بین الملل

سفیر جدید ایران در سنگال با امیرعبداللهیان دیدار کرد

سفیر جدید ایران در سنگال در آستانه عزیمت به محل مأموریت، با وزیر امور خارجه دیدار و گزارشی از آخرین وضعیت حوزه مأموریت خود و برنامه‌های مورد نظر برای توسعه هر چه بیش تر روابط با داکار ارائه کرد.

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در سنگال در آستانه عزیمت به محل مأموریت، با وزیر امور خارجه دیدار و گزارشی از آخرین وضعیت حوزه مأموریت خود و برنامه‌های مورد نظر برای توسعه هر چه بیش‌تر روابط با داکار ارائه کرد.

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در این دیدار با اشاره به اهمیت توسعه و گسترش روابط جمهوری اسلامی ایران با کشور‌های آفریقایی به ویژه کشور سنگال، بر ضرورت تلاش جهت گسترش بیش از پیش مناسبات با این کشور در تمام زمینه‌ها، به ویژه ارتقای سطح همکاری‌های اقتصادی تأکید کرد.

حسن عسگری سفیر جدید ایران در سنگال پیش از این در سمت‌های رایزن سیاسی در سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران در وین و کلمبو، معاون سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران در زاگرب و تفلیس و هم چنین دستیار مدیر کل برنامه ریزی و رصد راهبردی، خدمت کرده است.

بخش مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با روشی زنده و غوطه‌ور در جزئیات. با تمرکز بر رویدادهای جهانی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع، به شما نقشه‌ای دقیق از رویدادهای روز ارائه می‌دهم. با استفاده از شیوه‌های نوین گزارشگری، اطلاعات جذابی را برای شما فراهم می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا