عمومیمطالب کسب و کار

آنتی ویروس است اند پوینت (ESET Endpoint) مخصوص سرورهای مجازی و اختصاصی

آنتی ويروس اندپوینت سکیور اینترپرایز ESET ENDPOINT Secure Enterprise پنج کاربره، يک ساله

(ESET ENDPOINT Secure Enterprise) یکی از جدیدترین محصولات سازمانی شرکت «» است آنتی ويروس اندپوینت سکیور اینترپرایز ESET ENDPOINT Secure Enterprise پنج کاربره، يک ساله همانطور که از نامش پیداست، تحت شبکه و به‌صورت پنج کاربره و مدت‌زمان یک‌ساله برای فروش در خاورمیانه عرضه شده است. همچنین لایسنس اندپوینت سکیور اینترپرایز قابل استفاده روی همه ورژن های سیستم عامل ویندوز، لینوکس و مکینتاش می باشد.

خرید لایسنس نود 32 با تخفیف: با گسترش روزافزون کاربردهای فن آوری اطلاعات و ارتباطات، امنیت این حوزه نیز دچار تحولی شگرف شده است و علاوه بر آحاد جامعه، سازمان ها و دولت ها نیز درگیر چالش های پیش روی آن شده اند. سازمان یا کسب و کار شما خواه تازه تاسیس یا قدیمی باشد موارد مهمی وجود دارد که شما می بایست از نرم افزارهای امنیتی (آنتی ویروس) استفاده کنید. عقیده ما این است که استفاده از نرم افزارهای امنیتی در محیط شرکت ها و سازمان ها می بایست ساده و کارآمد باشد.

رفع بلاک نود 32: این محصول 100% اورجینال می باشد چنانکه بهره‌بردار، شخصاً اقدام به ثبت لایسنس می نماید و در نتیجه نام و ایمیل بهره‌بردار لایسنس در پایگاه داده ESET ثبت می گردد و در موعد تمدید و سال های بعد نیز مشخصات بهره‌بردار لایسنس قابل ارجاع است و بدون تغییر باقی می ماند. همچنین لایسنس معتبر بدون واسطه و از طریق وب سایت ESET در هر زمان و به هر دلیلی با درخواست بهره‌بردار به ایمیل وی ارسال می گردد. همچنین شما می توانید مقالات و را مطالعه فرمایید.

امنیت همه جانبه، جلوگیری از تهدیدهای ایمیلی و سرور گذرگاه اینترنتی اختصاصی

محافظت کامل تر از رایانه ها و سرور ها، جلوگیری از تهدیدهای مبتنی بر ایمیل و گذرگاه اینترنتی اختصاصی

آنتی‌ویروس «ESET ENDPOINT Secure Enterprise» کامل ترین نسخه سازمانی می باشد که بالاترین سطح امنیت را برای شبکه شما برقرار می کند. از شاخص ترین ویژگی های این محصول حفظ امنیت پروتکل های ارتباطی HTTP و FTP می باشد. این نسخه مناسب ترین گزینه برای سازمان هایی ست که از سرور گذرگاه اینترنتی اختصاصی استفاده می کنند. راه کارهای امنیتی ESET با بیش از 30 سال سابقه درخشان، امنیت شبکه شما را تضمین می کند.

آنتی ویروس سیستم های تحت شبکه

توسط ضد ویروس و ضد بدافزار قدرتمند، ایمنی کلیه دستگاه های شبکه با سیستم عامل های مختلف اعم از ویندوز، لینوکس یا مک را تضمین می نماید. موتور ضد فیشینگ با فن آوری ممتاز، اطلاعات محرمانه شرکت مثل نام های کاربری، رمز های عبور را در برابر وب سایت های جعلی و کلیه بدافزارها و هرزنامه ها ایمیل محافظت می نماید. از جمله فن آوری های پیشرفته دیگر آن می توان به تشخیص ابر محور، کنترل دستگاه های جانبی (USB، CD-ROM و …) و چندین ویژگی دیگر نام برد.

امنیت سرور

با امنیت فراهم شده توسط ضد ویروس و ضد بدافزار قدرتمند خود، کلیه تهدیدها اعم از ویروس، روت کیت، کرم و جاسوس افزارها را نابود می کند. ویژگی اسکن حافظه پیشرفته، رفتار پردازش های مشکوک تشخیص داده و به طور همزمان توسط سیستم تشخیص ابر محور موجب افزایش سرعت عملکرد سرور و افزایش قدرت تشخیص می گردد.

امنیت سرور ایمیل

بواسطه فن آوری اثبات شده ESET NOD32، این راه کار امنیتی ESET، کلیه بدافزارها و هرزنامه ها را در لایه سرور قبل از ورود به صندوق پست الکترونیک کاربران متوقف می کند. دارای بالاترین نرخ جلوگیری از تهدیدهای ایمیلی و مناسب ترین گزینه برای تامین امنیت در خط مقدم ورود اطلاعات به سازمان ها.

امنیت گذرگاه اینترنتی

ESET Gateway Security وظیفه محافظت از گذرگاه های HTTP و FTP را در برابر ویروس ها، کرم ها، هرزنامه ها و سایر تهدیدات اینترنتی شناخته شده و در حال ظهور بر عهده دارد. همچنین دارای سیستم ردیابی کوچکی است و برای سیستم هایی که مقدار زیادی از داده ها را به صورت روزانه در اختیار دارند، مناسب است.

امنیت موبایل

فن آوری قدرتمند ESET، که برای دستگاه های موبایل بهینه شده است، علاوه بر فراهم آوردن امنیت در لحظه برای محافظت از برنامه ها و فایل ها دارای ویژگی های ضد فیشینگ و کنترل برنامه روی دستگاه های اندرویدی می باشد. شما می توانید برای دستگاه های مبتنی بر iOS، به صورت از راه دور تنظیمات یا محدودیت های امنیتی را با هدف افزایش امنیت دستگاه بر روی آن اعمال نمایید. ویژگی ضد سرقت امکان قفل کردن یا باز کردن یا حذف کلیه اطلاعات از روی دستگاه، هم در اندروید و هم در iOS را مهیا می کند.

امنیت سیستم های مجازی

شما خواه از VMware یا هر راه کار مجازی سازی دیگری که استفاده می کنید، می توانید به امنیت ESET برای ایمنی ماشین های مجازی VM اتکاء کنید. این فن آوری با استفاده از ویژگی کاشه محلی مشترک (ESET Shared Local Cache) برای محصولات امنیتی مبتنی بر عامل (agent-based) خود باعث افزایش چشمگیر سرعت اسکن و تشخیص می شود.

کنسول مدیریت تحت وب

از هر سیستمی اعم از ویندوز، مک، لینوکس در دستگاه های خود استفاده می کنید یا حتی اگر از سیستم های مجازی یا گوشی های هوشمند استفاده می کنید، به راحتی می توانید امنیت سازمان خود را از یک نقطه واحد مدیریت کنید. از طریق این کنسول تحت وب امکان نصب نرم افزار های امنیتی از راه دور، مشاهده وضعیت کلی امنیت شبکه و بسیاری امکانات مدیریتی دیگر فراهم می شود.

Endpoint Security

همه مزایای مربوط به آنتی ویروس ESET Endpoint را فراهم می کند و علاوه بر آن قابلیت های فایروال دو طرفه، کنترل وب، حفاظت از بات نت ها و سایر موارد را نیز ارائه می دهد. با وجود این محصول، شما می توانید انتخاب کنید که آیا ESET Endpoint Security و یا ESET Endpoint Antivirus را روی دستگاه فردی خود نصب کنید و اینکه آیا آنها روی ویندوز، لینوکس و یا MacOS اجرا شوند، نیز به انتخاب خود شماست.

قابلیتهای کلیدی آنتی ويروس اندپوینت سکیور اینترپرایز

مدیریت از راه دور

ارائه ابزار مدیریتی جهت نظارت و کنترل بر ایستگاههای محلی شبکه به صورت جامع و متمرکز.

قابلیت گروه بندی رایانه ها بصورت استاتیک و داینامیک با استفاده از پارامترهای مختلف و متنوع برای هر گروه.

تعیین دسترسی های متفاوت به کاربران و استفاده کنندگان از کنسول مدیریتی: – تعریف سطوح مختلف کاربران. – ایجاد کلمات عبور پیچیده برای کاربران.

نصب همزمان و از راه دور نرم افزار ضد ویروس روی کلیه رایانه های شبکه.

قابلیت ذخیره، بازخوانی و ویرایش تنظیمات سرور مدیریتی و ایستگاههای کاری در قالب فایلهای “XML”.

قابلیت فعال یا غیر فعال سازی کلیه ماژولهای مختلف نرم افزارهای ضد ویروس نصب شده روی رایانه های شبکه با استفاده از کنسول مدیرتی.

گزارشات، هشدارها و رویدادها

نظارت کامل بر وضعیت امنیت رایانه های شبکه در هر لحظه و هر نقطه از شبکه.

قابلیت ذخیره گزارشات و وقایع مربوطه به نرم افزارهای ضد ویروس در انواع فرمت های مختلف مانند: “XML”, “Plain Text”و “Windows event log” .

تعیین پارامترهای محتلف جهت ایجاد گزارشات متنوع در خصوص رویدادها و وقایع امنیتی رایانه های شبکه به انضمام بیش از 50 نوع قالب گزارشی آماده.

ارائه گزارش جامع از وضعیت امنیتی دستگاههای جانبی متصل به رایانه های شبکه از قبیل فلش مموری ها و حافظه های همراه.

مجهز

ابراز کمکی جهت تجزیه و تحلیل رایانه های شبکه به منظور بررسی و شناسایی خطرات امنیتی موجود.

سرعت و پایداری شبکه

امکان تعیین یک بازه زمانی جهت اجرای وطایف از پیش طراحی شده برای رایانه های شبکه.

ارائه سه مجموعه سرور مختلف جهت دریافت فایلهای آپدیت نرم افزار با عناوین “Regular release” , “Pre-release” و “Postponed release” .

صرفه جویی در پهنای باند اینترنت شرکتها با ایجاد سرور به روز رسانی محلی جهت آپدیت شدن رایانه های شبکه.

ارتقا و بهبود در سرعت دسترسی سرور ضد ویروس به بانک اطلاعاتی خود جهت درج اطلاعات رایانه های شبکه.

قابلیت تعیین زمان و محدوده برای ذخیره اطلاعات در بانک اطلاعاتی سرور ضد ویروس و حذف داده های قدیمی.

پشتیبانی از ماژول اعتبار سنجی “SHV” جهت سرور و “SHA” جهت ایستگاههای محلی.

خصوصیات شبکه ای

حفاظت از رایانه های شبکه در مقابل جاسوس افزارها با بهره گیری از تکنولوژی “ThreatsSense” و اسکنر ابری قدرتمند و همچنین نظارت و مدیریت بر دستگاهها و رسانه های ذخیره سازی جانبی با استفاه از مازول کنترل ابزارها.

جلوگیری از دسترسی کارمندان به سایتهای غیر مرتبط و کاری، افزایش طول عمر سخت افزارهای رایانه به دلیل استفاده از کمترین منابع سیستمی و عدم ایحاد سربار در عملکرد سیستم.

کنترل و نظارت کامل مدیر شبکه بر نرم افزارهای ضد ویروس نصب شده و اعمال کلیه تغییرات و انجام فرآیندها تنها از یک نقطه و بدون نیاز به مراجعه فیزیکی مدیر شبکه به رایانه ها.

امکان دسترسی مدیر شبکه به گزارشات مختلف سرور ضد ویروس در هر نقطه خارج از شبکه با بهره گیری از سیستم گزارش گیری آنلاین (تحت وب) سرور ضد ویروس.

کلیه محصولات امنیتی شرکت “ESET” بطور بی وقفه در حال به روز رسانی می باشند تا با به کارگیری الگوریتمهای نوین و پیشرفته بتوانند با کمترین استفاده از منابع سیستم بالاترین کارایی را در مقابله با کدهای مخرب و بدافزارها داشته باشند.

منبع : مینود

دکمه بازگشت به بالا