استان ها

پروژه هایی که با حضور شهید جمهور در استان تهران افتتاح شد

نازک نارنجی/تهران مدیر عامل آب و فاضلاب استان تهران گفت: 17 هزار میلیارد تومان پروژه در حوزه آب و فاضلاب در فروردین ماه سال جاری با حضور رئیس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی در استان تهران افتتاح شد.

محسن اردکانی پیش از ظهر امروز سه شنبه در جمع تعدادی از خبرنگاران گفت: از سال 1400 تاکنون و در هر سه سال گذشته شاهد خشکسالی در استان تهران بودیم و انتظار از آب و فاضلاب استان تهران در این ایام فقط تامین آب مورد نیاز مردم بوده است.

 وی اضافه کرد: البته در این سه سال علاوه بر تامین آب مورد نیاز مردم از انجام فعالیت های اثرگذار و بلند مدت هم غافل نشدیم و 17 هزار میلیارد تومان پروژه در حوزه آب وفاضلاب در فروردین ماه سال جاری با حضور رئیس جمهور شهید افتتاح شد.

 مدیر عامل آب و فاضلاب استان تهران گفت: از جمله این اقدامات می توان به راه اندازی مرکز تله متری، اجرای حدود 3000 کیلومتر خطوط انتقال و شبکه جمع آوری فاضلاب، 200 هزار متر مکعب مخزن، مرکز پست امداد و موارد دیگر اشاره کرد.

اردکانی در پاسخ به سوالی در خصوص میزان ذخیره آب سد ماملو نیز گفت: سد ماملو یکی از سدهای پنج گانه تامین آب استان تهران است که حجم بسیاری دارد اما نسبت به سنوات ترسالی استان تهران شاهد کاهش قابل توجه میزان آب ذخیره شده در این سد هستیم.

 وی گفت: البته فعالیت همکارانم در آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در خصوص تامین آب، مدیریت توزیع آب و همراهی مردم با این شرکت جای نگرانی برای تامین آب باقی نگذاشته و ضمن این که از مردم عزیز برای تداوم همکاری در مصرف بهینه دعوت می کنیم، اطمینان می دهیم، که در تامین آب برای شهروندان در استان تهران نگرانی وجود ندارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا