عمومیمطالب کسب و کار

پکیج تور کیش از کرمان برای تفریح بی‌نظیر

محتوای این مطلب پنهان

تور کیش از کرمان به دلیل زیبایی های این جزیره زیبا همیشه پر طرفدار است و آژانس ‌های گردشگری سعی می ‌کنند با ارائه هر روزه این تور خدمات مختلفی را در اختیار مسافران قرار بدهند. مجموعه ندا بال آسمان با فراهم آوردن شرایط رزرو آنلاین این تورها به همراه ۴۰ درصد تخفیف یکی از بهترین مجموعه ها برای تهیه تور است.

کیش به عنوان نگین و مروارید خلیج فارس شناخته می ‌شود که در این جزیره زیبا بخش های زیادی برای تفریح در نظر گرفته شده، تا مسافران پس از ورود به این جزیره احساس خوبی داشته باشند و بتوانند به آرامش خاطر برسند.

در جزیره زیبای کیش فیروزه‌ای رنگ دریا به قدری شفاف و صاف است که همه آنچه در زیر آب وجود دارد را می توانید مشاهده کنید. یکی از جذابیت‌ های خاص این جزیره همین شفافیت زیاد است که مردم کرمان را مشتاق به تهیه می کند.

تور کیش از کرمان جزء تورهای خاصی است که در صورت انتخاب درست مراکز ارائه دهنده تور می‌ توانید از اقامت خود در این جزیره زیبا لذت برده و با فراغ بال و حس خوب به زندگی عادی برگردید.

در هنگام رزرو تور کیش نوروز مجموعه ندا بال آسمان جزء بهترین مراکزی است که برای رزرو می توانید از خدمات بی نظیر آن بهره‌مند شوید. زیرا این مجموعه با در نظر گرفتن شرایط مسافران سعی می کند، تا برای تورهای خود تخفیف ۴۰ درصدی در نظر بگیرد. بدین ترتیب همه مسافران با هر سطح بودجه می توانند اقدام به رزرو تور کیش نمایند.

تور کیش جزء محبوب ترین تورهایی است که افراد زیادی در شهرها و نقاط مختلف کشور آن را تهیه می کنند. زیرا این جزیره زیبا ارزش وقت گذاشتن و گشت و گذار در بخش های مختلف آن را دارد، چرا که در هر بخش این جزیره با چالش‌ های خاصی روبرو می گردید.

تور کیش از کرمان یکی از تورهای با کیفیتی است که توسط مجموعه ندا بال آسمان به شکل های مختلف ارائه می شود. چرا که می توانید با تعداد روزهای اقامت خود و همچنین مشخص کردن نوع پرواز و نوع هتل تمامی خدمات دریافتی را مناسب سلیقه و هزینه های خود در نظر بگیرید.
برای مردمان کرمان سفر به جزیره زیبای کیش جذابیت ‌های زیادی به دنبال دارد چرا که از لحاظ شرایط آب و هوایی با یکدیگر تفاوت های زیادی داشته و دیدن چنین تفاوت هایی آنها را به وجد می آورد و می توانند از تفریحات مختلف موجود در جزیره که اغلب در تفریحات آبی است بهره‌مند شوند.

تور کیش از کرمان عید نوروز

نوروز به عنوان قدیمی ترین جشن های باستانی ایران زمین محسوب می شود که اغلب مردم در کنار خانواده خود لحظه تحویل سال را جشن می گیرند. در سال های اخیر که تفریحات مردم به شدت کاهش پیدا کرده، ترجیح می دهند با شروع سال نو به مسافرت های داخلی یا خارجی بروند.

رزرو تور داخلی کیش برای نوروز از استقبال زیادی برخوردار است؛ زیرا این جزیره زیبا در عید نوروز آب و هوای بسیار خوبی دارد و افرادی که در مناطق بسیار گرم یا مناطق سردسیر زندگی می کنند می توانند از بهترین شرایط آب و هوایی در نوروز لذت ببرند.

برگزاری تور کیش از کرمان در عید نوروز توسط مجموعه های مسافرتی مختلفی صورت می گیرد که با شناخت بهترین مجموعه و انتخاب آن می توانید از شرایط بهتری برای سفر استفاده کنید.

در کیش به واسطه وجود هتل های بسیار زیبا و متنوع و ساعات پروازی متفاوت دغدغه زیادی برای انتخاب ساعات سفر و هتل ندارید و تنها با یک تحقیق و بررسی و در نظر گرفتن هزینه می توانید بهترین تورها را انتخاب کنید.
بسته به ایرلاین های انتخابی، هتل و خدماتی که دریافت می ‌کنید می ‌توانید تور کیش عید نوروز را با کیفیت خوب و قیمت مناسب تهیه کنید که در تمامی روزهای صفر از دریافت خدمات مختلف بهره‌مند گردید.

آژانس ندا بال آسمان به عنوان مجری مستقیم برگزار کننده تور کیش سعی می کند شرایط ویژه و استثنایی را برای مسافران در نظر بگیرد تا مسافر در آرامش بیشتری از زیبایی ‌های این جزیره لذت ببرد.

بهترین زمان برای خرید تور کیش از کرمان عید نوروز

در عید نوروز از تمامی کشور و حتی از نقاط دیگر جهان به جزیره زیبای کیش سفر می کنند، به همین جهت این جزیره در نوروز به شدت شلوغ بوده و تمامی هتل ها و اقامتگاه های آن رزرو می شود.

اگر می خواهید پس از رزرو تور کیش و رسیدن به این جزیره محل اقامت مناسبی داشته باشید و بتوانید در آرامش خاطر از تمامی زیبایی ها و جذابیت های جزیره بهره‌مند گردید، نیاز است که در زمان مناسب اقدام به رزرو تور کیش کنید.

اگر قصد دارید در نیمه اول تعطیلات فروردین و لحظه تحویل سال در کیش حضور داشته باشید حداقل یک ماه قبل از فروردین باید اقدام به رزرو تور کیش نمایید. چرا که در چنین شرایطی می توانید متناسب با سلیقه و شرایط خود ایرلاین های مناسب پرواز و هتل های باکیفیت را رزرو کنید.

اما اگر قصد دارید در نیمه دوم تعطیلات عید نوروز به این جزیره سفر داشته باشید، می‌توانید تور خود را در روزهای ابتدایی فروردین رزرو نمایید. چرا که در این زمان ممکن است تورهای لحظه آخری یا تورهای با آفرهای خاص ارائه گردد که در این شرایط با پرداخت هزینه مناسب تر از بهترین تورها بهره‌مند می گردید.

تور کیش از کرمان لحظه آخری

معمولاً برای مسافران این سؤال به وجود می آید که تور کیش لحظه آخری چه تفاوتی با تور معمولی دارد؟ برای پاسخ به این سؤال خوب است بدانید که آژانس های گردشگری در زمان های خاصی از سال اقدام به رزرو هتل و بلیط های هواپیما به صورت چارتر می ‌کنند تا با برگزاری تور خدمات خود را به مسافران ارائه دهند.

گاهی اوقات ظرفیت این تورها به طور کامل تکمیل نمی شود و برگزار کنندگان برای جلوگیری از ضرر بیشتر سعی می ‌کنند که با فروش این تورها با سود کمتر و گاهی فقط با هزینه های در نظر گرفته شده از ضرر بیشتر جلوگیری کنند.
ارائه قیمت های ارزان‌تر برای تور کیش کرمان لحظه آخری موجب می ‌شود تا افرادی که اصلاً قصد سفر در این بازه زمانی را ندارند، یا افرادی که منتظر قیمت های ارزان‌تر هستند، تشویق شده تا برای خرید این تورها اقدام کنند. به این تورها تور لحظه آخری کیش می گویند که زمان تعیین شده برای حرکت آنها بسیار نزدیک بوده و نیاز است که هزینه مربوط به تور را به صورت آنی پرداخت نمایند.

تور لحظه آخری کیش در شرایط خاصی از سال ارائه می گردد، پس توجه داشته باشید که تورهای ارزان قیمت را به اشتباه به جای تور لحظه آخری تهیه نکنید. در اوقات پیک سفر که افراد زیادی متقاضی سفر به کیش هستند، بازار این سفر بسیار داغ بوده و به هیچ عنوان تور لحظه آخری ارائه نمی گردد. اما در ماه های گرم سال مانند تابستان یا درست پس از پایان تعطیلات فروردین ممکن است که تور لحظه آخری با کیفیت بالایی ارائه گردد.

قیمت تورهای لحظه آخری در پنل فروش آژانس های مسافرتی ۲۰ تا ۵۰ درصد کمتر از تورهای عادی ارائه می گردد و این بازه قیمتی با توجه به زمان ارائه تور، کیفیت و خدمات تور و نوع هواپیمای پروازی مشخص می شود.

قیمت تور کیش از کرمان

برای مردم عزیز کرمان در هنگام رزرو تور کیش قیمت ها اهمیت زیادی پیدا می ‌کند و به دنبال یافتن دلایل ارائه تور کیش از کرمان با قیمت های متفاوت هستند.

در هنگام رزرو تور کیش از کرمان در مجموعه های گردشگری معتبر شرایط متفاوتی برای رزرو ارائه می گردد تا مسافران بر حسب نیاز خود و هزینه ‌ای که در نظر گرفته اند بتوانند بخش ‌های مختلف سفر را به صورت پکیج انتخاب نمایند و با کنار هم قرار دادن این پکیج‌ ها یک سفر هیجان انگیز داشته باشند.

عوامل مختلفی وجود دارد که می ‌تواند بر قیمت تور کیش از کرمان تأثیر بگذارد. در صورت آشنایی با این عامل ها در هنگام انتخاب و رزرو تور کیش به شکل بهتری می توانید تصمیم بگیرید:

زمان سفر به کیش

زمان سفر جزء فاکتورهای مهم بوده که بر قیمت تور تأثیرگذار است، معمولاً زمان سفر بر حسب روزهای هفته، تعطیلات رسمی و حتی ساعت پرواز هواپیما نیز می تواند بر قیمت ارائه تورها تأثیر داشته باشد. برای رزرو تورهای ارزان‌تر می ‌توانید در روزهای اوایل تا اواسط هفته اقدام کنید.

مدت زمان تور

تعداد روزهایی که قرار است در کیش بگذرانید نیز جزء عامل های مهم در هزینه ها است. معمولا مرسوم ترین تور هایی که می توانید با رزرو آنها از بخش های مختلف جزیره هم دیدن کنید تورهای سه و چهار روزه است.

وسیله سفر

وسایل سفر برای رسیدن به کیش متفاوت بوده و با انتخاب هواپیما می ‌توانید با سرعت بیشتری به این جزیره برسید. اما با انتخاب مسیرهای زمینی می توانید با لذت بردن از مسیر هزینه کمتری را پرداخت کنید.

اقامت در کیش

برای اقامت در کیش هتل های مختلفی از هتل های ۵ ستاره، هتل ۴ ستاره، هتل ۳ ستاره و حتی اقامتگاه های بوم گردی و سوئیت ها وجود دارند. بسته به تعداد همسفران و همچنین بودجه در نظر گرفته شده می توانید هر کدام از این فضاها را برای اقامت خود در نظر بگیرید.

راه های دسترسی به جزیره در هنگام رزرو تور کیش از کرمان

راه های زیادی وجود دارد که در هنگام رزرو تور کیش از کرمان می توانید با انتخاب آنها خودتان را به جزیره زیبای کیش برسانید. انتخاب هر کدام از این راه ها بسته به سلیقه و روحیات افراد تفاوت پیدا می ‌کند و البته هزینه های در نظر گرفته شده نیز می ‌تواند بر انتخاب نهایی تأثیر بگذارد.

مسیر زمینی

استفاده کردن از قطار و اتوبوس بهترین راه حل برای مسیر زمینی است که می ‌توانید خودتان را به بندرعباس برسانید. پس از رسیدن به بندرعباس از طریق کشتی یا لنج می توانید با به دست آوردن تجربه سفر دریایی به جزیره زیبای کیش برسید. معمولاً در سفر زمینی تعداد روزهای بیشتری را در سفر باقی می مانید که برخی از افراد از بودن در مسیر سفر لذت کافی می برند و می توانند شرایط خوبی برای خود ایجاد کنند.

مسیر هوایی

مسیر هوایی راحت ترین و ساده‌ترین راه برای سفر کردن به جزیره زیبای کیش است. در هنگام انتخاب مسیر هوایی دو نوع بلیط هواپیما ارائه می گردد که با رزرو هر کدام از آنها از مزایا و شرایط خاصی بهره‌مند می شوید:

 • بلیط سیستمی

بلیط سیستمی با قیمت های معمول سازمان ‌های هواپیمایی ارائه می گردد و هیچ نوع تخفیفی برای این نوع بلیط ها در نظر نمی گیرند. اما در صورت کنسل شدن سفر به هر دلیلی امکان تعویض یا کنسل کردن کامل بلیط و دریافت هزینه پرداختی وجود دارد؛ همچنین برای کودکان زیر ۱۲ سال هزینه بلیط نیم بها محاسبه می شود.

 • بلیط چارتری

بلیط چارتری جزء بلیط های تخفیف خورده و ارزانتر است؛ زیرا این بلیت ‌ها به صورت کلی توسط آژانس های مسافرتی رزرو می شود. نکته منفی در مورد بلیط این است که در صورت کنسل شدن سفر نمی توانید بلیط خود را کنسل کنید. همچنین برای کودکان بالای دو سال هزینه کامل بلیط دریافت می شود. در صورتی که از سفر خود اطمینان کافی دارید، با تهیه این نوع بلیط ها تا حد زیادی می توانید در هزینه نهایی صرفه جویی کنید.

رزرو تور کیش از کرمان در مجموعه ندا بال آسمان با ۴۰ درصد تخفیف

مجموعه ندا بال آسمان جزء آژانس های مسافرتی که خدمات حرفه ‌ای را در این حوزه به مسافران ارائه می ‌کند. در این مجموعه معمولاً در اغلب مواقع ۴۰درصد تخفیف بر روی هزینه کلی تور در نظر گرفته می شود، تا افراد بیشتری بتوانند تور کیش را رزرو کرده و از زیبایی های این جزیره بهره‌مند گردند.

فراهم آوردن شرایط رزرو آنلاین از اقصی نقاط کشور موجب شده تا افراد متقاضی رزرو تور کیش دیگر مسیرهای طولانی را برای رسیدن به آژانس و بستن قرارداد طی نکنند و به صورت آنلاین از طریق سایت تمامی خدمات مورد نظر خود را انتخاب کرده و آنها را رزرو می نمایند.

از آنجا که جزیره زیبای کیش طرفداران زیادی دارد هر روزه برای این جزیره تورهای مختلفی وجود دارد که با بررسی شرایط و ویژگی ‌های تورها می ‌توانید بهترین و مناسب ترین آن را با شرایط خود انتخاب کرده و تعطیلات خوبی را سپری کنید.

کیش، یکی از زیباترین جزایر ایران در قلب خلیج فارس است که جذابیت خیره‌کننده آن، سالانه میلیون‌ها گردشگر داخلی و خارجی را به سمت خودش می‌کشاند. در تور کیش، می‌توانید متفاوت‌ترین تفریحات را تجربه کنید و در زیبایی دریا و ساحل این جزیره غرق شوید! این جزیره پرطرفدار، دیدنی‌های زیادی را درون خودش جای داده که با تماشای آن‌ها، گوشه‌ای از تاریخ ورق می‌خورد. در کنار کشتی یونانی می‌توانید غروب بی‌نظیر خورشید را تماشا کنید و در شهر باستانی حریره، پر از حال‌و‌هوای قدیم شوید. اگر به کیش سفر کردید، حتما غذاهای محلی مثل مضروبه و مرگوگ را نوش جان کنید و از طعم بی‌نظیرشان لذت ببرید. رستوران‌ها، هتل‌های لوکس، ترکیب ساحل و دریا و طلوع و غروب خورشید، تصویر متفاوتی از این جزیره را پیش رویتان نمایان می‌‌کند که به یکی از بهترین سفرهای زندگیتان تبدیل شود. برای آنکه با جزییات بیشتری از تور لحظه آخری کیش آشنا شوید، در ادامه با علی بابا همراه باشید.

 • برای سفر به این جزیره، حتما از لباس‌های رنگ روشن، نخی و خنک استفاده کنید. چرا که هم جای کمتری را در چمدان اشغال می‌کنند و هم برای آب‌و‌هوای این جزیره مناسب‌تر هستند
 • کرم ضدآفتاب را به هیچ وجه فراموش نکنید!
 • اگر طرفدار شنا در دریا هستید، حتما مایو و لباس مخصوص شنا را با خود بردارید تا در قسمت‌های مخصوص شنای بانوان و آقایان، از این تفریح آبی لذت ببرید.
 • مردم کیش بسیار مهربان و خونگرم هستند. بنابراین در برخورد با آن‌ها، در نهایت احترام و صمیمت ظاهر شوید.
 • اگر قصد دارید در فصل تابستان به کیش بروید، چندان اشتباه نکرده‌اید. چرا که در این فصل، هم جزیره خلوت‌تر است و هم قیمت‌ها کمی پایین‌تر است. علاوه‌بر آن، در تمامی مراکز خرید و تفریحی آن، کولرهای گازی وجود دارد که گرمای هوا را از یادتان می‌برد.
 • به خاطر داشته باشید که در هنگام بازدید از اماکن تاریخی، همانند یک گردشگر حرفه‌ای عمل کنید و از آسیب به این مکان‌ها بپرهیزید.

ورزش‌ها و تفریحات آبی جذاب‌ترین بخش سفر به جزیره کیش هستند. اگر این ورزش‌ها را دوست دارید، ما به شما شاتل، اسکوتر زیر دریایی، غواصی در دریا و پاراسل را پیشنهاد می‌کنیم. چراکه هر کدام تجربه‌ای خاص و ماندگار هستند.

 • اگر به کیش سفر می‌کنید، حتما این سه غذا را امتحان کنید:
 1. سمک مشوی: یک نوع ماهی جنوبی سرخ‌شده و بسیار خوش‌طعم است که مردم محلی کیش، آن را به روش‌های گوناگونی طبخ می‌کنند.
 2. مضروبه: نوعی غذا که در آن ماهی به همراه سبزیجات تازه و معطر و البته سیر تهیه می‌شود و جذابیت خاصی دارد.
 3. مرگوگ (مرقوق): خورشت مخصوصی که مردم محلی کیش آن را درست می‌کنند و طعم بی‌نظیری دارد.
 • اگر از دور زدن در خلیج فارس لذت می‌برید، کشتی تفریحی گزینه بسیار مناسبی برای این کار است. علاوه‌بر اینکه در کشتی‌های تفریحی، اوقات جذابی را سپری می‌کنید و از برنامه‌های خاص آن لذت می‌برید، تجربه خاصی نیز از دور زدن در دریا به دست می‌آورید.

می‌تواند از جمله سفرهای به یادماندنی و خاص شما باشد. بنابراین برای سفر به این جزیره متفاوت عجله کنید.

اگر به کیش سفر کنید، جای دیدنی کم نمی‌آورید! چند نمونه از این دیدنی‌ها را با هم مرور می‌کنیم:

شاید بتوان گفت معروف‌ترین جای دیدنی در کیش، کشتی یونانی است که در ساحل این جزیره جا خوش کرده است. این کشتی، متعلق به کشور یونان است که در سال‌های بسیار دور، به دلایل نامعلومی در این جزیره در گل فرو رفته و به همان صورت در آنجا مانده است. بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی برای تماشای این کشتی تاریخی، به کیش سفر می‌کنند.

یکی دیگر از زیباترین جاهای دیدنی‌ که در تور کیش می‌توانید آن را ببینید، شهر باستانی حریره است. این شهر ۸۰۰ ساله، در زمان‌های گذشته از وسعت و رونق بسیار زیادی برخوردار بوده و جمعیت قابل توجهی در آن زندگی می‌کرده‌اند. امروزه، بقایای این شهر کهن، بهترین مکان برای قدم زدن در تونل تاریخ است!

قطعا می‌دانید که پیشگامان ساخت قنات و کاریز ایرانیان بوده‌اند و اصولی‌ترین قنات‌ها را این مردمان ساخته‌اند. کاریز کیش، یک قنات قدیمی و تاریخی است و ۴۵ متر ارتفاع دارد و همین ارتفاع کم، باعث شگفتی درباره آن می‌شود. این قنات با شهر زیرزمینی کیش نیز برخورد دارد و در نهایت به شهر باستانی حریره می‌ریزد. زمانی که در این شهر زیرزمینی قدم می‌زنید، گویی به دنیایی جدید و پر رمز و راز وارد شده‌اید.

یکی از سواحل زیبا و بسیار دلفریب کیش، پارک ساحلی مرجان‌هاست. زمانی که با تور کیش به این ساحل سفر می‌کنید، ترکیبی بهشتی را از آبی دریا و غروب شگفت‌انگیز خورشید می‌بینید. پس از گشت‌وگذار در این ساحل، حتما به بازار مرجان‌ها هم سر بزنید و یادگاری‌های قشنگی را از آنجا تهیه کنید.

یکی دیگر از شگفتی‌های این جزیره، درخت سبز است که در شمال کیش قرار گرفته و در دره پرتغالی جای دارد. قدمت این درخت کهن، که به درخت لور یا انجیر معابد نیز شهرت دارد، در حدود ۶۰۰ سال است. سرسبزی و شادابی این درخت کهنسال زبانزد است و برخی‌ها آن را مقدس می‌دانند و معتقدند که بسیاری از دعاها را برآورده می‌کند.

این پارک که در حقیقت مجموعه‌ای بزرگ با ۱۷۰ هکتار است، استخر دلفین‌ها، نهنگ‌ها و شیرهای دریایی را در برمی‌گیرد. تماشای حیوانات دریایی در این مجموعه آنقدر دلچسب است که به یک خاطره ماندگار برایتان تبدیل می‌شود. علاوه ‌بر حیوانات دریایی، در این پارک، باغ پرندگان، باغ پروانه، باع ارکیده و کاکتوس هم خودنمایی می‌کند و بسیار جذاب است.

یکی از جذابیت‌های تور کیش رفتن به مراکز خرید است. از آنجایی که گردشگران فراوانی به این جزیره سفر می‌کنند، تعداد زیادی مرکز خرید لوکس و جذاب نیز در آن وجود دارد.

مرکز خرید دامون کیش، از جمله مراکز خرید لوکس و بسیار شیک در این جزیره شمرده می‌شود که بسیاری از برند‌های معروف را در خودش جای داده است. اجناس موجود در این مرکز خرید از نظر کیفیت و قسمت در سطح بالایی قرار دارند. مطمئن باشید رفتن به این مرکز خرید، برایتان بسیار لذتبخش خواهد بود. خوب است بدانید که در دامون، رستوران‌های مختلفی نیز قرار دارند که برای استراحت و نوش جان کردن غذا بسیار مناسب‌اند.

بازار مروارید نیز از دیگر مراکز خرید محبوب در کیش است. در ساخت و معماری این مرکز خرید از شکل بناهای دوره هخامنشی الهام گرفته شده و هر واحد با نام‌های ایرانی همچون آپادانا، پرسپولیس و… شناخته می‌شوند. در این پاساژ می‌توانید انواع پوشاک مردانه و زنانه، عطر و ادکلن، لوازم خانگی، آرایشی ، ورزشی و… را ببینید.

این مرکز خرید زیبا و شیک در نزدیکی دو هتل بزرگ و محبوب از هتل های کیش، یعنی هتل داریوش و ارم قرار گرفته و در ۱۰ طبقه بنا شده است. در این مرکز خرید نیز می‌توانید مرغوب‌ترین اجناس را پیدا کنید و یکی از بهترین مکان‌ها برای سخت‌پسندان است.
همچنین در بازارهای مریم و بازار پردیس ۱ و ۲ در جزیره کیش، می‌توانید بهترین انواع پوشاک، کیف و کفش را پیدا کنید و در کافه‌های این مراکز، مدتی را به استراحت بگذرانید. مرکز خرید پانیذ و زیتون هم، مکان‌های خوبی برای خرید لوازم آرایش هستند و اگر به این کالا علاقه‌مندید، به این دو پاساژ سر بزنید.
باید بدانید که همگی مراکز خرید کیش، دارای تخفیف‌های فصلی هستند و در پایان هر فصل می‌شود بهترین اجناس را با قیمت‌های کم و تخفیف خورده از آنجا تهیه کرد.

حمل‌و‌نقل و جابه‌جایی در جزیره کیش به انواع مختلفی صورت می‌گیرد که می‌توانید هر کدام را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید.
بسیاری از هتل‌های جزیره، مجهز به ون‌های مخصوص برای گشت دور جزیره هستند و با پرداخت هزینه اندک، شما را به مکان‌های دیدنی آن‌ می‌برند. کرایه انواع ماشین، به‌ویژه ماشین‌های لوکس از جذابیت‌های سفر به کیش است که می‌توانید آن را امتحان کنید. با کرایه خودرو، برای یک یا چند روز، یک اتومبیل را در اختیار دارید و می‌توانید به راحتی با آن در جزیره جابه‌جا شوید.
علاوه‌بر این‌ها، تاکسی‌های خطی کیش هم گزینه‌های مناسبی برای رفتن به جاهای مختلف جزیره هستند. همچنین مینی‌بوس‌هایی که در این جزیره قرار دارند، یک وسیله ارزان و کم‌هزینه برای رفت‌وآمد به شمار می‌روند که انتخاب مناسبی برایتان خواهد بود.

به طور کلی کیش و تمامی جزایر خلیج فارس، در مناطق گرم ایران قرار گرفته‌اند و در بیشتر ایام سال هوای بسیار گرمی را تجربه می‌کنند.

در دو فصل پاییز و زمستان، شرایط برای سفر به جزیره عالی است. هوای کیش در این دو فصل و خصوصا در ماه‌های آذر، دی، بهمن و اسفند بسیار مطبوع و دلنشین است و خنکی دلچسبی دارد. بسیاری از گردشگران، این دو فصل را برای سفر به کیش انتخاب می‌کنند و از آب‌و‌هوای فوق‌العاده آن لذت می‌برند. اما باید توجه کنید که به دلیل شرایط مساعد آب‌و‌هوایی، جزیره در این دو فصل شلوغ و پر از گردشگر است. همچنین به دلیل حراج‌های فصلی خوب در دو فصل بهار و زمستان، عده زیادی این زمان را برای رفتن به کیش انتخاب می‌کنند و ممکن است هزینه‌ها اندکی بالا باشند.
نکته مهم درباره بهترین فصل سفر به کیش، این است که در اوایل بهار نیز هوای کیش خنک است و علاوه‌بر آن، زیبایی این فصل، جذابیت جزیره را چند برابر می‌کند. بنابراین اگر تصمیم دارید که در اوایل بهار به این جزیره سفر کنید، اشتباه نکرده‌اید.

همانطور که می‌دانید، کیش در جنوبی‌ترین منطقه خلیج فارس قرار گرفته و آب‌و‌هوای آن در تابستان بسیار گرم و در زمستان مطلوب و معتدل است. هوای این منطقه در فصل گرما و خصوصا دو ماه تیر و مرداد به اوج گرمای خود می‌رسد و دمای بالایی را تجربه می‌کند. همین هوا در فصول سردتر، به بین ۲۷ تا ۲۲ درجه سانتی‌گراد می‌رسد و آب‌و‌هوای دلنشینی را ایجاد می‌کند.
در سه ماهه دی، بهمن و اسفند، فوق‌العاده‌ترین هوای کیش را می‌توانید تجربه کنید. بنابراین اگر برای این ماه‌ها برنامه‌ریزی کرده‌اید، در انجام آن تردید نداشته باشید.

قیمت تور کیش به عوامل مختلفی از جمله مدت سفر و تعداد روزهای اقامت، زمان سفر از نظر شلوغ یا خلوت بودن مقصد، کیفیت و تعداد ستاره‌های هتل، خدمات تور و وسیله رفت و آمد بستگی دارد.
برای مشاهده قیمت روز تور کیش کافی است، مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را در صفحه تور کیش علی بابا جستجو کنید.
پس از جستجو فهرستی از آخرین قیمت تورهای کیش بر اساس هتل‌های موجود برای اقامت به شما نشان داده می‌شود و می‌توانید متناسب با نیاز خود، بهترین تورها و هتل‌های کیش را انتخاب کنید.

برای رزرو تور کیش با بهترین قیمت، کافی است پس از جستجوی مقصد و تاریخ سفر خود در فهرست تورهای کیش که به شما نمایش داده می‌شود، هتل دلخواه خود را انتخاب کرده تا به مرحله بعد هدایت شوید.
در مرحله بعد می‌توانید بین پیشنهادهای موجود، رفت و برگشت خود را نیز انتخاب و رزرو خود را نهایی کنید.

تور لحظه آخری کیش در واقع توری است که تا لحظات آخر پر نشده و ظرفیت خالی دارد، به همین خاطر با قیمت مناسب‌تری ارائه می‌شود.
برای مشاهده تورهای لحظه آخری کیش علی بابا، پس از وارد کردن مبدا و مقصد خود در کادر جستجو، در بخش انتخاب تاریخ، گزینه‌های مربوط به لحظه آخری مثل لحظه آخری 2 شب و لحظه آخری 3 شب را انتخاب کنید.

برای پیدا کردن در علی بابا کافی است پس از جستجوی مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود، نتایج را بر اساس قیمت مرتب‌ کنید. به این ترتیب، تورهای کیش ارزان به شما نمایش داده می‌شوند.
همچنین می‌‎توانید برای پیدا کردن ، در بخش انتخاب تاریخ، گزینه‌های مربوط به تورهای لحظه آخری کیش را انتخاب کنید.

اگر قصد سفر از تهران به کیش را دارید، در کادر جستجوی تور کیش علی بابا، مبدا خود را تهران و مقصد را کیش انتخاب کنید و با جستجوی تاریخ سفر خود بهترین تورهای کیشتور کیش یک فرصت بی نظیر برای مسافران از شهرهای مختلف می باشد تا اندکی در جوار آب های نیلگون خلیج فارس از زندگی شلوغ شهری فاصله بگیرند. جزیره کیش به علت داشتن هتل های مدرن و لوکس با کیفیت بالا، سواحل زیبا و تفریحات آبی متنوع، جاذبه های تاریخی و مراکز خرید، یکی از مقاصد مهم گردشگری برای مسافران داخلی و خارجی می باشد. در همین راستا، شرکت رسپینا به عنوان یکی از بزرگ ترین مجریان مستقیم تور جزیره کیش در کشور، آفرهای شگفت انگیز و به صرفه ای را برای مسافرین عزیز تدارک دیده است. در ادامه مقاله کلیه نکاتی که قبل از سفر می بایست از آن مطلع گردید بررسی شده است که توصیه می کنیم حتما تا انتها مطالعه بفرمائید.

قیمت تور کیش

اولین سوالی که مسافران در جستجوی آن می باشند، قیمت تور کیش است. این تور معمولا قیمت ثابتی ندارد و به عوامل مختلفی مانند تعدارد روزهای تور، هتل انتخابی، نوع پرواز و زمان رزرو تور کیش بستگی دارد. در ادامه به بررسی هر یک از این عوامل پرداخته ایم.

تعداد روزهای سفر: تعداد روزهای انتخابی تور کیش، یکی از عوامل مهم تعیین کننده قیمت این تور می باشد. هر چقدر تعداد روزهای سفر شما بیشتر باشد، علاوه بر افزایش هزینه برای رزرو هتل در جزیره کیش به ازای هر شب، هزینه های مربوط به خورد و خوراک و تفریحات نیز بیشتر خواهد شد که در نهایت باعث افزایش قیمت تور می شود. شما می توانید برای کاهش قیمت این تور، تعداد روزهای سفر خود را با توجه به بودجه خود مدیریت نمایید.

هتل انتخابی: یکی از مهم ترین فاکتورهایی که به شدت در هزینه تور کیش موثر می باشد، هزینه هتل است. برای آن دسته از افرادی که قصد دارند سفر ارزانی را شروع کنند، بدون شک هتل های ۵ ستاره گزینه مناسبی نخواهد بود. در مقابل هتل های 3 ستاره کیش از شرایط مطلوب و قیمت مناسبی برخوردار هستند. در نتیجه، برای خرید ارزان این تور ابتدا به نوع هتل و شرایط موجود در آن دقت کنید چراکه علاوه بر تعداد ستاره ها و امکانات هتل، موقعیت مکانی نیز بر قیمت آن تاثیر گذار می باشد.

هتل مارینا کیش ⭐⭐⭐️⭐⭐
هتل داریوش ⭐⭐⭐️⭐⭐
هتل ارم ⭐⭐⭐️⭐
هتل پارمیدا ⭐⭐⭐️⭐
هتل پانیذ ⭐⭐⭐️
هتل سارا ⭐⭐⭐️
هتل ققنوس ⭐⭐️
هتل شباویز ⭐⭐️

زمان و تاریخ رزرو تور کیش: برای اینکه بتوانید تور کیش را بخرید، بهتر است به زمان و تاریخ سفر دقت زیادی داشته باشید. به عنوان مثال در تعطیلات نوروز که آب و هوای بسیار مطلوبی در جزیره وجود دارد، شرایط خوبی برای سفر فراهم می شود و تقاضا برای سفر به کیش به شدت افزایش پیدا می کند. در نتیجه، اگر نمی خواهید هزینه های زیادی را در طول سفر متحمل شوید، بهتر است ماه و روزهای پیک سفر را برای سفر انتخاب نکنید. فصل امتحانات مدارس و دانشگاه ها یکی از بهترین زمان ها برای سفر می باشد، چون نه تنها آب و هوا هنوز زیاد گرم نیست، بلکه جزیره خلوت تر و نرخ ها نیز ارزان تر می باشد.

پرواز انتخابی: یکی از مهمترین عوامل در تعیین قیمت تور کیش، نرخ بلیط رفت و برگشت می باشد که بسته به زمان انتخابی شما برای سفر به جزیره کیش، بین 30 تا 50 درصد هزینه تور را شامل می شود. ایرلاین و کلاس پروازی بلیط هواپیما، از تاثیرگذارترین موارد بر قیمت تور می باشد و لازم است در زمان خرید به آن توجه داشته باشید. به عنوان مثال، تورهایی که پروازهای کلاس بیزینس را ارائه می دهند، از نظر قیمت با تورهای دارای کلاس پرواز اکونومی گران تر می باشند. علاوه براین، در هنگام خرید بلیط توجه به نوع هواپیمایی که تور هوایی کیش با آن انجام می شود نیز داشته باشید، زیرا می تواند تاثیر بسیار زیادی بر قیمت داشته باشد.

تور کیش لحظه آخری

تور کیش لحظه آخری در واقع به توری اشاره دارد که در آخرین لحظات مانده به شروع تور، با چند درصد کاهش قیمت ارائه می شود، چرا که برخی چارترکننده ها، در زمانی که ظرفیت تور به طور کامل تکمیل نمی شود، برای جلوگیری از ضررهای احتمالی، قیمت تور را به میزان زیادی کاهش می دهند تا افرادی که به دنبال رزرو تور ارزان هستند و یا قصد سفر کردن ندارند را به خرید تور تشویق کنند. لازم به ذکر است که برای رزرو این نوع تور، می بایست هر لحظه آماده سفر باشید. همچنین باید بدانید که تورهای لحظه آخری کیش در زمان های پیک سفر ارائه نمی شوند و تنها در مواقعی که تقاضای سفر به کیش کم است، می توانید برای خرید آن اقدام کنید.

رسپینا نیز برای افرادی که در این مجموعه برای خرید تور کیش لحظه آخری اقدام کنند، این امکان را فراهم کرده است تا با فعال سازی سرویس خدماتی خبرم کن، بتوانند از تورهای لحظه آخری کیش مطلع گردند. برای فعالسازی این سرویس تنها کافیست مراحل زیر را به ترتیب طی نمائید:

 • وارد صفحه اصلی وب سایت به نشانی respina24.ir شوید
 • از سربرگ اصلی سایت، گزینه تور را انتخاب نمائید.
 • بر روی لینک ” خبرم کن! اطلاع از تورهای ویژه” بالای صفحه کلیک کنید.
 • در این قسمت شماره تماس و درصد تخفیف مدنظر خود را وارد نموده و در نهایت بر روی گزینه خبرم کن کلیک نمائید.

تور کیش ارزان

با انتخاب مجموعه رسپینا، راه های بسیاری وجود دارد که می توانید با کمک آن ها تور کیش ارزان را رزرو کنید. یکی از این راه ها، مشاهده تقویم قیمتی است که با انتخاب هر وسیله نقلیه، می توانید نرخ ارزانترین قیمت تور کیش را در طی 30 روز آینده در آن مشاهده نمائید. همچنین با عضویت در کانال تلگرام و دنبال نمودن پیج اینستاگرامی مجموعه رسپینا، می توانید از آخرین تورهای ارزان و لحظه آخری کیش اطلاع پیدا کرده و برای خرید آن ها اقدام کنید.

رزرو تور کیش

برای خرید تور کیش از سایت رسپینا می بایست وارد وب سایت رسمی آن شده و مراحل زیر را به ترتیب دنبال نمائید:

 • از سربرگ بالای صفحه، گزینه مربوط به رزرو آنلاین تور را انتخاب کنید.
 • در پنجره باز شده، مبدا، مقصد و تاریخ موردنظر خود را وارد نمائید.
 • در صفحه باز شده و از کادرهای انتخاب وسیله رفت، انتخاب وسیله برگشت و انتخاب هتل و اتاق، جزئیات دلخواه خود را انتخاب کنید.
 • در مرحله بعدی می بایست مشخصات مسافر یا مسافران را به صورت صحیح و مطابق با مندرجات شناسنامه و کارت ملی وارد کنید.
 • با ثبت و تایید نمودن اطلاعات، جهت واریز مبلغ تور به درگاه های بانکی هدایت می شوید.
 • پس از واریز مبلغ، لینک دانلود بلیط رفت، بلیط برگشت و واچر هتل برای شما فعال خواهد شد.

رزرو تور کیش اینترنتی

با خرید اینترنتی می توانید در کمترین زمان ممکن تعداد بسیار زیادی از انواع تور را در سایت های مختلف با هم مقایسه کنید. با مقایسه ی تورهای کیش موجود در خرید اینترنتی نه تنها می توان در هزینه های سفر تا حد زیادی صرفه جویی کرد، بلکه می توان در بالا بردن کیفیت سفر نیز موثر بود. همچنین مدنظر داشته باشید که در هنگام خرید به صورت اینترنتی شما با کاهش قیمت تور کیش بیشتری نسبت به خرید حضوری رو به رو خواهید بود. زیرا برخی از تخفیفات تنها برای فروش اینترنتی لحاظ می شوند.

رزرو تور کیش تلفنی

علاوه بر رزرو تور کیش آنلاین، شما می توانید از تورهای تلفنی رسپینا نیز بهره مند شوید. لیست کاملی از تورهای کیش موجود به همراه جزئیات و شماره داخلی کارشناسان مربوطه در سایت قید شده است. برای این منظور می بایست مشابه رزرو آنلاین، در قسمت تورهای داخلی، اطلاعات مبدا، مقصد و تاریخ سفر را انتخاب کنید تا به جدول کلیه تورهای کیش هدایت شوید. با انتخاب این تورها ضمن بهره مندی از بهترین آفرها، از هرگونه برنامه ریزی برای سفر نیز بی نیاز خواهید بود.

آفر تور کیش

سفر به جزیره کیش به علت داشتن متقاضی زیاد برای سفر در تمامی ایام سال، اغلب هزینه زیادی را شامل می شود. اما در برخی از زمان های کم مسافر، تور جزیره کیش، از طرف آژانس ها و مجریان برگزار کنندهاین تور با قیمت های مناسب تر و آفرهای ویژه ای مانند ارائه خدمات تفریحی رایگان ارائه می گردد. شما با دنبال نمودن هر روزه تور ها می توانید از وجود این آفرها مطلع گردید و تور خود را با قیمت مناسب تری تهیه نمایید. با سفر در این ایام میتوانید هتل های بهتر را نیز با قیمت مناسب تری رزرو نمایید، بلیط خود را نیز با قیمت کمتری خریداری کنید و همچنین از حراج های موجود در مراکز خرید نیز استفاده کنید.

خرید تور کیش تخفیف خورده

تورهای کیش گاهی شامل تخفیف ایرلاین ها و یا هتل ها می شوند و همچنین در شرایطی که تقاضا برای سفر به این جزیره کم باشد مانند فصل تابستان و یا ایام امتحانات مدارس و دانشگاه ها، شامل تخفیف های ویژه می شوند. در نتیجه با خرید تور خود در این ایام با قیمت تخفیف خورده می توانید در هزینه های سفر صرفه جویی نموده و سفری با قیمت پایین و کیفیت بالا به جزیره کیش داسته باشید.

تور چارتر کیش

شما می توانید تور کیش خود را به صورت چارتر خریداری نمایید. برای این منظور، پس از انتخاب مبدا مورد نظر، مقصد کیش و تاریخ رفت و برگشت، لیستی از پروازهای موجود برای شما نمایش داده خواهد شد که میتوانید از بین آنها پروازهای چارتری را با قیمت ارزانتری نسبت به \روازهای معمولی انتخاب نمایید. دقت داشته باشید که در تور کیش با پروازهای چارتر، نرخ کودک 2 تا 12 ساله، مشابه نرخ بلیط بزرگسال محاسبه می گردد. در برخی زمان ها این نوع تور ممکن است بیشتر باشد مانند ماه مبارک رمضان، که به علت تقاضای کمتر برای سفر در این ایام، احتمال چارتر بودن تورها بیشتر می شود.

تور کیش دقیقه ۹۰

با توجه به شرایط سخت اقتصادی موجود، همه افراد به دنبال راهی هستند که به نحوی که هزینه های معمول برای سفر خود را کاهش دهند. برای خرید تور کیش دقیقه 90 با قیمت ارزان، باید آمادگی لازم برای سفر در آخرین لحظات مانده به پرواز را داشته باشید زیرا در این زمان ها، در صورت عدم تکمیل ظرفیت تور، برگزار کننده های تور، قیمت ها راکاهش می دهند تا با حدکثر ظرفیت و حداقل خسارت، تور کیش مورد نظر به فروش برسد. شما می توانید پس از اطمینان از تصمیم خود برای سفر به این جزیره، با مراجعه به وبسایت رسپینا یا برقراری تماس با کارشناسان تورهای داخلی، از تورهای دقیقه 90 کیش مطلع شوید.

تور کیش دقیقه ۹۰ از چه شهرهایی برگزار می شود؟

تور کیش دقیقه 90 از تمام شهرهایی که دارای تور کیش می باشند، در صورت تکمیل نشدن ظرفیت تورها، برگزار می گردد. شما از هر شهری که قصد خرید این تور را دارید، با بررسی سایت رسپینا می توانید تور کیش ارزان قیمت را در لحظات آخر تهیه نمایید.

ساعت پرواز تور کیش دقیقه ۹۰

برای تورهای دقیقه 90 کیش، نمیتوان ساعت دقیقی را مشخص نمود. با توجه به اینکه از اولین ساعات در روز تا ساعات انتهایی شب برای این مقصد، پرواز وجود دارد، و همانطور که پیش تر گفتیم، بیشترین تقاضا برای سفر به این جزیره در ساعات اولیه روز می باشد، به همین دلیل اغلب پروازها در این ساعات تکمیل می باشند و این مدل تور، برای این زمان ها کمتر می باشد. با این حال، گاهی اوقات برای تورهای اول صبح نیز ظرفیت خالی و درنتیجه تور دقیقه 90 و ارزان وجود دارد.

مزایای تور کیش دقیقه نودی

با توجه به اینکه تور کیش دقیقه نود اغلب در زمان هایی که تعداد مسافر کم باشد وجود دارد، با خرید این نوع تور می توانید در زمان خلوت به این جزیره سفر کنید. در این ایام، هتل های با کیفیت بالا نیز با قیمت های کمتری ارائه میشوند. این خلوت بودن همچنین، باعث کاهش قیمت تفریحات آبی و سایر تفریحات در این جزیره می شود و در نهایت میتوانید در کل هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

پکیج تور کیش مسافرتی

شما میتوانید تور کیش را بسته به شرایط سفر و بودجه مد نظر خود، به صورت پکیج های چند روزه با بهترین قیمت از وبسایت و یا اپلیکیشن رسپینا و یا برقراری تماس با کارشناسان تورهای داخلی مجموعه تهیه نمایید. در ادامه پر طرفدارترین تورهای کیش بر اساس تعداد روزهای سفر را در ادامه شرح داده ایم که می توانید با اطلاع از آنها و با توجه به شرایط خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

تور کیش ۳ روز و ۴ شب

این تور از پرطرفدارترین تورهای این مقصد می باشد که از لحاظ کم بودن تعداد روزها، برای افراد شاغل و یا محصل بسیار مناسب می باشد. با خرید تور کیش ۴ شب و سه روز، ضمن داشتن فرصت کافی برای استفاده از تفریحات جزیره و مکان های تاریخی و مراکز خرید، هزینه اقامت آن نیز مناسب تر می باشد. شما همچنین، با انتخاب هتل های 2 و 3 ستاره میتوانید هزینه های سفر خود را کمتر کنید. با خرید این تور باید برای روزهای خود برنامه ریزی دقیقی داشته باشید تا بتوانید از روزهای سفر خود نهایت لذت را ببرید. انتخاب مجری معتبر برگزار کننده تور کیش، که به صورت حرفه ای در این حوزه فعالیت دارند، باعث برنامه ریزی هر چه بهتر برای استفاده دقیق از تمامی لحظات سفر می شود. در صورت خرید تور 3 روزه کیش از رسپینا میتوانید بلیط های خدمات تفریحی و گردشگری را همزمان با خرید تور کیش خود تهیه نمایید تا برنامه سفرتان از پیش مشخص گردد.

تور کیش ۴ شب و ۵ روز

شما با انتخاب تور کیش 4 شب و 5 روز، میتوانید تعداد روزهای بیشتری را در جزیره کیش باشید و از برنامه های متنوع تری استفاده نمایید. اما باید توجه داشته باشید که اگر میخواهید هزینه های شما با توجه به بیشتر بودن تعداد روزها کاهش یابد، باید هتل خود را مطابق با هزینه مد نظر خود انتخاب نمایید وهمچنین به تاریخ و زمان سفر که پیش تر ذکر گردید، نیز دقت نمایید تا بتوانید سفری مقرون به صرفه داشته باشید. شما می توانید با مراجعه به سایت رسپینا و یا تماس با کارشناسان تور رسپینا، تور کیش 4 روزه خود را با ارزانترین نرخ و بهترین کیفیت خریداری کنید.

تور کیش یک هفته ای

در صورت نداشتن محدودیت برای تعداد روزهای سفر، میتوانید تور کیش 7 روزه را با هواپیما و یا زمینی تهیه نمایید. در صورت خرید تور زمینی کیش میتوانید هزینه های خود را مدیریت کرده و سفر ارزانتری داشته باشید. اما اگر میخواهید تعداد روزهای بیشتری را در این جزیره باشید، باید تور کیش یک هفته ای هوایی را خریداری کنید که اغلب دارای قیمت بالاتری نسبت به تورهای کیش با قطار و اتوبوس دارند.

تور کیش هوایی یا زمینی

یکی از رایج ترین و بهترین روش های سفر به کیش، استفاده از تورهای هوایی است. البته گاهی تورهای زمینی برای این مسیر نیز برگزار می شود که مزایا و معایب خود را به همراه دارد. در مجموع جواب این سوال بستگی به شرایط شما برای خرید تور کیش دارد. اگر از نظر زمان سفر محدودیت دارید، بهترین انتخاب تور هوایی به کیش می باشد که بیشترین فاصله با هواپیما به این جزیره دو ساعت و نیم می باشد. اما اگر محدودیت زمانی برای سفر خود ندارید و می خواهید با کمترین هزینه به این جزیره سفر کنید تور کیش با قطار یا اتوبوس گزینه های مناسبی برای شما می باشند.

تور کیش هوایی از چه شهرهایی برگزار می‌شود؟

در کل از 22 شهر مختلف به جزیره کیش پرواز وجود دارد که از این تعداد، 20 پرواز داخلی و دو پرواز خارجی از امارات و عمان می باشند که تور کیش هوایی از تمام این شهرها انجام می شود.

 • ایستگاه مبدا: فرودگاه شهر مبدا
 • ایستگاه مقصد: فرودگاه بین المللی کیش
 • مدت زمان پیمودن مسیر: بستگی به شهر مبدا شما دارد.
 • ایرلاین های پوشش دهنده مسیر: اکثر ایرلاین ها، مانند ماهان، ایران ایر، آسمان، کیش ایر، تابان، قشم ایر و … به جزیره کیش پرواز مستقیم دارند.

تور زمینی کیش با قطار و اتوبوس

همانطور که پیشتر نیز ذکر گردید شما میتوانید تور کیش خود را با قطار یا اتوبوس خریداری نمایید. با انتخاب هر یک از این دو وسیله، شما باید بلیط خود را از شهری که در آن هستید، به مقصد بندر عباس خریداری کنید. پس از رسیدن به بندرعباس، شما میتوانید از طریق راه دریایی از سه بندر چارک، لنگه و آفتاب به جزیره کیش بروید. شما می توانید برای خرید تور کیش از راه زمینی، از طریق وبسایت و یا تماس با تیم پشتیبانی تورهای داخلی، اقدام نمایید.

در تور کیش زمینی، از کدام بندر خود را به کیش برسانیم؟

در تور کیش زمینی با اتوبوس یا قطار، شما می توانید از سه بندر چارک، لنگه و آفتاب از بندر عباس به جزیره کیش بروید. معمول ترین روش، رفتن از بندر چارک می باشد. فاصله بندر چارک از بندر عباس 290 کیلومتر و حدود 3 ساعت و نیم می باشد و فاصله دریایی بندر چارک تا کیش نیز حدود یک ساعت می باشد . مسیر بعدی بندر آفتاب است که اولین و نزدیک‌ترین بندر به جزیره کیش می باشد. فاصله دریایی بندر آفتاب تا جزیره کیش تنها حدود ۱۸ کیلومتر یعنی حدود نیم ساعت است. اما بندر آفتاب از نظر موقعیت جغرافیایی در غرب استان هرمزگان قرار دارد که دارای فاصله نسبتا زیاد با بندرعباس و حدود 4 ساعت می باشد. و راه بعدی، رفتن از بندر لنگه است که نزدیک‌ترین مبدا به بندرعباس با فاصله ای حدود 2 ساعت می باشد. ولی فاصله دریایی این بندر، تا کیش بیشترین و حدود 2 ساعت ونیم است.

بندرگاه کیش در کجای جزیره قرار دارد؟

بندر اصلی یا بندر تجاری کیش در قسمت شمال شرقی ای جزیره واقع شده است که آماده خدمت به مسافران داخلی و خارجی می باشد. در تور کیش زمینی، بعد از پیاده شدن از کشتی، برای رسیدن به اقامتگاه مورد نظر خود از تاکسی های خارج از محیط بندرگاه استفاده نمایید.

بهترین زمان برای رزرو تور کیش

جزیره کیش در هر فصل از سال دارای آب و هوای متفاوت می باشد و اینکه شما کدام فصل را برای خرید تور کیش انتخاب کنید، بستگی به هدف شما از این سفر دارد. بهترین زمان برای خرید این تور و سفر به این جزیره از نظر آب و هوایی، فصول پاییز، زمستان و اوایل بهار می باشد. البته بسته شرایط و هدف شما از سفر به کیش، فصل تابستان نیز می تواند انتخاب مناسب و ارزانی برای خرید این تور باشد. در ادامه به بررسی شرایط خرید تور در هر فصل پرداخته ایم.

تور کیش در فصل بهار

یکی از بهترین زمان ها برای رزرو تور کیش اوایل فصل بهار است. در این بازه زمانی، آب و هوای کیش بسیار مساعد بوده و رطوبت هوا نیز تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند اما در اواخر بهار، دمای هوای کیش بالا رفته و رطوبت نیز بیشتر می‌شود. در این زمان، قیمت تور کیش تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند و شما می‌توانید برای رزرو این تور با قیمت ارزان، در این زمان اقدام کنید. در برخی از ماه‌های سال مثل فروردین، جشنواره‌های خرید نیز برگزار می‌شوند. اگر به دنبال سفر ارزان و به دور از شلوغی و ازدحام جمعیت می باشد و محدودیت زمانی برای سفر خود ندارید، پیشنهاد می شود سفر خود را به بعد از تعطیلات نوروز موکول نمایید.

فصل تابستان و تور کیش

جزیره کیش در تابستان دارای میانگین هوای 34 درجه سانتیگراد و رطوبت 70 درصد میباشد. از این رو، این فصل برای استفاده از تفریحات آبی بسیار مناسب می باشد، اما با توجه به دمای بالای هوا در این فصل، تعداد گردشگران نسبت به اویل بهار و فصول سرد کمتر می باشد و قیمت تور کیش اغلب ارزانتر می باشند. در این فصل جشنواره های تابستانی و حراج های زیادی نیز وجود دارد و شما می توانید خریدهای ارزانی داشته باشید.

تور کیش پاییزی

در این فصل جزیره کیش دارای بهترین شرایط آب و هوایی می باشد و علیرغم بارش باران در برخی روزها، دارای بیشترین تعداد گردشگر میباشد و از این رو، اغلب تور کیش دارای نرخ بالاتری می باشد. در این فصل برای رزرو هتل دلخواهتان باید زودتر اقدام نمایید تا با تکمیل ظرفیت تورها مواجه نشوید.

تور کیش زمستان

در این فصل نیز به دلیل داشتن آب و هوای مطلوب و رطوبت کمتر، تور کیش دارای تقاضای زیادی می باشد. در این فصل ممکن است هوا گاهی سرد نیز باشد و برای استفاده از تفریحات آبی با مشکل سرما مواجه شوید. جشنواره های زمستانه خرید و جنگ های شبانه در این فصل، سفر را برای شما لذت بخش تر می کند.

نکات مهم رزرو تور کیش

با توجه به این که تحویل اتاق در اکثر هتل های جزیره در ساعت 14 و تخلیه اتاق در ساعت 12 انجام می گردد، لذا اگر قصد دارید به صورت آنلاین از سایت رسپینا تورهای کیش را خریداری کنید؛ حتما به ساعت بلیط و هماهنگ بودن آن با زمان تحویل اتاق دقت فرمائید.

 • کلیه خدمات تور کیش رسپینا با اطلاع کامل از رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اقامتگاه مقصد ارائه شده است. لذا برای افزایش سلامت سفر لازم است خود نیز ملاحظات لازم را مدنظر قرار دهید.
 • حضور مسافر یک ساعت و نیم قبل از زمان پرواز در فرودگاه الزامی است.
 • برای استفاده از پرواز و پذیرش هتل، ارائه کارت های شناسایی معتبر لازم می باشد. هم چنین زوجین محترم می بایست جهت استفاده از خدمات هتل مدارک محرمیت به همراه داشته باشند.
 • کنسلی تور کیش ، هتل شایان از کرمان در ایامی که تقاضای سفر به جزیره بالا است، امکان پذیر نمی باشد.
 • در تمامی مراحل سفر، کارشناسان پشتیبانی رسپینا نیز همراه شما خواهند بود. لذا در صورت بروز هرگونه مشکل از لحظه ورود به سایت تا زمان بازگشت از سفر می توانید بدون نگرانی و در هر ساعت از شبانه روز با تلفن پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمائید.

بهترین پیشنهاد های تور کیش با قیمت مناسب

از آنجائی که این جزیره زیبا یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری در کشور می باشد، لذا مراکز خدمات گردشگری فراوانی اقدام به ارائه تورهای تفریحی کیش می نمایند. قبل از رزرو تور چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین، حتما موارد زیر را مدنظر داشته باشید:

 1. اقامتگاه بخش اصلی از سفر شما خواهد بود. لذا حتما از جزئیات اقامتگاه، تعداد وعده های غذایی که ارائه می دهد، کیفیت خدمات، نحوه دسترسی آن به مراکز مهم و … مطلع شوید.
 2. خدمات گردشگری سفر نیز بخش مهم دیگری از سفر شما خواهد بود. بسیاری از پکیج های تور کیش از کرمان، خدمات گردشگری رایگان و یا با تخفیف ویژه نیز ارائه می دهند که یک گزینه خوب برای مسافر تلقی می گردد.
 3. ترانسفر انتقال فرودگاه به هتل نیز یکی از مزیت هایی است که تورهای گردشگری کیش می توانند داشته باشند.
 4. قبل از رزرو تور کیش حتما نظرات مشتریان قبلی آژانس برگزارکننده تور و یا اقامتگاه را در فضای اینترنت جست و جو نمائید.

انتخاب هتل در کیش

در جزیره کیش امکان رزرو انواع هتل های 2، 3، 4 و 5 ستاره و حتی رزرو سوئیت وجود دارد که هر یک هزینه متفاوتی دارند. شما می توانید هنگام رزرو تور کیش، بسته به شرایط خود، هر کدام از این هتل ها را انتخاب نمایید. از این بین، اغلب هتل های 5 ستاره با توجه به داشتن کیفیت بالاتر و خدمات بهتری که ارائه می دهند، گرانترمی باشند. انتخاب نوع اتاق و خدماتی که روی اتاق انتخابی شما وجود دارد نیز بر روی قیمت تور کیش شما تاثیر می گذارد.

هتل های تور کیش با ناهار و شام

اقامت در هتل‌های دارای ساحل اختصاصی

رزرو تور کیش ، هتل پانیذ از کرمان با اقامت در هتل های ساحلی جزیره میتواند سفر متفاوتی را برای شما رغم بزند. با اقامت در این هتل ها شما می توانید در هرساعت از شبانه روز، از سواحل زیبای خلیج فارس لذت ببرید. برای این منظور شما میتوانید تور کیش خود را یکی از هتل های سیمرغ (3 ستاره)، و یا هتل های 5 ستاره کیش مانند هتل دریایی ترنج، هتل مارینا پارک، هتل شایان و هتل داریوش رزرو نمایید. در برخی از این هتل ها مانند هتل داریوش، برای انواع تفریحات آبی، کلاب دریایی اختصاصی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده نمایید.

از کدام جاذبه ها در تورکیش دیدن کنیم؟

جاهای دیدنی کیش با تنوع زیادی که دارند، می توانند به راحتی جوابگوی سلایق مختلف مسافران در سنین مختلف باشند. جاذبه های کیش به دو دسته ی تاریخی (شهر زیرزمینی، شهر حریره، کشتی یونانی و …) و طبیعی (درخت سبز، جزیره هندورابی، ساحل مرجانی و …) تقسیم می شوند که درسفر به جزیره با تور کیش می توانید از این اماکن دیدن نمایید. البته نباید از تفریحات آبی و غیر آبی جزیره نیز بگذریم که همزمان با خرید تور کیش، از طریق رسپینا قابل رزرو می باشند.

خدمات گردشگری رایگان تور کیش ازرسپینا

در راستای افزایش رفاه حال مشتریان، شرکت رسپینا به سبب قراردادهای طولانی مدت خود با مراکز تفریحی و گردشگری جزیره، اقدام به ارائه خدمات گردشگری در پکیج تور های کیش خود نموده است. برخی از این خدمات به صورت رایگان و برخی نیز با تخفیفات استثنایی و شگفت انگیز ارائه می گردند که به صورت زیر می باشد:

خدمات رایگان رسپینا برای تور کیش

 1. گشت جزیره
 2. سینما 7 بعدی
 3. ورودی رستوران ها
 4. ورودی شهربازی هایلند
 5. ورودی سافاری

خدمات با تخفیف ویژه رسپینا در تور کیش

 1. شاتل
 2. قلعه وحشت
 3. کشتی آکواریوم
 4. پارک آبی اوشن
 5. پاراسل
 6. غواصی
 7. فلای برد
 8. بنانا

از تهران را مشاهده کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا