عمومی

اخذ اعتبار ۱۳۵ میلیاردی برای پروژه‌های آبرسانی بهار و کبودراهنگ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، فتح الله توسلی عصر شنبه در آئین کلنگ زنی مجتمع آبرسانی جمشید آباد ضمن تسلیت ایام ارتحال امام راحل (ره)، و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت با بیان اینکه امروز کار بسیار ارزشمندی شروع می‌شود و این منطقه محروم در تأمین آب چندین سال در سختی‌های فراوان بود گفت: مجلس انقلابی در کنار دولت مردمی برای رفع مشکلات مردم به ویژه مناطق محروم بوده و این اقدامات از برکات و یادگار دولت شهید جمهور آیت الله رئیسی است.

توسلی گفت: اعتبارات شهرستان، پاسخگوی نیازهای شهرستان نیست و ده‌ها جلسه برگزار شد، تیم کارشناسی وزارت نیرو به منطقه آمد پروژه‌ها را بررسی کردیم تا تأمین اعتبار پروژه‌های آبرسانی انجام شود، که منطقه به ویژه روستاییانی که چندین سال مشکل آب را داشتند حل شود.

وی ادامه داد: با پیگیری‌هایی که صورت گرفت ۱۳۵ میلیارد تومان برای طرح‌های آبرسانی از محل بند ی تبصره ۱۵ بصورت ویژه برای شهرستان‌های بهار و کبودراهنگ اخذ شد که اکنون ۵۰ میلیارد آن تخصیص پیدا کرده است.

نماینده مردم شریف بهار و کبودراهنگ در ادامه سخنان خود به برخی اظهار نظرها در خصوص مسائل شهرستان بهار اشاره کرد و این گونه صحبت‌ها را دور از واقعیات و غیرمنصفانه عنوان کرد و گفت: انتخابات مجلس به پایان رسیده و با اعتماد مردم اینجانب مجدداً خادم شما در مجلس دوازدهم هستم و در خدمت به مردم به ویژه حوزه انتخابیه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده و نخواهیم کرد.

وی افزود: اکنون فصل همدلی برای خدمت به مردم است و باید با وحدت در جهت حل مشکلات قدم برداشت که متأسفانه الان حدود ۳ ماه است که بعضی‌ها هنوز در حال و هوای انتخابات هستند و مدام از تریبون‌های مختلف به این حواشی دامن می‌زنند.

توسلی با تأکید بر اینکه برای خدمت به مردم باید شهر آرامش داشته باشد و ایجاد حواشی و چالش فقط مسیر خدمت رسانی را کندتر خواهد کرد گفت: مدیران باید بدون توجه به این حواشی‌ها تنها برای مردم کار کنند و نهایت تلاش خود را بکار گیرند و این حواشی خللی در اراده ما برای حل مشکلات مردم ایجاد نخواهد کرد.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ با اشاره به اینکه همدلی و هم‌افزایی نکاتی است که همواره در صحبت‌های رهبر انقلاب به عنوان یکی از کلیدواژه‌های اصلی استفاده شده است اشاره کرد و گفت: باید مردم را به وحدت و آرامش دعوت کرد و امید آفرینی در بین مردم ایجاد شود.

توسلی گفت: مردم باید حس کنند مشکلات در حال حل شدن است، مردم را به آینده امیدوار کنید، از اظهار نظرات منفی که موجب ناامیدی و یاس در بین مردم می‌شود باید پرهیز شود چرا که دشمنان به دنبال ایجاد نا امیدی در جامعه هستند.

وی همچنین ادامه داد: مناطق محروم اعتبارات خاصی دارد، در شاخص‌های ملی کبودراهنگ جز مناطق محروم است و بهار را شامل نمی‌شود ولی با این حال داریم جبران می‌کنیم و از مناطق دیگر اعتبار اخذ می‌شود و تلاش‌ها و پیگیری‌های فرماندار شهرستان بهار نیز قابل تقدیر است و مطمئن باشید که پیگیر مشکلات هستیم و از حداکثر ظرفیت استفاده خواهیم کرد.

دکمه بازگشت به بالا