استان ها

۲۱۰ پایگاه، نذورات عید قربان را در استان هرمزگان جمع‌آوری می‌کنند

نازک نارنجی/هرمزگان مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان از برپایی ۲۱۰ پایگاه جمع آوری نذورات و گوشت‌های قربانی مردم و خیرین در روز عید سعید قربان خبر داد.

حمید باسره، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان، امروز شنبه ۲۶خرداد، در آستانه فرارسیدن عید سعید قربان، اظهار داشت: ۲۱۰ پایگاه در سراسر استان هرمزگان آماده جمع آوری نذورات و گوشت قربانی مردم و خیرین در روز عید سعید قربان برای توزیع میان خانواده های تحت حمایت این نهاد و نیازمندان استان هرمزگان هستند.

باسره با بیان اینکه از این تعداد ۱۸۳ مرکز نیکوکاری و ۲۷ اداره کمیته امداد در سطح استان آماده دریافت نذورات مردم عزیز می باشند ، افزود: در سطح شهرستان بندرعباس نیز ، ۳ پایگاه مستقر در گلزار شهدا، امام زاده سید مظفر(ع) و مصلای بندرعباس و همچنین ۲۰ مراکز نیکوکاری در روز عید سعید قربان آماده دریافت نذورات مردم و خیرین هستند.

این مقام مسئول با تاکید بر آمادگی این نهاد برای دریافت نذورات قربانی مردم در طول سال، ادامه داد: نذر قربانی منحصر به ایام عید سعید قربان نمی شود و نیکوکاران با انجام عقیقه یا ذبح احشام در هر زمان می توانند تمام یا قسمتی از گوشت آن را برای کمک به محرومان و حمایت از معاش خانواده های نیازمند اهدا کنند و این نهاد بنا به سفارش صاحب نذر و با رعایت اصول شرعی اقدامات لازم را انجام می دهد.

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان با بیان اینکه نذورات قربانی نیکوکاران در کوتاه ترین زمان ممکن و با رعایت پروتکلهای بهداشتی به محرومان هدیه می شود، گفت: مردم عزیز و سخاوتمند استان می توانند با مراجعه به دفاتر و پایگاه های کمیته امداد در سراسر استان و همچنین با شماره گیری کد دستوری #۰۷۶*۸۸۷۷* یا واریز به شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۶۴۸ در این امر خداپسندانه سهیم باشند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا