قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب در شرکت طهران وین

قیمت پنجره دوجداره در شرکت طهران وین  و شرکت های دیگر مثل شرکت پنجره آفتاب و شرکت کارماوین و شرکت پنجره المان به عوامل زیادی از جمله اندازه، جنس، ضخامت شیشه و نوع فریم آن بستگی دارد. برای مثال، پنجره‌های دوجداره با جنس UPVC معمولاً ارزان‌تر از پنجره‌های دوجداره با جنس آلومینیوم هستند. همچنین، پنجره‌های دوجداره با شیشه‌های ضخیم‌تر و فریم‌های پرطرفدار‌تر معمولاً گران‌تر هستند. بنابراین، بهترین راه برای دریافت قیمت پنجره دوجداره این است که با تولیدکنندگان و یا فروشندگان محصول تماس بگیرید و برای دریافت قیمت دقیق از آن‌ها بخواهید.

عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره در تهران

پنجره دو جداره یکی از انواع پنجره ها است که با توجه به ویژگی هایی که بعنوان عایق دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین قیمت پنجره دوجداره در مقایسه با دیگر پنجره ها بسیار مناسب است.

برای دیدن نمونه پروژه های بیشتر کار شده شرکت طهران وین کافیست روی کلمه قیمت پنجره دوجداره با رنگ قرمز مشخص شده کلیک بفرمایید

پنجره دوجداره

پنجره دوجداره در حال حاضر در بسیاری از ساختمان ها و مجتمع ها مورد استفاده قرار می گیرد.

مهم ترین ویژگی پنجره های دوجداره این است که به عنوان عایق عمل می کند. در واقع پنجره های دوجداره هم عایق صوتی و هم عایق حرارتی هستند.

 به منظور این که این نوع از پنجره ها از ویژگی عایق بودن برخوردار باشند باید جزییات خاص و منحصربفرد خود را نیز داشته باشند. در وهله اول باید از چند لایه شیشه تشکیل شده باشند.

البته در حال حاضر بر اساس تصوری که در عموم مردم وجود دارد حتی پنجره هایی که دارای سه لایه هستند نیز دو جداره نامیده می شوند.

 جداره ها یا شیشه با استفاده از قاب های مختلف با فاصله از همدیگر قرار داده می شوند و ما بین آن ها با گاز خاصی پر می شود تا بتواند به عنوان عایق عمل کند.

مزایای استفاده از پنجره دوجداره

 • کاهش مصرف انرژی : از مهم ترین مزایای استفاده از پنجره های دو جداره این است که صرفه جویی انرژی را به دنبال دارد. از آنجا که پنجره های دو جداره به عنوان عایق حرارتی عمل می کنند از خروج هوای گرم داخل به بیرون و از ورود هوای سرد خارج از محیط در فصل سرد به داخل جلوگیری بعمل می آورد. در فصل گرم نیز مانع از ورود هوای گرم بیرون به داخل و خروج هوای سرد به خارج از محیط می شود که موجب صرفه جویی در انرژی با کاهش استفاده از برق و گاز می شود.
 • جلوگیری از ورود آلودگی: از دیگر مزیت هایی که پنجره های دو جداره دارند این است که مانع از ورود آلودگی و گرد و غبار به داخل منزل و یا محیط داخلی می شود و در واقع  نقش مهمی در حفظ سلامتی دارند.
 • مقاومت در آب و هوای مختلف: از دیگر مزایای پنجره های دو جداره این است که در برابر انواع آب و هوا مقاومت دارد و نیاز به تعمیر مداوم نخواهد داشت.
 • عایق صدا: از مهم ترین مزیت هایی که این نوع از پنجره دارند این است که در برابر صدا عایق هستند یعنی از صداهای محیط بیرون در امان خواهید بود و با استفاده از آن ها محیط زندگی شما دارای آرامش کامل خواهد بود.

