چشمی به پرسپولیسی ها: این مدلی قهرمانی می خواهید؟ مبارکتان باشد/شما که همه کار کردید در مورد جوانمردی حرف نزنید!+فیلم

چشمی به پرسپولیسی ها: این مدلی قهرمانی می خواهید؟ مبارکتان باشد شما که همه کار کردید در مورد جوانمردی حرف نزنید!+فیلم

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت:اگر تیم رقیب ما این مدلی قهرمانی می‌خواهد مبارکش باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، روزبه چشمی بعد از نایب قهرمانی استقلال در لیگ برتر اظهار کرد: مشکلات در طول فصل خیلی بود ولی هر زمان در مورد داوری حرف زدیم گفتند بهانه است. بروید نگاه کنید هر وقت ما اعتراض کردیم هفته بعد از آن وقیحانه اتفاقات بدتری برای ما رخ داد. مثلا می گفتند الان اعتراض دارید پس هفته بعد پنالتی واضح تر برای آنها می گیریم.

وی افزود: امسال جنگ ما به هیچ وجه برابر نبود. شاید ما هم مشکلاتی داشتیم ولی نمی شود این همه امتیاز و اتفاق رقم بخورد. یک نفر گفته روح جوانمردی زیر سوال رفت ولی شما دیگر حرف از روح جوانمردی نزنید. دوست دارید این مدلی قهرمان شوید مبارکتان باشد. شما همین امروز با گل آفساید قهرمان شدید، یا خودتان را مسخر کردید یا ملت را مسخره کردید!

مدافع استقلال تاکید کرد: VAR هم بیاید باز هم فصل بعد همین مشکل وجود دارد. آنجا هم باریشان قوانین جدید در می آوردند. همه جای دنیا یک مدلی دیگر استفاده می کنند ما یک مدل دیگر. آیا این وضعیت بود برای ما در استادیوم درست کردید؟ این قوانین فقط برای ما است؟ بازی آن تیم با پیکان چرا به قزوین رفت؟ چه کسی کار شما را راه می اندازد؟ در داوری، ورزشگاه، تماشاگر و … دخالت می کنید. حداقل اگر این کارها را می کنید در مورد این چیزها حرف نزنید.

چشمی تاکید کرد: یکی از مسئولان سازمان لیگ امروز اینجا خیلی ناراحت بود. از همان اول عصبانی بود. ظاهرا شما ناراحت بودید که اینجا حضور داشتید. اتفاقا خوشتیپ کرده بود که برود به ورزشگاه آزادی!

وی ادامه داد: ما امسال زندگیمان را گذاشتیم. شاید یک جایی زورمان نرسید ولی امسال در حق ما نامردی کردند. ما با خیلی مسائل جنگیدیم.

مدافع استقلال در خصوص عدم دعوتش به تیم ملی گفت: من بازی بد هم در تیم ملی داشتیم ولی قطعا من مقصر صد در صد حذف تیم ملی نبودم. گفتند یکسری از بازیکنان سنشان بالا است ولی من جزو آن دسته از بازیکنان سن بالا نبودم. شاید این حرف ها به ضررم تمام شود ولی امسال زندگیمان را گذاشتیم.

دکمه بازگشت به بالا