
 • افرادی که به دنبال اقامت در امارات هستند شاید ندانند که ساکنان این منطقه از دادن مالیات معاف اند.

اقامت دبی برای ایرانیان

اقامت امارات و به خصوص شهر دبی برای ایرانی ها جذابیت های زیادی دارد. این منطقه از امنیت بالایی برخوردار است و این مسئله برای ایرانی ها اهمیت بسیار زیادی دارد. داشتن یک زندگی آرام و خوش آرزویی است که همه مهاجران برای دست یافتن به آن تلاش می کنند. یکی دیگر از دلایلی که موجب شده است تا ایرانی ها بیش از کشورهای دیگر برای اقامت در این کشور اقدام کنند نزدیکی فرهنگ و مذهب مردمان این منطقه با ایرانی ها است. البته همسایه بودن این منطقه با ایران را نیز نمی توان نادیده گرفت.

زبان ساکنان این منطقه عربی است و قوانین اسلامی زیادی در این منطقه جاری است. ایرانی ها مشکلات فرهنگی و مذهبی در این منطقه نخواهند داشت. درست است که 80 درصد جمعیت ساکنان این شهر مهاجرانی از سراسر دنیا هستند و فرهنگ مردمان آن دستخوش تغییراتی بسیاری شده است. اما قوانین این کشور همچنان بر پاشنه اسلام می چرخد. مساجد زیادی در شهر وجود دارد و در ماه رمضان مانند ایران همه رستوران ها و کافه ها بسته هستند. مزایای زیادی در کنار هم اقامت در امارات را برای ایرانی ها راحت تر کرده است.

شرایط جدید اقامت امارات

اقامت امارات به سادگی اتفاق نمی افتد. به دلیل این که این کشور قوانین سختگیرانه ای برای پذیرش و اقامت دارد. کسانی که به دنبال گرفتن اقامت هستند باید بدانند که گرفتن اقامت دائم در امارات ممکن نیست. اما در نهایت راه هایی وجود دارد که از طریق آنها بتوان برای اقامت اقدام کرد. شرایط دیگر به سختی و دشواری گذشته نیست و قوانین سرمایه گذاری و ثبت شرکت تغییر یافته و راحت تر می توان از این روش ها برای گرفتن اقامت اقدام کرد. ضمن این که دیگر نیازی به دارا بودن کفیل یا شریک بومی نیست و مالک و خریدار می تواند صد در صد سهام دار شرکت خودش باشد.

او می تواند با دعوت از دوستان خود از ایران از آن ها به عنوان نیروی کار استفاده کند. این افراد در صورت پذیرش می توانند ویزای یک ساله کاری بگیرند.    اقامت امارات با ازدواج، تحصیل، خرید ملک و سرمایه گذاری به صورت موقت است و در بیشتر مواقع هر سه سال نیاز به تمدید دارد. در زمان اقدام برای گرفتن اقامت این کشور به این مسئله توجه داشته باشید که داشتن اقامت دائم در صورت داشتن شرایط خاص امکان پذیر است.

هزینه اقامت امارات

اقامت امارات و زندگی کردن در این کشور به هزینه های زیادی نیاز دارد. دبی یکی از گران ترین و مدرن ترین شهرهای دنیا است که هر کسی توان پرداخت هزینه های آن را ندارد. نه تنها در شهر دبی، بلکه در شارجه و ابوظبی نیز هزینه زندگی کردن بالا است. هر فرد ساکن در این کشور باید در ماه هزینه های زیادی بابت آب و برق و گاز پرداخت کند، ضمن این که هزینه های خورد و خوراک نیز برای هر نفر بسیار بالا است. برای خرید از فروشگاه های معروف و بزرگ باید هزینه های بالاتری پرداخت شود و برای کاهش هزینه ها می توان از بازارهای محلی خرید کرد.

برای هزینه های درمان بیمه وجود دارد، اما تنها افرادی که ملیت اماراتی دارند می توانند از بیمه سلامت دولتی استفاده کنند و دیگر ساکنان منطقه باید هزینه بیمه خصوصی را خودشان پرداخت کنند. هزینه ای که شرکت اوج آرام برای اقامت امارات در نظر گرفته 40 هزار درهم می باشد. اگر به نفر اول یک نفر اضافه شود هزینه کلی 500 هزار درهم می شود و به اضای هر نفر اضافه 10 هزار درهم به هزینه اضافه می شود.

راه های گرفتن اقامت امارات

اقامت امارات با روش های مختلفی امکان پذیر شده است. قوانینی که برای اقامت در این کشور تعیین شده اند، در گذر زمان دچار تحولات می شوند. در ادامه درباره هر کدام از این روش ها توضیحات مختصری آورده شده است.

اقامت امارات با خرید ملک

یکی از روش های گرفتن اقامت امارات خرید ملک در این کشور است. شرکت هایی زیادی مدعی دادن اقامت دائم این کشور با خرید ملک هستند. اما باید به این مسئله توجه شود که با خرید ملک تنها امکان دریافت اقامت شش ماهه یا دو ساله وجود دارد که باید دوباره بعد از اتمام این فرصت تمدید شود. ضمن این که با خرید ملک در این کشور امکان اجازه کار در آن به صاحب ملک داده نمی شود. برای کار کردن در این کشور نیاز است که فرد متقاضی مجوزهای دیگری را دریافت کند.

شاید مناسب نباشد که برای گرفتن اقامت دبی و دیگر شهرهای امارات از طریق خرید ملک اقدام شود، اما در صورتی که این کار هوشمندانه باشد، می تواند سرمایه گذاری خوبی محسوب شود و سود زیادی را برای خریدار به همراه داشته باشد. متقاضی در زمان خرید باید کاملاً حساب شده عمل کند و نباید بی گدار به آب بزند و مراقب کلاهبردارهایی که به بهانه اقامت امارات او را ترغیب به خرید ملک می کنند باشد.

اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

بهترین راه برای دریافت اقامت امارات در سال های اخیر ثبت شرکت در یکی از شهرهای این کشور بوده است. یکی از مهم ترین دلایل آن هم این است که این کشور برای کار مالیاتی از متقاضی دریافت نمی کند. افرادی که بودجه خوبی داشته باشند، می توانند با یک سرمایه گذاری درست و دقیق سود کلانی به دست بیاورند. با ثبت شرکت در این کشور می توان بدون هیچ مشکلی با کشورهای دیگر مبادله تجاری برقرار کرد. حتی امکان پرداخت های بین المللی هم ممکن می شود. به دلیل استراتژیک بودن شهر دبی در میان دیگر شهرهای امارات، این شهر همواره مقصد بسیاری از سرمایه گذارانی نه تنها از ایران بلکه از همه دنیا بوده است. اما با ثبت شرکت هم اقامت دائمی به صاحب آن داده نمی شود و اقامت که به او داده می شود موقتی است و نیاز به تمدید دارد.

اقامت امارات از طریق کار

اخذ اقامت امارات و اقدام برای گرفتن آن از طریق کار کردن در این کشور به دلیل بالا بودن ارزش پول آن طرفداران زیادی دارد. ایرانی های زیادی در سال های اخیر تلاش کرده اند بتوانند با کار کردن در این کشور سرمایه به دست آورند. متقاضیانی که به دنبال کار در امارات هستند بسته به شرایطی که دارند می توانند در آنجا کار پیدا کنند. وضعیت جسمی، سوابق کاری و مدرک تحصیلی اهمیت بسیار زیادی دارد. البته وضعیت تأهل و سن نیز از شرایطی هستند که در زمان دنبال کار گشتن در دبی به آنها توجه می شود. مسئله مهم دیگر که در زمان جست و جو برای کار در این کشور به آن اهمیت داده می شود میزان تسلط فرد به زبان انگلیسی یا عربی است.

کسی که درصدد پیدا کردن شغل در امارات است باید یک کارفرما یا کفیل داشته باشد. فردی که تمام کارهای اقامت امارات فرد پذیرفته شده در کار را انجام می دهد. کفیل یا کارفرما باید برای پذیرش افرادی از خارج کشورش برای کار ضمانت هایی را به دولت بدهد. او به طور معمول گذرنامه شخص متقاضی را در زمان شروع کار از او می گیرد و به عنوان گرویی نگه می دارد.

اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری

گرفتن اقامت امارات با سرمایه گذاری در بخش های مختلف این کشور هم امکان پذیر است. این کشور به دلیل هزینه های بالایی که بابت برقراری امنیت و ثبات اقتصادی و سیاسی پرداخته است، به راحتی به هر متقاضی اقامت دائم نمی دهد. افراد سرمایه دار بسیاری هستند که سال ها از همه دنیا برای سرمایه گذاری به این کشور می روند. یکی از دلایلی که پیشرفت برای آنها با سرعت بالا و کسب سود زیاد را ممکن کرده است، نبود مالیات است. این کشور رتبه سیزدهم «امیدوارکننده ترین اقتصاد خانگی برای سرمایه گذاری» را در میان کشورهای دنیا داراست. در سال های گذشته نیز توانسته است رتبه پانزدهم را در زمینه سرمایه گذاری مستقیم خارجی از آن خود کند.

دبی در میان شهرهای دیگر این منطقه محبوبیت بیشتری برای سرمایه گذاری دارد. حتی اگر قصد گرفتن اقامت امارات را ندارید، باید این نکته را بدانید که سرمایه گذاری در این کشور بسیار ساده و بدون دغدغه است. این سرمایه گذاری می تواند به شکل های مختلفی باشد. خرید ملک یکی از راه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت راه دیگری است که به آنها اشاره شد. راه های دیگری که برای سرمایه گذاری در این کشور می توان از آنها استفاده کرد گذاشتن پول در صندوق های سرمایه گذاری و کارآفرینی است.

اقامت امارات برای پزشکان

اقامت امارات برای نیروی کار پزشکی شرایط متفاوتی دارد. پزشکانی که قصد مهاجرت و کار در کشور امارات را دارند، باید در اولین قدم مدارک تحصیلی خود را معادل سازی کنند تا بتوانند کارفرما پیدا کنند. بعد از آن است که امکان دریافت ویزای کار برای آنها وجود خواهد داشت. اما از این طریق اقامت دائم یا تابعیت به این افراد داده نمی شود و تنها یک اقامت موقت که قابل تمدید است به آنها تعلق می گیرد. اقامت آنها تا زمانی که در این کشور مشغول کار هستند اعتبار دارد. پزشکانی که متقاضی کار در دبی هستند باید به زبان انگلیسی با عربی تسلط داشته باشند. بدون آگاهی کامل از زبان امکان قبول شدن در امتحان معادل سازی وجود ندارد.

مدارک مورد نیاز برای اقامت امارات

در زمان مراجعه برای دریافت اقامت امارات لازم است که فرد متقاضی مدارک شخصی خود را به همراه داشته باشد. در واقع، کسی که می خواهد برای گرفتن ویزا و اقامت این کشور اقدام کند، باید مدراک لازم را تهیه کند. البته بسته به روشی که برای دریافت اقامت انتخاب می کند، این مدارک متفاوت خواهند بود. یک سری از مدارک اما عمومی هستند و همه متقاضیان اقامت باید آنها را داشته باشند. این مدارک عبارت اند از :

 • فرم تکمیل شده درخواست ویزای امارات
 • گذرنامه، شناسنامه و کارت ملی
 • دو قطعه عکس (این عکس ها باید مطابق با شرایط خواسته شده باشند)
 • مدارک و آزمایش های پزشکی لازم در صورت نیاز
 • مدرک لازم برای استفاده از طرح های بیمه درمانی در مدت اقامت

سؤالات متداول

بهترین روش دریافت اقامت امارات چیست؟

یکی از بهترین روش ها برای گرفتن اقامت این کشور ثبت شرکت در آن است.

آیا امکان گرفتن اقامت امارات از طریق کار وجود دارد؟

به علت مشکلات کاری که در این منطقه وجود دارد، توصیه نمی شود که از این طریق بتوان در آن وارد شد. این کشور به راحتی به مهاجران ویزای کار نمی دهد و برای کار به وجود یک کارفرما یا کفیل نیاز است.

می توان از طریق تولد فرزند اقامت امارات دریافت کرد؟

گرفتن اقامت با تولد فرزند تنها تحت شرایط ویژه داده می شود و برادر نظر بسیاری از مردم مزایای اقامت در امارات نسبت به معایب آن برتری داشته و امارات یک کشور ایده آل برای زندگی و اقامت می‌باشد؛ اما برای رسیدن به این نتیجه باید در ابتدا شرایط زندگی در این کشور را از جنبه‌های مختلف بررسی کنید.

زندگی در هر کشور مزایا و معایبی متناسب با قوانین و فرهنگ آن کشور دارد. امارات نیز به دلیل پیشرفت بسیاری که در چندین سال اخیر در زمینه توسعه شهری و اقتصادی داشته است، مورد توجه بسیاری از مردم جهان قرار گرفته و اغلب افراد به دنبال گرفتن اقامت سه ساله امارات هستند؛ اما موضوع مهم این است که آیا افراد می‌توانند خود را با شرایط این کشور وفق دهند؟ برای پاسخگویی به این سوال باید در ابتدا با معایب و مزایای اقامت امارات آشنا شوید.

گرفتن اقامت امارات

گرفتن اقامت کشوری مانند امارات که از شهرهای مهمی از جمله دبی تشکیل شده است، می‌تواند از اهداف هر شخص ایرانی و یا خارجی باشد؛ چرا که امارات از جمله کشورهای پیشرفته بوده و سرمایه گذاری‌های کلانی بر روی زیر ساخت‌های آن انجام شده است. اقامت کشور امارات سه ساله بوده و روش اقدام به گرفتن اقامت نیز تاثیر چندانی در مدت زمان آن ندارد؛ البته تنها در اقامت تحصیلی امارات و اقامت از طریق ملک، افراد می‌توانند اقامتی 1 الی 5 ساله داشته باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اقامت سه ساله امارات می‌توانید از  کمک بگیرید.

بررسی شرایط زندگی در امارات

امارات از جمله کشورهایی است که مردم مهاجر به این کشور هیچ گونه مشکلی در برقراری ارتباط با مردم محلی ندارند؛ چرا که اغلب مردم آن به زبان انگلیسی مسلط هستند. این کشور در حالت کلی آب و هوای بیابانی نیمه گرمسیری داشته و تابستان‌های بسیار گرمی نیز دارد. شرایط زندگی در این کشور برای افرادی که به زبان انگلیسی مسلط بوده و کار خوبی برای انجام در این کشور دارند، بسیار راحت است. تقریباً 50 درصد جمعیت این کشور را مهاجرانی از سراسر دنیا تشکیل داده‌اند که اغلب آن‌ها برای سرمایه گذاری بلند مدت به این کشور مهاجرت کرده اند.

وجود قوانین سختگیرانه در این کشور اسلامی یکی از مزایای اقامت امارات می‌باشد چرا که در چارچوب این قوانین و اجرای دقیق آن‌ها، تمامی مردم چه مهاجر و چه بومی می‌توانند از امکانات این کشور استفاده کنند. زندگی کردن در کشوری توسعه یافته همچون امارات در صورت داشتن شغلی مناسب همراه با حقوق بالا، می‌تواند آینده و زندگی راحت شما را تضمین کند؛ پس در صورتیکه حقوق خوبی داشته باشید، شرایط زندگی در تمامی شهرهای امارات برای شما راحت خواهد بود.

مزایای اقامت در امارات

در چندین سال اخیر امارات تبدیل به قطب تجارت و گردشگری در کل جهان شده و با وجود قدمت کمی که دارد، با سایر کشورهای مدرن جهان در رقابت است. زندگی کردن در این کشور مزایای بسیار خوب و متنوعی را به دنبال دارد که همین مزایا منجر شده است تا بیش از نصف جمعیت این کشور را افراد غیر بومی و مهاجر تشکیل دهند. مزایای اقامت در امارات بسیار بوده و ما در اینجا برای آشنایی شما به معرفی چند مورد مهم از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • ثبات و رشد اقتصادی بالا
 • مدرن بودن زیرساخت های آن
 • استفاده از تکنولوژی برای داشتن زندگی راحت
 • امکان سرمایه گذاری کلان در آن همراه با سود بالا
 • معاف از پرداخت مالیات در هر زمینه
 • بالا بودن کیفیت زندگی افراد به دلیل وجود امکانات و خدمات عالی
 • وجود قوانین سختگیرانه و اجرای دقیق آن‌ها
 • پایین بودن آمار جرم و جنایت
 • داشتن امنیت بسیار بالا
 • شرایط بسیار عالی برای تحصیل در این کشور
 • امکان پیشرفت کاری و تحصیلی در این کشور

مزایای اقامت امارات تنها این موارد نبوده و بسیار زیاد هستند؛ اما همین موارد اندک نیز می‌توانند در بهتر شدن شرایط زندگی افراد موثر باشد. همه افراد دوست دارند تا در محیطی امن همراه با ثبات اقتصادی برای داشتن آینده بهتر، زندگی کنند که امارات نیز با داشتن این ویژگی‌ها تبدیل به کشوری پرطرفدار برای مهاجرت شده است. در کنار این موارد، کشوری که بتواند حداقل امکانات لازم برای داشتن زندگی راحت را برای مردمش فراهم کند، همواره جز اولویت‌های افراد مهاجر می‌باشد.

معایب اقامت در امارات

افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، تصور نکنند که امارات کشوری بدون دغدغه و هیچ گونه عیبی است؛ چرا که در کنار تمامی مزایا، برخی معایبی نیز دارد که افراد باید قبل از اقدام به مهاجرت به امارات این موارد را در نظر داشته باشند. یکی از مهم‌ترین معایب اقامت امارات که اغلب افراد نیز از آن آگاه هستند، هزینه‌های بالای زندگی در این کشور می‌باشد.

در بهترین شهرهای امارات از جمله دبی و ابوظبی هزینه‌های روزمره بالا بوده و افراد تنها در صورتیکه کار و یا سرمایه گذاری خوبی داشته باشند، می‌توانند از عهده آن بربیایند. البته باید توجه کنید که در اغلب کشورهای مدرن و پیشرفته دنیا از قبیل آلمان، ایتالیا، آمریکا، روسیه و … هزینه‌های زندگی به دلیل وجود امکانات رفاهی و شرایط مناسب برای زندگی بالا هستند؛ پس این موضوع تنها مختص امارات نمی‌باشد. برخی از معایب کلی اقاکت امارات عبارتند از:

 • هزینه‌های بالای زندگی
 • اقامت کوتاه مدت سه ساله
 • شرایط سخت برای دریافت انواع اقامت
 • ساعات کاری زیاد در این کشور
 • سخت بودن شرایط انجام امورات اداری
 • تابستان های بسیار گرم و هوای شرجی این کشور

بهترین شهرهای امارات برای زندگی

ابوظبی، عجمان، دبی، فجیره، رأس الخیمه، شارجه و ام القیوین شهرهای کشور امارات هستند که اغلب افراد تنها با شهر لوکس دبی آشنایی دارند. با اینکه دبی از جمله شهرهای بسیار مهم امارات است، اما می‌توان شهرهای دیگر را نیز بر اساس عوامل مختلفی بررسی کرده و به عنوان بهترین شهر امارات برای زندگی انتخاب کرد. برخی از عواملی که می‌توان بر اساس آن بهترین شهر امارات برای زندگی را تعیین کرد، عبارتند از:

 • عوامل اقتصادی
 • فرهنگ و قوانین
 • امکانات و خدمات عمومی
 • امکانات و شرایط تحصیلی
 • نحوه برخورد با مهاجرین
 •  و …

تمامی عواملی که گفته شد، می‌توانند به عنوان معایب و یا مزایای اقامت امارات نیز تلقی شوند. توجه به این عوامل به قدری مهم است که می‌تواند در زندگی و اقامت سه ساله شما در امارات تاثیر بسزایی داشته باشد. برای اینکه بتوانید بهترین شهر امارات برای زندگی را با توجه به عوامل گفته شده انتخاب کنید، در ادامه به بررسی چند مورد از شهرهای معروف این کشور می‌پردازیم؛ پس تا انتهای مطلب با هلدینگ بین المللی GTC  همراه باشید.

دبی

شهر دبی را می‌توان از مزایای اقامت امارات دانست که به تنهایی می‌تواند هر شخص را برای گرفتن اقامت این کشور وسوسه کند. برجهای آسمان خراش و امکانات تفریحی بسیار مهیجی که در این شهر وجود دارند؛ علاوه بر مهاجر، سالانه گردشگران بسیاری را نیز به آن جذب می‌کند. در واقع دبی را می‌توان عامل اصلی رشد گردشگری در امارات دانست و اغلب افراد برای زندگی در کشور امارات، دبی را انتخاب می‌کنند. این شهر امارات به تنهایی جمعیتی حدود 3 میلیون نفر داشته و در همه نقاط آن می‌توانید استفاده از تکنولوژی برای زندگی راحت را مشاهده کنید.

 ابوظبی

ابوظبی پس از دبی، دومین شهر پرجمعیت امارات می‌باشد که فضایی تلفیقی از مدرنیته و سنتی دارد. البته فراموش نکنید که ابوظبی پایتخت امارات بوده و داشتن پایتختی مدرن و توسعه یافته می‌تواند از جمله مزایای اقامت امارات باشد. اقامت در پایتخت یک کشور می‌تواند در زمینه راه اندازی و توسعه کسب و کار به افراد کمک زیادی کند.

سیستم حمل و نقل عمومی دبی بسیار پیشرفته است. دسترسی به تمام نقاط شهر از طریق مترو، تراموا، اتوبوس و تاکسی به آسانی امکان‌پذیر است. تاکسی‌های اینترنتی نیز چند سالی است که فعالیت خود را در این شهر آغاز کرده‌اند. با وجود این، راحت‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه برای جابه‌جایی و گشت‌وگذار اجاره ماشین تویوتا در دبی  است

شارجه

شارجه به مرکز فرهنگ امارات معروف بوده و برای تحصیل و زندگی از جمله بهترین شهرهای این کشور است. هزینه‌های زندگی در این شهر نسبت به سایر شهرهای پیشرفته مانند دبی و ابوظبی کمتر بوده و همین امر نیز سبب شده است تا اغلب افراد مهاجر برای زندگی در امارات، شارجه را انتخاب کنند.

نتیجه گیری درباره مزایای اقامت امارات

همانطور که می‌دانید زندگی در هر کشور مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد که امارات نیز جزئی از آن‌ها می‌باشد. مزایای اقامت امارات به دلیل زندگی در شهرهای مدرن و لوکس بسیار زیاد بوده و نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد.

وجود ثبات اقتصادی و امکانات مدرن و پیشرفته در این کشور از جمله مزایای مهم زندگی در آن بوده و امروزه از تمامی کشورهای جهان افراد برای زندگی، تفریح، سرمایه گذاری، تحصیل و … به امارات سفر می‌کنند. شما نیز اگر به دنبال زندگی در یک کشور پیشرفته هستید، حتما به دنبال اقامت امارات باشید؛ برای اقدام به گرفتن اقامت امارات و سایر کشورها می‌توانید با مشاوران در ارتباط باشید.

ی همه امکان پذیر نیست.

 

دکمه بازگشت به بالا