طوفان تهران ۱۸ اصله درخت را قطع و به چند خودرو آسیب زد

طوفان تهران ۱۸ اصله درخت را قطع و به چند خودرو آسیب زد

سخنگوی سازمان مدیریت بحران گفت: بر اثر باد و طوفان ساعات گذشته در سطح شهر تهران ۱۸ اصله درخت قطع و باعث وارد شدن آسیب به چند دستگاه خودرو نیز شده است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، حسین ظفری سخنگوی سازمان مدیریت بحران گفت که پیرو هشدارهای هواشناسی صادره، بر اثر بارش رگباری عصر امروز در استان مازندران در محور مواصلاتی کندوان محدوده دربند، و سرازیر شدن حجم زیادی از گل و لای ورودی، تعدادی خودرو دچار حادثه شدند، نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر و راهداری به منطقه اعزام شدند. طبق اخبار واصله با توجه به حجم رسوبات انباشت شده، محور کندوان مسدود می باشد و عوامل راهداری در تلاش برای بازگشایی این محور می‌ باشند.

 همچنین سخنگوی سازمان مدیریت بحران افزود: پیرو هشدارهای  سازمان هواشناسی عصر امروز بارندگی در استان اردبیل همراه با تگرگ در شهرستان مشگین شهر از توابع استان اردبیل ،موجب خسارت شدید به مزارع ،باغات ، جاده‌های بین مزارع و همچنین راه ارتباطی تعدادی از روستاهای بخش ارشق، مرادلو، مرکزی ومشکین شرقی گردیده است.

ضمناً تعدادی خودرو نیز در حوالی روستای مشیران از توابع بخش مرادلو گرفتار سیل شده اند که گزارش تکمیلی آن ارسال خواهد شد.

ظفری افزود بر اثر باد و طوفان ساعات گذشته در سطح شهر تهران ۱۸ اصله درخت  قطع و باعث وارد شدن آسیب به چند دستگاه خودرو نیز شده است.

دکمه بازگشت به بالا