بین الملل

دیوار حاشای رژیم اسرائیل بلند است

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی ادعاهای سران این رژیم از شب گذشته تا صبح امروز را تکرار کرد و مدعی شد: یک موشک عمل نکرده جهاد اسلامی از منطقه ای نزدیک به بیمارستان اصابت کرده و حماس هم از آن سوء استفاده کرده است.

پیش از این خبرنگار شبکه “بی بی سی” گفته بود که با توجه به حجم انفجار، بسیار سخت است که آن را چیزی جز موشک اسرائیلی بدانیم.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز پیش از این ادعای رژیم صهیونیستی را رد و باطل دانست.

جنایات صهیونیست ها در غزه در حالی وارد دوازدهمین روز خود شده که دیشب یک نمونه دیگر از حقوق بشر صهیونیستی با بمباران وحشیانه بیمارستان المعمدانی غزه و به خاک و خون کشیده شدن مجروحان بستری و مردم پناه برده به آنجا دوباره به نمایش درآمد؛ جنایتی که کشورهای غربی همچون آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان با تمام توان از رژیم صهیونیستی حمایت کردند.

حمله به بیمارستان المعمدانی غزه که بیش از یکهزار نفر را به مسلخ مرگ برد، حتی صدای حامیان جنایتکاران صهیونیست را از این توحش سران تل آویو درنیاورد و سران برخی از کشورهای غربی در واکنش به این اقدام، اشک تمساح ریختند.

۳۱۱۳۱۱

بخش مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با روشی زنده و غوطه‌ور در جزئیات. با تمرکز بر رویدادهای جهانی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع، به شما نقشه‌ای دقیق از رویدادهای روز ارائه می‌دهم. با استفاده از شیوه‌های نوین گزارشگری، اطلاعات جذابی را برای شما فراهم می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا