استان ها

خدمات شهری و عمرانی شهر سنندج در حال پیگیری و انجام است/ حل مشکلات مناطق کم‌برخوردار در اولویت شورا 

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از سنندج، بهروز ابراهیم‌آبادی رئیس کمیسیون عمران و خدمات شهری شورای شهر سنندج با بیان اینکه سه سال از عمر این دوره مدیریت شهری می‌گذرد و زمان کافی برای شناسایی مشکلات و ارائه راه‌حل‌های مناسب وجود داشته است،خواستار اقدامات ملموس و اثرگذار در این زمینه شد.

بهروز ابراهیم‌آبادی در ادامه به وضعیت نامناسب آسفالت معابر منتهی به بیمارستان‌ها اشاره کرد و گفت:اگرچه اقدامات قابل‌توجهی از سوی شهرداری برای خدمت‌رسانی به شهروندان انجام شده است،اما رفع نواقص و لکه‌گیری آسفالت این معابر باید در اولویت قرار گیرد.

وی همچنین با اشاره به سرانه فضای سبز در شهر و تأکید بر لزوم تمرکززدایی در ارائه خدمات،اظهار داشت:اقدامات شهرداری در توسعه سرانه فضای سبز قابل قبول است، اما احداث پارک در دامنه کوه آبیدر با توجه به استقبال زیاد شهروندان،می‌تواند بار ترافیکی سنگینی به این منطقه تحمیل کند. در مقابل، ورودی‌های شهر و مناطق کم‌برخوردار که نیازمند توجه بیشتری هستند،به فراموشی سپرده شده‌اند.

رئیس کمیسیون عمران و خدمات شهری شورای شهر سنندج در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: مدیریت شهری هزینه‌های هنگفتی را صرف احداث بوستان‌های چند هکتاری در سطح شهر می‌کند،اما به همان اندازه که به احداث این پارک‌ها اهمیت داده می‌شود،باید به حفظ و نگهداری آنها نیز توجه شود.

بهروز ابراهیم‌آبادی در پایان با اشاره به توپوگرافی خاص مناطق کم‌برخوردار و عدم دسترسی آسان ماشین‌آلات شهرداری به این مناطق،خواستار توجه ویژه به این مناطق در زمینه جمع‌آوری زباله و آسفالت شد.

46

دکمه بازگشت به بالا