بین الملل

واکنش مسئول مسابقات لیگ دسته اول درباره صدور کارت بازی‌ها با ارائه کارت ملی!

در گفت‌وگو با آنا مطرح شد

مسئول مسابقات لیگ دسته اول درباره صادر شدن کارت بازی هفت بازیکن استقلال ملاثانی در بازی با آرمان گهر توضیحاتی ارائه داد.

مهرداد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در خصوص صادر شدن کارت بازی چند بازیکن استقلال ملاثانی برای دیدار با آرمان گهر با ارائه کارت ملی اظهار داشت: کارت بازی از طریق کمیته نقل و انتقالات صادر شده است هر چند که طبق روالی برای بازیکنان دیگر هم وجود دارد و کمیته نقل و انتقالات بسته به شرایطی که بازیکنان دارند اقدام به صدور کارت بازی می‌کند. پیش می‌آید که کارت‌ها با زمان مورد انتظار بازیکنان صادر نمی‌شود، زیرا بسته به شرایط این اتفاق رخ می‌دهد.

وی افزود: در زمان نقل و انتقالات پیش می‌آید که کارت صادر شود ولی تحویل باشگاه داده نمی‌شود ولی تصویر تمامی کارت‌ها به نماینده سازمان لیگ ارسال می‌شود تا براساس تصویر کارت مجوز بازی داده شود. اگر بحث کارت ملی هم بوده برای احراز ثانویه بوده است وگرنه عکس و تصویر کارت‌ها در اختیار نماینده سازمان لیگ بوده و خواهد بود.

مسئول سازمان لیگ یک در واکنش به صحبت‌های سرپرست آرمان گهر که عنوان شده چرا باید در روز بازی کارت بازی 7 بازیکن استقلال ملاثانی صادر شود،گفت: باید بگویم در زمان نقل و انتقالات این کارت صادر شده بود، حتی آرمان گهر هم مواردی در این باره داشته است.

شفیعی درباره اینکه چه زمانی فصل نقل و انتقالات زمستانی در لیگ آزادگان به پایان رسیده است، گفت: 17 بهمن ماه آخرین فصل نقل و انتقالات بوده و مسئول نقل و انتقالات اقدام به صدور کارت می‌کرده است.

وی در پایان گفت: کارت بازی چند بازیکن استقلال ملاثانی از طرف سازمان لیگ صادر شده بود هر چند که کارت فیزیکی تحویل باشگاه داده نشد اما با این حال تصویر این کارت را به نماینده سازمان لیگ ارسال کردیم تا براساس تصویر کارت بتوانند بازی کنند اما کارت فیزیکی در کمیته نقل و انتقالات نگه داشته شد و نماینده ما نیز کارت ملی را برای احراز مجدد درخواست کرده بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا