اقتصادی

عرضه نسل دوم دستگاه کمک تنفسی تا ۳ ماه آینده

تیمی از محققان یک شرکت دانش بنیان با ساختن مولد اکسیژن و پاسخگویی به نیازهای کشور در هنگام فوران تاج ، اکنون دستگاه های تنفسی نسل دوم را در دستور کار دارند. که به گفته آنها تا سه ماه آینده وارد بازار خواهد شد

در مصاحبه ای با نازک نارنجی ، نیلوفر بخشنده نژاد ، مدیر فروش در یک شرکت دانش بنیان ، وی کمک های تنفسی را از محصولات این شرکت دانست و گفت: اکسیژن ساز ساخت این شرکت 5 لیتر است و ساخت این دستگاه با حجم بیشتر در دستور کار شرکت آن است.

وی ساخت یک ژنراتور اکسیژن 10 لیتری را از جمله برنامه های این شرکت عنوان کرد و ادامه داد: این دستگاه تا 3 ماه آینده در دسترس خواهد بود.

بخشنده نژاد دستگاه کمک تنفسی نسل دوم را برای بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونا ویروس قلب ، انسداد ریه و آپنه تنفسی مانند سایر دستگاه های ساخته شده توسط این شرکت دانش بنیان مورد بحث قرار می دهد. روند بهبودی و درمان را به بیماران ارائه دهید.

وی با تأکید بر اینکه نسل دوم این دستگاه ساخته شده است ، یادآور شد: مهمترین مزیت این دستگاه این است که کاملاً در داخل خانه ساخته می شود و ضمن اینکه روشهای مختلف تنفس در اینجا پیش بینی شده است.

مدیر بازاریابی این شرکت دانش بنیان ، که بر خدمات ارائه شده در هنگام شیوع کرونا تمرکز دارد ، یادآور شد: اکسیژن ساز و کمک های تنفسی یکی از نیازهای اساسی بیماران است ، بنابراین ما تولید را برای تأمین نیازهای کشور افزایش می دهیم.

مسابقه دهنده

دکمه بازگشت به بالا