لباسشویی بوش خوبه یا ال جی نی نی سایت

معرفی بهترین ماشین لباسشویی: امروزه ماشین لباسشویی به یکی از نیازهای اساسی هر خانوار تبدیل شده است، بنابراین یافتن انواع مختلفی برای این محصول در بازار امری طبیعی است. گاهی اوقات این تغییر می تواند هنگام خرید شما را سردرگم کند.

اما اگر بدانید به چه نوع ماشین لباسشویی نیاز دارید، قطعاً می توانید محصول مورد نیاز خود را به راحتی تهیه کنید. برای خرید محصول مناسب، ابتدا باید برخی از ویژگی های بهترین ماشین لباسشویی خود را بشناسید. برای این منظور، در ادامه راهنمای خرید ماشین لباسشویی را به شما ارائه می دهیم. و بهترین ها را معرفی میکنیم.

انواع لباسشویی به لحاظ باز شدن درب

به طور کلی دو راه برای باز کردن درب ماشین لباسشویی وجود دارد. نوع درب از بالا و نوع درب جلو که در زیر به معرفی مشخصات آنها می پردازیم.

ماشین لباسشویی های درب از بالا

این نوع ماشین لباسشویی ها معمولا قدیمی تر از مدل های درب جلو هستند. اما از آنجایی که درب از بالا باز می شود، برای افراد دارای محدودیت حرکتی توصیه می شود. مزیت دیگر قیمت پایین تر نسبت به ماشین لباسشویی درب جلو است. اگر برایتان مهم نیست که این دستگاه چقدر فضای اشغال می کند، یک نوع را برای خرید در نظر بگیرید.

ماشین لباسشویی های درب از جلو

این بهترین ماشین لباسشویی معمولا برنامه های شستشوی مختلفی را ارائه می دهند. ماشین لباسشویی های جلو را می توان به طور مرتب زیر کابینت آشپزخانه قرار داد، در بهترین حالت می توانند بخشی از طراحی داخلی آشپزخانه باشند و جلوه زیبایی داشته باشند.

اما ویژگی متمایز این نوع این است که طیف وسیع تری از برنامه های شستشو را ارائه می دهند. همچنین، اگر سر و صدا برای شما مهم است، خرید ماشین لباسشویی درب جلو بهتر از نوع درب بالا است.

بهترین مارک ماشین لباسشویی خارجی کدام است؟

بهترین ماشین لباسشویی بسته به نیاز و سلیقه شما ممکن است متفاوت باشد. برای مثال، برخی افراد از ماشین لباسشویی های ال جی، سامسونگ، بوش و… استفاده می کنند و از کیفیت و قابلیت های آن ها راضی هستند.

در هر صورت، برای خرید ماشین لباسشویی، بهتر است مدل های مختلف را مقایسه کرده و به معیارهایی مانند قدرت، مصرف انرژی، ظرفیت، کیفیت ساخت و قیمت توجه کنید تا بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

ماشین لباسشویی هیچ برند خاصی به عنوان بهترین ماشین لباسشویی شناخته نشده است، اما بهترین برندهای ایرانی مانند اسنوا، پاکشوما، جی پلاس، آبسال، امرسان و.. را می توان به عنوان برندهای محبوب در این زمینه اشاره کرد.

برای انتخاب بهترین برند، باید به نیازهای خود و بودجه خود توجه کرد و برای اطمینان از کیفیت محصول، نظرات و تجربیات کاربران را مطالعه کرد.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

اندازه ماشین لباسشویی

یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید، میزان فضای اشغال شده توسط بهترین ماشین لباسشویی در خانه و اندازه ماشین لباسشویی است که می خواهید بخرید.

در ضمن باید فضای کافی برای بازکردن درب ماشین لباسشویی داشته باشید و بهتر است به اندازه یک انگشت یا حدود 3 تا 2 سانتی متر از پشت برای آن فاصله بگذارید تا ماشین لباسشویی به خوبی کار کند.این کار را انجام دهید.

تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک

موضوع دیگری که در خرید ماشین لباسشویی حائز اهمیت است، تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن بهترین ماشین لباسشویی است. برخی از ویژگی های ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک عبارتند از: مصرف برق بسیار کم این مدل لباسشویی، سهولت کارکرد و تعمیر ماشین لباسشویی های نیمه اتوماتیک.

از ویژگی های ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک می توان به دوام و عمر مفید بالای این نوع ماشین لباسشویی و وجود برنامه شستشوی مشخص اشاره کرد که کار شما را در هنگام شستشو تسهیل می کند.

قیمت ماشین لباسشویی

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید قیمت آن در بازار است. بهتر است یک ماشین لباسشویی متناسب با بودجه خود ترجیحا ماشین لباسشویی ایرانی خریداری کنید تا قیمت آن برای شما به صرفه تر باشد. یکی از بهترین ماشین لباسشویی ایرانی، برندهای اسنوا، پاکشوما، پارس خزر هستند و خریداران زیادی از خرید خود راضی بوده و حتی خرید آن را به دیگران پیشنهاد می دهند.

جنس بدنه ماشین لباسشویی

موضوع مهم دیگر در این زمینه جنس بدنه ماشین لباسشویی است. برخی از ماشین های لباسشویی موجود در بازار از فولاد ضد زنگ و برخی از پلاستیک ساخته شده اند. حال می خواهیم تفاوت این دو مدل را بررسی کنیم. ظاهراً ماشین لباسشویی آنها از پلاستیک یا سرامیک ساخته شده است، آنها بسیار ارزان تر و بی کیفیت تر از ماشین های ساخته شده از فولاد ضد زنگ هستند. توصیه می کنیم یک ماشین لباسشویی با بدنه ای از فولاد ضد زنگ تهیه کنید.

ظرفیت ماشین لباسشویی

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید ماشین لباسشویی باید در نظر گرفت ظرفیت آن است. اگر خانواده ای با اندازه های مختلف دارید، یک واحد ظرفیت 5 کیلوگرمی برای نیازهای شما کافی است.

در یک خانواده 3-4 نفره دستگاهی با ظرفیت 7 کیلوگرم می تواند پاسخگوی نیاز خانواده باشد.

اما قطعا یک خانواده بیش از 5 نفر باید یک ماشین لباسشویی 9 کیلویی را در نظر بگیرند.

نکته دیگری که هنگام خرید ماشین لباسشویی باید به آن توجه کنید این است که هر چه ماشین لباسشویی پرتر باشد، عملکرد بهتری دارد.

برچسب انرژی

ماشین لباسشویی تسمه ای یا بدون تسمه

سوال دیگری که در هنگام خرید ماشین لباسشویی باید به آن توجه کرد این است که آیا تسمه دارد یا نه. ماشین های لباسشویی که معمولاً گران تر هستند، تسمه ندارند.

مدل های تسمه ای: موتور با تسمه به محفظه متصل شده و محفظه را میچرخاند ولی در مدل های بدون تسمه موتور مستقیما در پشت محفظه قرار دارد.

ویژگی ماشین لباسشویی های بدون تسمه لرزش و صدای کم آنها نسبت به مدل های تسمه ای است. همچنین به دلیل عدم استفاده از تسمه، مدل های بدون تسمه انرژی کمتری مصرف می کنند. اگر محفظه دستگاه بدون تسمه زیادی پر باشد، دستگاه به طور خودکار تشخیص داده و شروع به شستشو نمی کند.

اما دستگاه های تسمه ای این قابلیت را ندارند و در هر صورت شروع به چرخش می کنند که می تواند به دستگاه آسیب برساند. اما با مزایای برجسته، باید برخی از معایب را نیز بدانید. به عنوان مثال، اگر دستگاه در شرایطی باشد که تعادل لازم را نداشته باشد، موتور دچار مشکل شده و به دستگاه شما آسیب می رساند.

سرعت گردش خشک کن

شاخص دیگر در راهنمای خرید ماشین لباسشویی سرعت خشک کن است. کنترل ها و تنظیمات سرعت بالا در ماشین لباسشویی شما ممکن است انعطاف پذیری بیشتری به شما بدهد، اما همچنین می توانند گیج کننده باشند. سرعت های بالاتر به این معنی است که لباس ها سریع خشک تر می شوند. این ممکن است برای لباس های پشمی موثرتر باشد.

بهترین  ماشین لباسشویی های پیشرفته دارای فناوری سنسوری هستند که به طور خودکار سرعت را تنظیم می کند و بسیاری از مشکلات انتخاب برنامه مناسب را برطرف می کند.

کنترل حرارت آب

در دفترچه راهنمای خرید ماشین لباسشویی متوجه می شویم که برخی از ماشین لباسشویی ها مجهز به سیستم گرمایشی هستند و امکان کنترل دمای آب وجود دارد.

به عنوان مثال در فصل زمستان که آب ورودی بسیار سرد است با کمک این سیستم می توان دمای آب را به میزان دلخواه رساند. همچنین استفاده از آب داغ هنگام شستن لباس ها و ملحفه های سفید باعث افزایش کیفیت لباسشویی می شود.

اما نباید فراموش کرد که بسیاری از لباس های رنگی با شستن با آب بسیار داغ خراب می شوند. قبل از تنظیم دمای شستشوی ماشین، حتما به دفترچه راهنمای شستشو که قابل چاپ یا دوخت داخل لباس است دقت کنید.

دوام سیستم های گرمایش سرامیکی سه برابر سیستم های معمولی است که باعث صرفه جویی در هزینه تعمیر ماشین لباسشویی می شود. یکی دیگر از ویژگی های این سیستم های گرمایشی مصرف انرژی بسیار کمتر آنهاست.

جنس مخزن لباسشویی

یکی از نکات مهمی که در دفترچه راهنمای خرید ماشین لباسشویی باید به آن اشاره کنیم جنس مخزن آن است. مخازن فولادی بهترین گزینه هستند. این نوع مخازن بسیار بادوام هستند، نیاز به تعویض کمتری دارند و لباس ها را بهتر می شوید.

مخازن پلاستیکی ارزان، ساده و ضعیف هستند. لعاب های پرسلین یا ویتروس ترکیبی از شیشه و استیل هستند. اینها نیز گزینه های خوبی هستند. هنگام خرید بهترین ماشین لباسشویی سعی کنید مخازن استیل را انتخاب کنید.

ضمانت نامه

اکثر سازندگان یک سال از تاریخ فروش لباسشویی را تضمین می کنند، در حالی که برخی از یک تا پنج سال ضمانت می کنند. هر دو هزینه های تعمیر و جابجایی را پوشش می دهند. گارانتی ها همانطور که انتظار می رود و به دلیل رایگان بودن بسیار ارزشمند هستند. با این حال، تضمین ها اغلب ناکافی هستند.

لیست قیمت و خرید ماشین لباسشویی

  1. ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-L1050S ظرفیت 10.5 کیلوگرم
مشخصات
نوع مخزن: درب از جلو
نوع موتور: دایرکت درایو (Direct Drive)
سرعت چرخش موتور: 1400 دور در دقیقه
ظرفیت دیگ: 10.5 کیلوگرم
اندازه دهانه در: 510
جهت بازشدن در: به سمت چپ
سیستم بخارشوی: LG True Steam
امکانات ماشین لباسشویی: اضافه کردن لباس حین کار
دستگاه نمایش وضعیت: صفحه نمایش
ارتفاع: 850 سانتی متر
پهنا: 610
  1. ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU-63100 ظرفیت 6 کیلوگرم

ماشین لباسشویی ایرانی چی خوبه

روزی روزگاری شستن لباس فقط نشانه پاکیزگی بود اما در دنیای امروز شستن لباس علاوه بر پاکیزگی نشان دهنده شخصیت، سبک لباس پوشیدن و سبک زندگی است، علاوه بر این، کارایی تنها نکته مهم در خرید ماشین لباسشویی نیست.

امروز؛ زیرا ظاهر بهترین ماشین لباسشویی ایرانی و همچنین سایر لوازم آشپزخانه نشان از سلیقه صاحب خانه است. این امر در کنار سبک زندگی امروزی و انواع مختلف پارچه و بافت، خرید ماشین لباسشویی را دشوار می کند. بهترین ماشین لباسشویی ایرانی پاکشوما مدل WFU-63100 دارای ظرفیت 6 کیلوگرم می باشد.

بهترین برند ماشین لباسشویی ایرانی

بنابراین برای یک خانواده 3 تا 4 نفره مناسب است. به علاوه این محصول دارای سیستم شستشوی بی صدا می باشد که ارزش افزوده ای برای این بهترین ماشین لباسشویی ایرانی به حساب می آید.

اولین چیز که برام جالب بود وزن پایین اش بود، ولی از لحاظ تمیز کار اوکی بود. موقع کارکردن یه کم صدا داره ولی میشه تحمل کرد. اگه با ماشین بهترین ماشین لباسشویی ایرانی با خارجی مقایسه نشه اوکیه.

رده بندی برندهای ماشین لباسشویی

در مورد تعمیرات نگهداری، موردی که نظرم را جلب کرد، هزینه بالای خراب شدن نوار دور درب هست که حدود یک و نیم خرج برمی داره که نسبتا بالاست، از لحاظ برد الکتریکی هم چک کردم اوکی بود.

مجموعا برای لباس شستن سبک خوبه، و نسبت به قیمت اش اوکیه ولی اگه زیاد شستشو دارید ماشین های با کیفیت بالاتر و البته هزینه بیشتر انتخاب کنید. راستی نصاب هم زود اومد و نصبش کرد، حدود 450 هم اون میگیره برای فیلتر و ایاب و ذهاب…

چند ماهی میشه که خریدم اما هنوز ازش استفاده کردیم و با بهترین ماشین لباسشویی ایرانی قدیمی داریم سر می کنیم اما این خیلی توصیه شده بود.

بهترین برند لباسشویی ایرانی

به نسبت خیلی از برندهای دیگه لباسشویی خیلی خوب و پر قدرت با برنامه های خوب شستشو سریع و کم مصرف

اول میخوام از اسپیتا تشکر کنم که قیمت پایین تری نسبت به جاهای دیگه و حتی خود نمایندگی پاکشوما گذاشته.به موقع و با بسته بندی خوب ارسال کردن.برخوردشون عالی بود

بهترین برند ماشین لباسشویی

و بهترین ماشین لباسشویی ایرانی رو داخل منزل تحویل دادن بدون دریافت هزینه اضافی.(البته ما طبقه اول هستیم و گفتن هزینه حمل تا طبقه سوم رایگانه) همون روز برای نصب تماس گرفتم و چند ساعت بعد اومدن نصبش کردن.

خود ماشین لباسشویی ام لباسا رو تمیز میشوره.برنامه های متنوعی داره.صدا و لرزش هم کمه اگر لباس به اندازه توش بریزید یعنی خیلی کم یا خیلی زیاد باشه.در کل نسبت به قیمتش کارایی قابل قبولی دارد و من از خریدم راضی ام.

بهترین مارک ماشین لباسشویی

قیمت این کالا و این مدل ماشین لباسشویی در اسپیتا تقریبا ۱میلیون گرانتر بود تا سه راه امین حضور.مدل ۶۵۱۰۰ را دیدم من چون پول نقد ندارم از بیرون میخوام قسطی بخرم.رنگ طوسی را نه ونیم میده..البته خب اگه نقد داشته باشیم دی جی بهتره

ما حدود یک ماه پیش این محصول رو خریدیم. خیلی کار باهاش راحته و در عین حال کارایی خوبی داره. البته برای نصب چند تا وسیله جانبی مثل فیلتر و … بهتون معرفی میکنن که ترغیب میشید بخرید و خب حساب کنید که همونم شاید ۲۰۰ تا ۳۰۰ رو قیمتی که هزینه کردین اضافه بشه.

لباسشویی پاکشوما خوبه یا اسنوا نی نی سایت

کالا رو برامون بالا آوردن ولی با کلی منت. ما طبقه دوم بودیم ولی مدام تاکید میکردن که فقط با آسانسور حمل رایگان است! در حالیکه همچین شرطی درج نشده بود. البته در نهایت هزینه نگرفتن ولی خوب به هر حال بحث داشتیم سرش.

با سلام بنده این بهترین ماشین لباسشویی ایرانی رو خرید کردم و برادرم سال گذشته ماشین ظرفشویی از شما خریدن بعد از دو سه روز میگین موجود نشد، خب از اول مگر اطلاع ندارین ک موجود دارین یا نه، واقعا متاسفم

اگر قبلا خارجی داشتید اصلا سمتش نرید. من برای قیمت مناسبش خریدم هنوزم راضیم. ولی بدی هاش کیفیت درشکه افتضاحه و باعث میشه ارور بده نمایندگیش هم گفت وقتی میبندی یه ضربه بزن! وقتی نمایندگی راش انداخت صداش به شدت ترسناک بود ولی لباس بریزید کمو قابل تحمل میشه. موقع نصب هم کلی خطا میداد نماینده میگفت نترس اولشه.

موتور ماشین لباسشویی ابسال ساخت کجاست

امروز دستم رسید خیلی به موقع و با برخورد خوب پرسنل اسپیتا و باربری مناسب تحویل دادن،بازش کردم ولی هنوز با نمایندگی هماهنگ نکردم برای راه اندازی ،برند پاکشوما خیلی خوبه در زمینه تولید لباسشویی همه اطرافیان این برندو توصیه کردن. طراحی و رنگ نقره ایش خیلی قشنگه ،در کل من پیشنهاد میکنم

پاکشوما متخصص لباسشویی من یکی دارم بسیار راضی ام البته با این گرونی لوازم باید تو خرید دقت کرد

بهترین ماشین لباسشویی ایرانی نی نی سایت

واقعا برای اسپیتا متاسفم عملکرد بسیار ضعیفی دارد کالایی که برام فرستادن تصادفی بود کل قسمت جلو و جاپودری شکسته بود حالا دوباره افتاد تو روند مرجوعی و غیره که زمان بره! برای خرید سریعتر اسپیتا رو انتخاب کردم اگر از مغازه خریده بودم خیلی بهتر بود! اگه اسپیتا امکانات نظارت و بررسی نداره جدا از فروش محصولات خودداری کنه!

برای خودم و خواهرم بهترین ماشین لباسشویی ایرانی درب سفید سفارش دادم، ولی هر دوش در نقره ای بود، زشت تر از عکس و تو بازار درب نقره ایش ارزون تر از درب سفیدش هست، منکه از فرستنده راضی نیستم ، خود دیجی خیلی خوبه، میخواین بخرین از انبار اسپیتا سفارش بدین

لباسشویی ایرانی چه مارکی خوبه

بهترین ماشین لباسشویی ایرانی خوبیه من تا الان دوبار ازش استفاده کردم خوب بوده فقط کمی لرزش داره که خوب فکر کنم طبیعی باشه

خوب و مناسب با توجه به تخفیفی که اسپیتا گذاشته بود نسبت به بازار بیرون مناسبت تر خریداری کردیم

لباسشویی اسنوا بهتره یا پاکشوما

به نسبت قیمت شیک و عالی متشکرم از اسپیتا که با قیمت گزاری های منصفانه هوای مردم خریدار رو که تو فشار اقتصادی هستند داره و اجازه نمیده کاسب های کوچه و خیابون با قیمت های دلخواه خودشون مردم رو شکار کنن

به نسبت قیمتش ارزش خرید بالایی دارد. چند ماهی هست که دارم استفاده می کنم و ضعف خاصی ندیدم. خیلی هم سریع برای نصبش از نمایندگی اومدن. امکانات خوبی داره.

لباسشویی پاکشوما بهتره یا اسنوا

در صورتی که بیشتر از ظرفیتش لباس داخلش بگذارید عملیات خشک کردن به خوبی انجام نمیشه و ممکنه آب بمونه توی بافت لباس. اگه مشکل سر و صدا دارین حتما حتما حتما لباسشویی رو کاملا تراز کنین.

با سلام خدمت دوستان من بهترین ماشین لباسشویی ایرانی سفارش دادم دستم رسید حتی ۱روز زودتر از وقتش خیلی بسته بندی تمیز و مرتب مامور ارسال بسیار آدم محترمی بود همون چیزی بود که سفارش داده بودم واقعا از اسپیتا ممنونم هرچند من اولین بارم نیست از اسپیتا وسیله سفارش میدم

لباسشویی ایرانی خوب

حتی اگر ۳ میلیون تومان گران تر خرید کنید بهتر از این هست که از( خانگی استور) خرید کنید امیدوارم مسئولین اسپیتا در مورد این فروشندگانی که هیچ حرمتی برای خریدار قایل نیستند تجدید نظر اساسی کنند

علاوه بر اینکه با ۵ ساعت تاخیر کالا را آوردند محموله را وسط خیابان گداشتند و هر چه اصرار کردم بهترین ماشین لباسشویی ایرانی را داخل حیاط بیار برای شما که فرقی نمیکنه به جای وسط کوچه تو حیاط جنس را زمین بگذار قبول نکرد اونم در شب پاییزی توام با بارندگی….

کدام لباسشویی ایرانی بهتر است

چند ماهه که این محصول رو از اسپیتا خریداری کردم. مناسبه و تنها موردی که داره چروک کردن لباس. کم صدا و بدون لرزش. دوستای که میگن لرزش داره حتما و حتما از تراز بودن دستگاهشون اطمینان داشته باشن …

بهترین مارک لباسشویی خیلی ماشین بهترین ماشین لباسشویی ایرانی خوبیه. باهاش پتو هم شستم. اصلا لرزش و صدای زیادی نداره. ماشین به موقع در ساعت تعیین شده به دستم رسید. دم در تحویل دادن اما برای بالابردن به طبقه ۳ صد تومن ازم گرفتن. تو تخفیف ۲۳٪ اسپیتا خریدم بسیار راضی هستم. الکی پول ماشین لباسشویی خارجی ندین .

با توجه به استفاده حدود دو هفته ای، در کل خوبه ولی خشک کن واقعا صدای زیادی داره برای نصبم حدود 200 تومن پول فیلتر باید بدین یک روزه هم اومدن از نمایندگی نصب کردن

مشخصات
نوع مخزن: درب از جلو
نوع موتور: تسمه ای
سرعت چرخش موتور: 1000 دور در دقیقه
طبقه بندی رنگی: ساده
ظرفیت دیگ: 6 کیلوگرم
زاویه باز شدن در: 90
جهت بازشدن در: به سمت چپ
میزان صدای آبکشی: 78
دستگاه نمایش وضعیت: صفحه نمایش
ارتفاع: 850 سانتی متر
پهنا: 600
  1. ماشین لباسشویی دوو مدل DWK-9000S ظرفیت 9 کیلوگرم

بینظیر بود هم قیمتشون هم نصب و توضیحاتشون هم خود لباسشویی بی صدا و محشر و بی نقص هستش . حتی کسانی که بهترین ماشین لباسشویی ایرانی رو آوردن هم خیلی خوب سرویس دادن

دوستان من به چندتا فروشگاه سر زدم.بین دوو و هیمالیا مونده بودم. باید بگم که دو کیفیت قطعات و مونتاژ خیلی بده ولی هیمالیا کیفیت قطعاتش عالی بود.فروشنده ها هم میگفتن که از موتور بگیر تا بقیه ی قطعات،هیمالیا از ال جی کره میاره. فکر کنم حالا بتونید بهتر تصمیم بگیرید.

لباسشویی پاکشوما خوبه یا اسنوا نی نی سایت

من هم نظرات رو خوندم و تصمیم گرفتم این مارک و مدل رو بخرم خدا رو شکر خیلی خوبه

من این لباسشویی رو از بیرون خریدم و نظرم رو بعد از یکسال مینویسم انصافا بسیار بهترین ماشین لباسشویی ایرانی عالی و پر کاربرد و بدون لرزش و صدا و با چندین برنامه شستشو هست در خریدش شک نکنید

بهترین لباسشویی ایرانی

ماشین لباسشویی بسیار عالی است و هم از لحاظ ظاهر و پنل لمسی کیفیت شستشو عالی هست حتی از ماشین لباسشویی ال جی و سامسونگ هم بهتره

سلام اگر که میخواهی ماشین لباسشویی دوو مدل ۹ کیلو خرید کنید خیالتون راحت کنم مدل دوو dwk 9000s از نظر کیفیت ساخت عالی دوسال گارانتی پنل و لوازم و تعویض موتور و دیگ داره و ده سال خدمات پس تعمیر موتور بهترین ماشین لباسشویی ایرانی رو داره

بهترین لباسشویی ایرانی نی نی سایت

و اینکه اگر الان میخواید خرید کنید من بهت تون پیشنهاد به عنوان یک مصرف کننده که خودم از نمایندگی خرید کردم و الان دوماه دارم ازش استفاده میکنم میگم ماشین لباسشویی خوب و بی صدای و شستشوی اسپری و مصرف آبی کمی

در واقعان در شستشوی لک بری هم خوب عمل میکنه و تا پنج کیلو لباس خشک رو می شود راحت باش شستشو کرد و از نظر تایم سریر که ۱۴ دقیقه می باشد که برای شستشو روزانه استفاده می شود خیلی عالی لک بری دارد و یکی از نقاط قوت این بهترین ماشین لباسشویی ایرانی اینکه دایرکت درایو می باشد.

کم صداترین ماشین لباسشویی ایرانی

درمورد ماشین لباسشویی بوش سامسونگ و دوو خیلی تحقیق کردم بوش ک عالیه ولی گرون بود سامسونگ با دوو هم قیمت بود ولی معلوم نیست که فیکه یا اصلی ضمانتم ک نداره دوو رو راضی نبودم ولی الان خیلی ازش راضیم عالیه مخصوصا این مدلش

من این کالا رو از دیجی خریدم و قیمتش نسبت به نمایندگی حدود ۲۵۰۰ میلیون کمتر بود.به موقع آوردن و نصب هم در عرض یک ساعت پس از تماس با ۱۶۹۹ انجام شد.در کل همه چیز این بهترین ماشین لباسشویی ایرانی عالیه…

لباسشویی اسنوا بهتره یا دوو نی نی سایت

بسیار زیبا شیک و بیصدا .من بشو هم دارم این لباسشویی از بوش هم بی صدا تره. وبسیار کارایی بالا البته انتخاب سرویس بسیارزیبا عالی و سریع نصب کرد کمتر از دو ساعت تماس گرفتن و با رفتار عالی و بسیار متبحر و توضیحات کامل نصب کردن

سلام کارایی عالی ماشین لباسشویی و حمل ماشین لباسشویی ازسوی دیجی کالا بسیار مناسب و قابل تحسین می باشد

لباسشویی دوو یا پاکشوما نی نی سایت

حدود دو ماهه خریدم واقعا راضیم هم از کیفیت و هم عملکردش یک جنس ایرانی خوب و باکیفیت پیشنهادم اینه در خرید این بهترین ماشین لباسشویی ایرانی درنگ نکنید

خیلی خوب جنس خوب و هنگامی که به شماره زنگ زدیم بدون هزینه نصب می کنند از سامسونگ یا ال جی خوبه و برنامه های زیادی داره و بهترین مدل لباسشویی دوو است حتی ۱۳۰ ماه گارانتی موتور دارد و ۲۴ ما گارانتی فیزیکی،قطعه داره در کل بهترین ماشین لباسشویی ایرانی خوبی است

بهترین مارک لباسشویی ایرانی

میخواستیم اسنوا بگیریم…با اینکه دوو همون اسنواست اما از این مدل از همه لحاظ بیشتر رضایت داریم…

با سلام بنده این محصول را از دیجی کالا خریدم و بیست روز است که در حال استفاده می باشیم کیفیتش خوبه در هنگام دور بالا صدای کمی دارد و لغزش هم ندارد .

رده بندی برندهای ماشین لباسشویی ایرانی

ظاهرش شبکه قابلیت اضافه کردن لباس حین شستن نداره کیفیت درب خوب نیست صداش کمه ولی حین خشک کردن لرزش زیادی دارد البته به چرخش دیگ نگاه کردم لنگ میزنه و با سرویسکار تماس گرفتم می گفت همشون اینجورین! خب این موضوع قطعا عمر موتور رو کم میکنه

در مورد خود کالا راضی هستم و کیفیت و زیبایی خوبی داره مامور دیجی کالا مدعی بود که جابجایی بار تا طبقه سوم وظیفه اش نیست و با پول راضی شد، در صورتی که در زمان خرید نوشته رایگان تا طبقه سوم حمل میشه، حتی دیجی پلاس هم بودم

ماشین ظرفشویی پاکشوما بهتره یا اسنوا نی نی سایت

وقتی میخواد آبکشی کنه انقدر صداش بالا هست که صدا به صدا نمیرسه دقیقا مثل اینکه داخل کارواش واستادی،وقتی هم خودکار موقع شست و شو در قفل میشه یه صدای تق بدجور میده،در کل همچین بدرد نمیخوره

من ۶ماهه دارم استفاده میکنم با برندهای الجی و سامسونگ مقایسه کردم بهتر هستش که ضعیف تر نیست اضافه کردن لباس حین شستشو خیلی کاربردی و لازمه همه ماشین ها صدای کمی دارند حتی خارجی ال جی و بوش و سامسونگ خوب دو و هم از این قاعده مستثنی نیست

بهترین مارک لباسشویی ایرانی نی نی سایت

یکی از بستگان نزدیکم قبلا خریده بود راضی بود الان حدود ده روزی هست استفاده میکنم خوبه صدای کمی دارد فقط مانند سایر بهترین ماشین لباسشویی ایرانی حجم لباس باید زیاد باشه خیلی از برنامه هایش در حد
۲تا ۶کیلو تعدادی برنامه تا ۹کیلو خیس

مشخصات
نوع مخزن: درب از جلو
نوع موتور: دایرکت درایو (Direct Drive)
سرعت چرخش موتور: 1400 دور در دقیقه
طبقه بندی رنگی: ساده
ظرفیت دیگ: 9 کیلوگرم
زاویه باز شدن در: 120
جهت بازشدن در: به سمت چپ
ارتفاع: 850 سانتی متر
پهنا: 595

 

مشخصات
نوع مخزن: درب از جلو
نوع موتور: تسمه ای
سرعت چرخش موتور: 1200 دور در دقیقه
ظرفیت دیگ: 6 کیلوگرم
جهت بازشدن در: به سمت چپ
دستگاه نمایش وضعیت: صفحه نمایش
ارتفاع: 85 سانتی متر
پهنا: 59.5
  1. ماشین لباسشویی آبسال مدل REN5207 ظرفیت 5 کیلوگرم
مشخصات
نوع مخزن: درب از جلو
نوع موتور: تسمه ای
سرعت چرخش موتور: 700 دور در دقیقه
ظرفیت دیگ: 5 کیلوگرم
جهت بازشدن در: به سمت چپ
ارتفاع: 850 سانتی متر
پهنا: 590

برای نصب و تعمیر لوازم خانگی بوش باید به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش مراجعه کنید. در اینجا فهرست و اطلاعات تماس نمایندگی های بوش در تهران ارایه شده است.

 

دکمه بازگشت به بالا