جنس قاب (پروفیل) پنجره‌های دوجداره از چیست؟

از پروفیل های پرکاربردی که برای پنجره های دو و چند جداره به عنوان قاب مورد استفاده قرار می گیرد

می توانیم به انواع یو پی وی و یو پی وی سی اشاره داشته باشیم.

البته امکان استفاده از انواع قاب های چوبی، آهنی و آلومینیومی نیز وجود دارد ولی نمی توانند به عنوان عایق مناسب عمل داشته باشند.

قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره تحت عوامل مختلفی متفاوت است که می توانیم به عوامل تاثیرگذار ذیل اشاره داشته باشیم:

 • برند پروفیل پنجره دوجداره: از عوامل موثر در تعیین قیمت پنجره دوجداره است. هر کدام از برندها، با توجه به کیفیتی که دارند قیمت متفاوتی دارند در این پنجره های کارگاهی غیربرند نیز وجود دارند که قیمت ارزانتری دارند.
 • شیشه پنجره های دو جداره: از موارد تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره است، در این میان ضخامت شیشه ها،طرح شیشه از لحاظ رنگی و یا ساده بودن در قیمت نهایی تاثیرگذار هستند
 • متراژ پنجره: متراژ از مهم ترین مواردی است که قیمت پنجره دوجداره را تحت تاثیر قرار می دهد. در پنجره های دو جداره افزایش و یا کاهش متراژ می تواند روی عوامل مختلفی تاثیر بگذارد که در نهایت در قیمت نهایی موثر خواهد بود. از جمله این که متراژ برروی میزان متریال مصرفی، تعداد یراق آلات، زیر ساخت ها، طرح پنجره و… اثر دارد که می توانیم بگوییم این تاثیر بصورت غیرمستقیم خواهد بود.
 • لنگه پنجره: لنگه پنجره نیز می تواند با توجه به تعداد در قیمت نهایی موثر باشد.
 • کتیبه: در صورتی که پنجره ای کتیبه داشته باشد در قیمت آن موثر خواهد بود.

تاثیر بازشوی پنجره دو جداره در قیمت

بازشو پنجره دو جداره نیز از جمله مواردی است که نقش مهمی در تعیین قیمت پنجره دوجداره دارد که موارد زیر در آن، حائز اهمیت هستند:

 • تعداد بازشو
 • یک طرفه یا دو طرفه بودن آن
 • برند و جنس یراق آلات
 • اندازه بازشو
 • بازشوی کشویی

قیمت پنجره دوجداره در شرکت طهران وین

شرکت طهران وین از جمله شرکت هایی است مانند شرکت های پنجره المان و شرکت کارماوین  که در زمینه فروش انواع پنجره های دو جداره فعالیت می کند.

شما انواع بهترین و با کیفیت ترین پنجره های دو جداره را با قیمت مناسب می توانید از طریق شرکت طهران وین خریداری کنید

هر چند قیمت پنجره دوجداره وین تک، هافمن و ویستابست با همدیگر متفاوت است ولی شما این پنجره های دوجداره برند را می توانید با قیمت بسیار منصفانه از شرکت طهران وین خریداری کنید و از مزایای آن ها بهره مند شوید.

شماره تماس شرکت طهران وین

نتیجه گیری

با توجه به تأثیر عوامل مختلف بر قیمت پنجره دوجداره، نتیجه می‌گیریم که قیمت آن به صورت سفارشی و به اندازه نیاز و ترجیحات شما متغیر است. هرچند قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب معمولاً از قیمت پنجره‌های تک جداره بیشتر است. انتخاب مناسبی برای انجام دادن اینکار این است که ابتدا نیازها، بودجه و اولویت‌های خود را مشخص کنید. سپس با تولیدکنندگان و پیمانکاران معتبر و با تجربه در این حوزه مشورت کنید تا بهترین گزینه را برای خرید و نصب پنجره دوجداره بدون تخریب انتخاب کنید. در نهایت، تأمین کیفیت و عملکرد صوتی، حرارتی و ایمنی پنجره را در نظر بگیرید تا در طولانی‌مدت از آن استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا