فرهنگ و هنرمطالب کسب و کار

بیوگرافی و آهنگ های محسن یگانه

یگانه در سال 1364 در گنبد کاووس متولد شد. او در خوانندگی و آهنگسازی تبحر خاصی دارد و همچنین در خانواده دو خواهر و یک برادر دارد. مادر محسن یگانه استاد دانشگاه و پدرش هم کارمند بود. محسن در سنین 10 ماهگی پدرش را در جنگ ظالمانه عراق با ایران از دست داد. در سن 15 سالگی محسن یگانه شروع به یادگیری موسیقی کرد و این کار را به صورت خودآموز و بدون استاد انجام داد. همچنین به دلیل مشکلاتی مثل شهادت پدرش و دیگر شرایط خانواده خیلی سخت بود که او بتواند بر روی دنیای موسیقی اش تمرکز کند.

اولین آهنگ محسن یگانه با محسن چاوشی با نام نشکن دلمو بود که خودش ترانه سرایی و آهنگسازی را انجام داد و محسن چاوشی نیز آن را تنظیم کرد. اولین آلبومی که او منتشر کرد نامش سال کبیسه بود. که این آلبوم زیرزمینی در دست انتشار قرار داشت.

 بعد ها نیز محسن یگانه به صورت تک آهنگ سعی کرد آهنگهایش را انتشار دهد. به مدت چند سال نیز اجازه فعالیت نداشت ولی بعد از اینکه توانست از وزارت ارشاد مجوز بگیرد بسیاری از مشکلاتش حل شد و این مورد توانست تاثیر بسیار زیادی بر محبوبیتش داشته باشد.

در زمانهایی نیز محسن یگانه فقط مشغول اجرای کنسرت بود و توانست بر همین اساس طرفداران زیادی را نیز برای خودش جمع آوری کند. او همچنین آلبوم رگ خواب را منشتر کرد که در سال 1389 این آلبوم وارد بازار موسیقی ایران شد.

بعد ها نیز محسن یگانه ترانه سراسیی بیشتر کارهایش را انجام داد و با بیشتر خوانندگان صاحب نام همکاری فراوانی داشت که در این خصوص علی لهراسبی و سهیل جامی یکی از این افراد می باشند که محسن یگانه با آنها به همکاری پرداخت. در سال 1389 نیز محسن یگانه ازدواج کرد و حاصل این ازدواج تولد دخترش بود که نامش نیز نگاه است. محسن یگانه بعد ها یک کانال در یوتیوب راه اندازی کرد. بعد از خواندن آهنگ بهت قول میدم و انتشار آن در یوتیوب، یک انفجار در صنعت موسیقی ایران رخ داد. به طوری که از تمامی کشورها و دورترین نقاط جهان به این آهنگ زیبا گوش می دهند و هنوز هم که این مقاله در حال نوشتن هست این روند ادامه دارد.

 حتی در بسیاری از نشریه های انگلیسی زبان در خارج از ایران نیز آهنگ بهت قول میدم غوغای خاصی را به پا کرده است. این گونه است که افرادی مثل محسن یگانه ثابت می کنند که هنر نزد ایرانیان است.

نتیجه گیری

در این مقاله ما به بررسی محسن یگانه خواننده خوش صدای کشورمان پرداختیم. او متولد دهه 60 است و در بسیاری از تیتراژ ها نیز اثرات هنری خودش را ارائه داده که در این خصوص می توانیم به برنامه ماه عسل احسان علیخانی در دهه 80 اشاره ای داشته باشیم. همچنین در سینما نیز او در فیلم گرگ و میش توانست اثر هنری دیگری از خود بیافریند.

 همین امر محوبیت روز افزون برای او را بیشتر کرد. شما نیز اگر به دانلود آهنگ های محسن یگانه علاقه دارید می توانید به وب سایت گوسانگ مراجعه کنید و آهنگ های محسن یگانه را دانلود کنید.

دکمه بازگشت به بالا